Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » RADE TRAVAR » Raja , treba mi pomoc » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Magistar Magistar is a Male
moforaja




Poruka: 2667

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne znam koliko si shvatila, ali ovo se ovdje radi o palijativnom lijeèenju.
Znaèi samo na dobivanju nešto malo vremena u termalnom stadiju bolesti. A znaš što znaèi termalni stadij.
Zato je palijativna medicina èesto dvojbena. Nekada je i smrt dobrodošla.

___________________________________________________________________

    08-29-2010 22:25 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
    LISKA S AVENIJE LISKA S AVENIJE is a Male
    puter


    Poruka: 79
    Location: STARMO

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    i ja mislim da se radi o dobivanju vremena....
    upravo i semaforin ima taj ucinak,a to jest sprijecava metastazu,sto ne znaci da izljecuje vec zahvacene celule. Evidento je da ce se izumrle celule ili one umirece bombardirati kemioterapijom ili zracenjem,da bi ga se pokusalo smanjiti prije operacije otklanjanja tih celula.

    ___________________________________________________________________
    To je moj grad to su moji ljudi


    došo toršku u mostar i ufuro se on u ove naše žargone,zajebancije i to..
    i sjeda on na staro,dolazi konobar kaže reci brate..kaže škutor daj mi fuka i davo..
    i haj donese mu to konobar,prošlo 10-ak minuta pita ga konobar a brate znaš li šta znaèi tipla??..kaže škutor:
    i issati boga kako neæu znat to je ono što se u zid meæe'

    08-31-2010 02:12 LISKA S AVENIJE is offline Posalji email za LISKA S AVENIJE Pregledaj poruke od LISKA S AVENIJE Dodaj LISKA S AVENIJE u listu prijatelja
    Carmela Carmela is a Female
    vjeciti optimist




    Poruka: 7602
    Location: ja nisam odavle

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Magistar:

      Ne znam koliko si shvatila, ali ovo se ovdje radi o palijativnom lijeèenju.
      Znaèi samo na dobivanju nešto malo vremena u termalnom stadiju bolesti. A znaš što znaèi termalni stadij.
      Zato je palijativna medicina èesto dvojbena. Nekada je i smrt dobrodošla.


    Aferim!

    ___________________________________________________________________

      Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

    08-31-2010 08:22 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
    Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com