Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Moja mahala Donja 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (27): « prva ... « prethodna 24 25 26 [27] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Neretvanjske pecine
Prije nego se odvazis da skocis sa Starog mosta morao si se bar nekoliko puta vinuti u Neretvu sa
Duradzika,Medzeda,Gvozdena,Dzinovca,Slobode
Da skocis u Neretvu onako samo da se rashladis onda se ljuljnes sa Sokola,Glavara,Bese,Suncanice
jal Kamenice
Pravo biserje neretvanskih pecina prestavlja Provalija koja se nalazi nekih 50-tak metara nizvodno
od luckog mosta na desnoj obali Neretve

07-15-2016 00:44 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4397
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Davno tamo sedamdesetih Omer Badzak mi rece.Ako skocis sa Gvozdena na noge ja cu na glavuJa i skakanje dva pojma,skocih i upah kao bacva!

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

07-15-2016 15:04 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dobro si kutariso,nema onoga ko je skako da se nije nekoliko puta razbio ili nabio u pjesak 10.gif

07-15-2016 15:18 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4397
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Rekoh ti upo u vodu ko bacva. 02.gif
Vidjoh Omera lani pa ga priupita sjeca li se a on seret puce od smijeha.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

07-17-2016 09:46 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E skakali smo i sa zabe:)

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    07-18-2016 00:21 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    Boza Boza is a Male
    moforaja




    Poruka: 4600
    Location: ni na nebu ni na zemlji

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Neretva je svoje najljepse dragulje izbrusila u mostarskoj vali

    08-16-2016 10:44 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
    Boza Boza is a Male
    moforaja




    Poruka: 4600
    Location: ni na nebu ni na zemlji

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Kada se covjek duhovno istrosi osjeti da je dosao vakat da se povuce u mahalu gdje mu je udahnut
    zivot
    Na ovoj finoj Muntahtinoj stranici sam forumski prohodao pa mi se ista ucini pravom logom
    da objavim moje aktivno ucesce na Moforaja
    Bezbeli da slijedi pozdrav svima onima koji nose Mostar i Velez u srcu 10.gif 33.gif 33.gif 33.gif

    03-11-2017 16:58 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
    Stranica (27): « prva ... « prethodna 24 25 26 [27] nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com