Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » **Redovan odlazak kod ginekologa** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Mostarka83 Mostarka83 is a Female
Legally Blonde




Poruka: 3490
Location: U Cernici

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

znam moja refleksija, nego dosadilo vise kazem ti cijelu ordinaciju naucila na pamet, hajd sestru vec znam 07.gif .
Nije mi nista tesko za moje zdravlje naravno ali mrsko mi ici po tim vratima...

___________________________________________________________________
JaMojaTi.gif

01-23-2009 23:13 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
kaokakao kaokakao is a Female
raja


Poruka: 1583
Location: A11-A@

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Mostarka83:

    znam moja refleksija, nego dosadilo vise kazem ti cijelu ordinaciju naucila na pamet, hajd sestru vec znam 07.gif .
    Nije mi nista tesko za moje zdravlje naravno ali mrsko mi ici po tim vratima...



ne znam koliko èesto ideš. ja sam išla jednom mjeseèno, a zadnje tri sedmice tri puta i zadnju sedmicu svaki drugi dan, ali samo na slušanje bebinog srca. privatno, naravno.
bona, uèini tako da je, kad ti dolaziš, sveèanost 01.gif i tebi, a i njima ...
tako sam ja i svaki put mi bilo baš fino kod moje doktorice 01.gif
ni meni nikada nije odlazak ginekologu i zubaru bio problem. svakih pola godine, normala.

___________________________________________________________________
= Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kada smo drugaèije budni? =

01-23-2009 23:45 kaokakao is offline Posalji email za kaokakao Pregledaj poruke od kaokakao Dodaj kaokakao u listu prijatelja
Mostarka83 Mostarka83 is a Female
Legally Blonde




Poruka: 3490
Location: U Cernici

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

neka me neko ne shvati pogresno, prelijepo mi je otici i onaj rutinski pregled , normala exo da vidim bebca sta radi i kako....ali onaj drugi dio brisevi ovo ono...nikako nemogu, pogotovo sad kad me je poslala na pregled u bolnicu ( samo tamo imaju taj aparat ) ono da slusaju bebino srce, a znam da ce tamo biti ih milion, pa moram veze trazit da nemoram cekat 07.gif
Ovo ostalo mi je sve u redu za sada idem jednom mjesecno, po potrebi kako kada naravno..

Sad imam povjeru krvi ( gdje padam u nesvjest ) jos to da prodjem po drugi put i sve je ok 07.gif

___________________________________________________________________
JaMojaTi.gif

01-24-2009 00:13 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
kaokakao kaokakao is a Female
raja


Poruka: 1583
Location: A11-A@

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

razumijem te, stvarno.
zbog tih gužvi sam i išla privatno, a i sada idem


Mostarko83, samo polako, sve æe proæi i beba æe doæi 01.gif 01.gif 01.gif

___________________________________________________________________
= Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kada smo drugaèije budni? =

01-24-2009 01:23 kaokakao is offline Posalji email za kaokakao Pregledaj poruke od kaokakao Dodaj kaokakao u listu prijatelja
Mostarka83 Mostarka83 is a Female
Legally Blonde




Poruka: 3490
Location: U Cernici

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma privatno zakon....

Dasta kakao, sve ce se izgurati nekako 10.gif 33.gif

___________________________________________________________________
JaMojaTi.gif

01-24-2009 01:27 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
Stranica (7): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com