Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » Ganga » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
OHA OHA is a Male
trudim se




Poruka: 535
Location: ispod palme...........

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

lave nemamo se ja i ti sta kaciti a sto s tice mog obrazovanja dovoljno da vidim skim
polemisem ja ti samo kazem da tvoja ideologija vodi u krivom smjeru i da nemozes neke stvari djeliti po nacionalnoj osnovi, ti si jako nacionalno ekstremna osoba radikal pa mozda zbog toga dolazis u konfikte sa ostalima,a sto se tice tvog obrazovanja nemislim da si nimalo pametniji od bilo koga na ovom forumu,okreni se oko sebe da bi shvatio kosi stasi i koliko vrjedis.sve ti se samo kaze za to nije potrebna neka velika skola 23.gif

01-06-2007 04:02 OHA is offline Posalji Email za OHA Pregledaj poruke od OHA Dodaj OHA u listu prijatelja
liberty liberty is a Male
brato




Poruka: 645
Location: Washington
pokretac teme Thread Started by liberty

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Radikal. 07.gif
Najveæa nesreæa za cieli Jugoiztok Europe je ultra-rasistièka i šovinistièka velikosrbska(uz gusle opijevana) politika od 19. vieka pa do danas.

Ljudi pomalo shvaæaju da se treba s takvima najoštrije obraèunati njihovim metodama i konaèno ih poraziti jer truju cieli narod i cieli ovaj europski dio ali komunjare nikad nece pameti dochi.Capito

___________________________________________________________________
Prosla recesija.

01-06-2007 04:11 liberty is offline Pregledaj poruke od liberty Dodaj liberty u listu prijatelja
OHA OHA is a Male
trudim se




Poruka: 535
Location: ispod palme...........

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od liberty:

    Radikal. 07.gif
    Najveæa nesreæa za cieli Jugoiztok Europe je ultra-rasistièka i šovinistièka velikosrbska(uz gusle opijevana) politika od 19. vieka pa do danas.

    Ljudi pomalo shvaæaju da se treba s takvima najoštrije obraèunati njihovim metodama i konaèno ih poraziti jer truju cieli narod i cieli ovaj europski dio ali komunjare nikad nece pameti dochi.Capito


de se malo osvrni na svoje postove mozda shvatis da si jako maloumna osoba capisci?
i da ti je pod hitno potrebna pomoc psihijatra malo si dalje odplivo. 23.gif

01-06-2007 04:19 OHA is offline Posalji Email za OHA Pregledaj poruke od OHA Dodaj OHA u listu prijatelja
liberty liberty is a Male
brato




Poruka: 645
Location: Washington
pokretac teme Thread Started by liberty

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Gledaj samo cobana i guslara Ohice i njegovih napjeva o mojoj malenkosti.Oha je tek jedna umisljena i frustrirana budala koja misli da je pametan ako ucestvuje u razpravi i da je pametan ako nekome uspije sto masnije i podlije spustiti. O historiji nije nista procitao, i tu je tek tako radi reda da bi provocirao.Pogledaj svoje postove i doprinos temi pa ces shvatiti na kojem stupnju intelegencije lezis.Terminus diskusije balavce.

___________________________________________________________________
Prosla recesija.

01-06-2007 04:34 liberty is offline Pregledaj poruke od liberty Dodaj liberty u listu prijatelja
Djelmas Djelmas is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 345

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od liberty:

    i balavaca kojima hvali naobrazba....sam isao u Hrvatsku skolu da poznajem Korijenski pravopis itd itd...


druze liberti . svaka vam je njegoseva !

ali moram ja reci da : vi znate kojrenski pravopis - a pogrijesno ste napisali hvali- a treba fali .

ijako imam malo od skola znam to .

budte i dalje ostri na jezik . i nemoite vake greske .

___________________________________________________________________
Skanderbeg i Klinton fala vam.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Djelmas dana 01-06-2007 u 07:35.

01-06-2007 07:31 Djelmas is offline Pregledaj poruke od Djelmas Dodaj Djelmas u listu prijatelja
liberty liberty is a Male
brato




Poruka: 645
Location: Washington
pokretac teme Thread Started by liberty

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kuzis ti jako dobro.
Ovaj podforum nikad nije oskudijevao sa budalama.
Kako da protumacim ovog Djelmasa?
S jedne strane znam da je u pitanju stari forumas i da namjerno navlaci diskutante glupim izjavama koje vape za poklapanjem.(to mu je hobi)
S druge strane, mozda i nije taj forumas,te bi mozda ovim gornjim postom pomislili da zna nesto o pravopisu a ustvari nezna osnovne stvari.On nema sta reci o zadatoj temi kao i OHA. Ali tema je takva po prirodi da se nista o njoj ne moze fakat ni napisati, ber ne nesto razumno.

___________________________________________________________________
Prosla recesija.

01-06-2007 08:56 liberty is offline Pregledaj poruke od liberty Dodaj liberty u listu prijatelja
Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
moforaja




Poruka: 5986
Location: U podrumu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Meni je ova najdraza:

Dabogda se
prevrnila name
prikolica
puna udovica 24.gif

___________________________________________________________________
Moj Mostare ko ti lomi grane,
ko zavadi mostarske jarane,
ko to tebi istoriju piše,
ko to želi da te nejma više.

02-10-2007 20:45 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
Indijanac Indijanac is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 530
Location: Fuckin' Germany

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Liberty

"Najveæa nesreæa za cieli Jugoiztok Europe je ultra-rasistièka i šovinistièka velikosrbska(uz gusle opijevana) politika od 19. vieka pa do danas."

jugoistok ne Jugoi

    tok

    malim slovom
    ----------------------
    velikosrpska a ne velikosr
      ska

      ----------------------------

      "uz gusle op
        jevana"

        dolazi od opijevati 19.gif 13.gif

        dakle

        opjevana 23.gif

        ******************

        od 19. vi
          ka

          Vjeka ili Vijeka ili Veka

          Sve moze ali ovo tvoje

          "Vieka" nemere.
          ******************

          Dakle Liberty, mozda je AP iz Crne Gore, mozda su Oha i Djelmas
          cobani i guslari (ili sta li si vec napisao)
          mozda je Indijanac provokator...

          Sve to moze da bude,
          ali nema nikakvog uticaja na
          tvoju notornu nepismenost.

          Mislim, nisi jedini,
          ali ovi ostali se poklope usima,
          mirni su i ne kurce se svojom pismenoscu...


          DakleM, balavac drski i
            (ovo je apozicija),
            koji je tebi kurac i cime se kurcis ?

            Cetiri kardinalne greske u jednoj recenici 29.gif

            Tamo gdje si isao u skolu...

            ...prave li i sirnicu ? 13.gif

            ___________________________________________________________________
            Ko bi mogo opjevati redom
            sve ljepote divnoga Mostara,
            zar se èudiš srce što ga ljubim
            sa ljubavlju sinovskoga žara?

            02-11-2007 12:42 Indijanac is offline Posalji Email za Indijanac Pregledaj poruke od Indijanac Dodaj Indijanac u listu prijatelja
            Indijanac Indijanac is a Male
            bice nesto od mene




            Poruka: 530
            Location: Fuckin' Germany

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            uhuh,
            pa gdje ovo previdjeh 23.gif

            "cieli"

            Ooooooo

            Ohohoho 19.gif

            5 komaTa, 5 komaTa 04.gif

            Pa bola, bolje bi Arafat napisao ovu recenicu, Joska mi Broska 29.gif

            ___________________________________________________________________
            Ko bi mogo opjevati redom
            sve ljepote divnoga Mostara,
            zar se èudiš srce što ga ljubim
            sa ljubavlju sinovskoga žara?

            02-11-2007 16:21 Indijanac is offline Posalji Email za Indijanac Pregledaj poruke od Indijanac Dodaj Indijanac u listu prijatelja
            taxi taxi is a Male
            Liska mjeseca avgusta




            Poruka: 18170
            Location: M&R

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            A i ti Indi tražiš 5 dlaka u jednom jajetu. 21.gif


            13.gif 13.gif 13.gif

            A èojek šæeo biti moderator 21.gif

            ___________________________________________________________________

              02-11-2007 16:33 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
              Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
              moforaja




              Poruka: 5986
              Location: U podrumu

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Sarajlija ba:

                Meni je ova najdraza:

                Dabogda se
                prevrnila name
                prikolica
                puna udovica 24.gif


              A ja opet - meni je ova najdraza, zar nece niko zagangat samnom, nego se samo koljete ! 13.gif

              ___________________________________________________________________
              Moj Mostare ko ti lomi grane,
              ko zavadi mostarske jarane,
              ko to tebi istoriju piše,
              ko to želi da te nejma više.

              02-11-2007 16:45 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
              Amaryllis Amaryllis is a Female
              seka




              Poruka: 844

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              sarajlija ba, ne smiju ljudi da pisu, a kamo li da gangaju, vidis da su se pojavili lektori 19.gif nego, deder caskom rastavi to samnom, dok te nije indijanac prozv'o
              19.gif (jer besposlen pop i kozlice krsti) 24.gif 24.gif

              02-11-2007 17:05 Amaryllis is offline Pregledaj poruke od Amaryllis Dodaj Amaryllis u listu prijatelja
              liberty liberty is a Male
              brato




              Poruka: 645
              Location: Washington
              pokretac teme Thread Started by liberty

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Sve to moze da bude,
                ali nema nikakvog uticaja na
                tvoju notornu nepismenost.

                Mislim, nisi jedini,
                ali ovi ostali se poklope usima,
                mirni su i ne kurce se svojom pismenoscu...


              U redu, izskaèemo iz okvira teme i izpricavam se ali zbog tebe Apach kao
              jednog drzkog chobana koji misli da je pismen (za taxija jeste) ako pronadje razlike od Vukovog chobanskog jezika.
              Pa chobane jesi li ikada cuo za Hrvatski narodni preporod, Hrvatski pravopis iz 1944. i starèeviæanske tradicije.
              Chobane jesi cuo za Alajbegov korjenski pravopis .Za razliku od horvatskoga korjenskoga pravopisa Alajbegov pravopis je praavi morphologski pravopis koji uvyek pazi na korjen ryeczi. U ovome pravopisu nikad ne dolazi do jednakyenja suglasnika po zvukynosti (assimilatye), niti do stapanja suglasnika (palatalizatye). 19.gif ... (sta je ovo 04.gif ). Nisi cuo znam,jer se inace nebi cudio.
              Velikosrbska osvajaèka politika najbolje se pokazala baš na polju jezika, obrazovanja i kulture.

              Taèke, opštine i sliène srbštine koje su strane bosanskoj tradiciji i izrièaju.

              Ja poštujem starinu i zato nisam zaostao, zaostali su oni koji sviestno ili nesviestno su u službi onih koji nisu dobro svom narodu željeli.

              Moderator ( 33.gif ) treba sprijechiti ove drzke napade.

              ___________________________________________________________________
              Prosla recesija.

              02-12-2007 05:43 liberty is offline Pregledaj poruke od liberty Dodaj liberty u listu prijatelja
              Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
              moforaja




              Poruka: 5986
              Location: U podrumu

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Amaryllis:

                sarajlija ba, ne smiju ljudi da pisu, a kamo li da gangaju, vidis da su se pojavili lektori 19.gif nego, deder caskom rastavi to samnom, dok te nije indijanac prozv'o
                19.gif (jer besposlen pop i kozlice krsti) 24.gif 24.gif


              Ej Amaryllis, nas dvoje stvarno nemozemo ni zagangat - vidi kako su zestoki ovdje, pobise se zbog - pjesme ! 13.gif A da o udovicama i ne govorim ! 13.gif

              ___________________________________________________________________
              Moj Mostare ko ti lomi grane,
              ko zavadi mostarske jarane,
              ko to tebi istoriju piše,
              ko to želi da te nejma više.

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Sarajlija ba dana 02-12-2007 u 14:34.

              02-12-2007 14:33 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
              taxi taxi is a Male
              Liska mjeseca avgusta




              Poruka: 18170
              Location: M&R

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od liberty:

                  Sve to moze da bude,
                  ali nema nikakvog uticaja na
                  tvoju notornu nepismenost.

                  Mislim, nisi jedini,
                  ali ovi ostali se poklope usima,
                  mirni su i ne kurce se svojom pismenoscu...


                U redu, izskaèemo iz okvira teme i izpricavam se ali zbog tebe Apach kao
                jednog drzkog chobana koji misli da je pismen (za taxija jeste) ako pronadje razlike od Vukovog chobanskog jezika.
                Pa chobane jesi li ikada cuo za Hrvatski narodni preporod, Hrvatski pravopis iz 1944. i starèeviæanske tradicije.
                Chobane jesi cuo za Alajbegov korjenski pravopis .Za razliku od horvatskoga korjenskoga pravopisa Alajbegov pravopis je praavi morphologski pravopis koji uvyek pazi na korjen ryeczi. U ovome pravopisu nikad ne dolazi do jednakyenja suglasnika po zvukynosti (assimilatye), niti do stapanja suglasnika (palatalizatye). 19.gif ... (sta je ovo 04.gif ). Nisi cuo znam,jer se inace nebi cudio.
                Velikosrbska osvajaèka politika najbolje se pokazala baš na polju jezika, obrazovanja i kulture.

                Taèke, opštine i sliène srbštine koje su strane bosanskoj tradiciji i izrièaju.

                Ja poštujem starinu i zato nisam zaostao, zaostali su oni koji sviestno ili nesviestno su u službi onih koji nisu dobro svom narodu željeli.

                Moderator ( 33.gif ) treba sprijechiti ove drzke napade.



              liberty,puèanstvo te možda i skonta,ali ja kao pripadnik naroda,ne kontam 14.gif

              ___________________________________________________________________

                02-12-2007 14:37 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
                Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com