Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » cuvaj se nje..... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Moah Moah is a Male
brato




Poruka: 624
Location: trazim livadu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a ne moze niko sa tracarama foruma 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
mi smo raja iz Mostara 01.gif

    ForzaVelez


      01-11-2009 17:26 Moah is offline Pregledaj poruke od Moah Dodaj Moah u listu prijatelja
      bosonoga bosonoga is a Female
      lela




      Poruka: 2804
      Location: daleka polja

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Moah:

        a ne moze niko sa tracarama foruma 13.gif 13.gif 13.gif


      bjezi hamo , majke ti

      cuj tracare foruma....k'o da su se ovdje rodile 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      ^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

      01-11-2009 18:05 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
      bosonoga bosonoga is a Female
      lela




      Poruka: 2804
      Location: daleka polja

      RE: cuvaj se nje..... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Maggie:

            citat od asataN:

          ....Moja moja cuvaj se nje , nije ti ona tako fina ...losa je osoba, kad ti kazem ....budi na oprezu , nemoj joj se povjeravati .....

          I tako ja naravno ne slusam , po svome ......i nakon izvjesnog vremena ispostavi se da je ova sto me upozoravala bila upravu .......aliiiiiiiiiiii ta sto me upozoravala se zakaci samnom i najbolja je sad s ovom za koju me upozoravala 13.gif 13.gif

          Nema nikakve veze s forumu , ako se neko prepozna , izvinjavam se svaka slicnost je nenamjerna ....

          Nego kontam ........ Boze sacuvaj .......cinimi se bolje mi i bez jedne i druge 13.gif


        tako sam se dugo vremena druzila sa dva para, obadvoje mi bili pravo dragi,

        ali sto se medjusobno nisu mogli, to nema nigdje

        ali ne ono da se ne vole, vec trac i prica, ona vaka, on naki, ona seljanka, ova glupaca, vako i nako

        a ja sve pazi da ne spominjem parX u okolici paraY

        i ne vidim se jedno 2-3 sedmice ni sa jednim od njih i pricam s parom X,

        kazu, haj moja dodjite ti i aljo u subotu, bice i par Y 30.gif 30.gif

        (ovo nakon 2 godine pljuvanja)

        te bjezi maggie koliko te noge nose,

        mogu mislit kako su mene uzduz i poprijeko,

        nikad vise ja na kafu s njima 18.gif




      Maggie , fali nesto ovdje 07.gif
      osobe zeta i beta 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      ^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

      01-11-2009 18:07 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
      Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
      moforaja




      Poruka: 5989
      Location: U podrumu

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ....koje da se chuvam...!? 14.gif ....ja se ni jedne ne bojim....! 07.gif ....de, gospoje - navalite...name.....! 19.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      Moj Mostare ko ti lomi grane,
      ko zavadi mostarske jarane,
      ko to tebi istoriju piše,
      ko to želi da te nejma više.

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Sarajlija ba dana 01-11-2009 u 18:36.

      01-11-2009 18:07 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
      Viking Viking is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 422
      Location: daleko brato

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Cuvaj se one runjavih noga 04.gif

      01-11-2009 18:24 Viking is offline Pregledaj poruke od Viking Dodaj Viking u listu prijatelja
      Maggie Maggie is a Female
      moforaja




      Poruka: 2736
      Location: daleko

      RE: cuvaj se nje..... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od bosonoga:

            citat od Maggie:

              citat od asataN:

            ....Moja moja cuvaj se nje , nije ti ona tako fina ...losa je osoba, kad ti kazem ....budi na oprezu , nemoj joj se povjeravati .....

            I tako ja naravno ne slusam , po svome ......i nakon izvjesnog vremena ispostavi se da je ova sto me upozoravala bila upravu .......aliiiiiiiiiiii ta sto me upozoravala se zakaci samnom i najbolja je sad s ovom za koju me upozoravala 13.gif 13.gif

            Nema nikakve veze s forumu , ako se neko prepozna , izvinjavam se svaka slicnost je nenamjerna ....

            Nego kontam ........ Boze sacuvaj .......cinimi se bolje mi i bez jedne i druge 13.gif


          tako sam se dugo vremena druzila sa dva para, obadvoje mi bili pravo dragi,

          ali sto se medjusobno nisu mogli, to nema nigdje

          ali ne ono da se ne vole, vec trac i prica, ona vaka, on naki, ona seljanka, ova glupaca, vako i nako

          a ja sve pazi da ne spominjem parX u okolici paraY

          i ne vidim se jedno 2-3 sedmice ni sa jednim od njih i pricam s parom X,

          kazu, haj moja dodjite ti i aljo u subotu, bice i par Y 30.gif 30.gif

          (ovo nakon 2 godine pljuvanja)

          te bjezi maggie koliko te noge nose,

          mogu mislit kako su mene uzduz i poprijeko,

          nikad vise ja na kafu s njima 18.gif




        Maggie , fali nesto ovdje 07.gif
        osobe zeta i beta 13.gif 13.gif


      i delta,

      a gama ce uletiti kasnije 19.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________

        01-11-2009 18:36 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
        asataN asataN is a Female
        moforaja




        Poruka: 4110
        pokretac teme Thread Started by asataN

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        hahahaha Maggie .....od takvih se najbolje udaljiti ....BUSY SAM 13.gif

        ___________________________________________________________________

          01-11-2009 18:42 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
          Maggie Maggie is a Female
          moforaja




          Poruka: 2736
          Location: daleko

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          tako ti i jest

          vidim ih nekad po prodavnicama,

          moja sto se nema (zadnjih 5 godina 13.gif )

          zauzeta, ne znam dje udaram 13.gif

          ___________________________________________________________________

            01-11-2009 18:48 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
            asataN asataN is a Female
            moforaja




            Poruka: 4110
            pokretac teme Thread Started by asataN

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            a najveca je greska reci im sta je ova druga pricala za nju .......ja to pustim da same skontaju na kraju 05.gif

            ___________________________________________________________________

              01-11-2009 18:53 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
              Maggie Maggie is a Female
              moforaja




              Poruka: 2736
              Location: daleko

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ja nikad ni jednoj ni drugoj nisam nista prenosila,

              ali su znale od drugih ljudi,

              a kad bi poceli, ja ono "pa nisu takvi, fina je ona"

              kazem ti bjezi koliko te noge nose 04.gif

              ___________________________________________________________________

                01-11-2009 19:02 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
                Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com