Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Welcome Back Tozzinjo !!!!!! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
moforaja




Poruka: 2481
Location: milano

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

aman opsss amin

___________________________________________________________________
Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

05-11-2009 22:40 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
moforaja




Poruka: 2481
Location: milano

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

opsss AMEN 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

05-11-2009 22:40 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
bosonoga bosonoga is a Female
lela




Poruka: 2804
Location: daleka polja

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dobro dosao ...nazad na forum 10.gif
jos jednom da ti pozelim i kazem da si falio

___________________________________________________________________
^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

05-12-2009 00:59 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
Borna Borna is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1023
Location: èardak ni na nebu,ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od el-tozzinjo:

    tenk ju pipl, fala ljudi 01.gif

    eno novog stripana LOM-u...

    uzivajte dok ja rijesim neke vazne zivotne nedoumice. trenutno kontempliram o tome da li je moja psiha stvarno ponekad toliko mizerne kategorije, da je apsolutno apsurdno razmatrati morfologiju njene dijalektike. no, ne zelim korespondirati o tome. manifestovacu to sukcesivno na jedan divergentan nachin chim se opasuljim.



šta reèe, bola... 14.gif 14.gif 29.gif 13.gif 13.gif

dobro došao nazad 10.gif

___________________________________________________________________

    05-12-2009 11:13 Borna is offline Pregledaj poruke od Borna Dodaj Borna u listu prijatelja
    metallica metallica is a Male
    moforaja




    Poruka: 8228
    Location: CH.WILLA(uglavnom)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od el-tozzinjo:

      doktori su mi rekli da vrsim unutrasnju samoopstrukciju demistifikacije sopstvenog senzibiliteta te da interpolarizujem idealizam kao kategoricki imperativ i samim tim dezavuishem njihov trud za moj emotivni boljitak.




    najbolje ti je otidji da "Salijes stravu" a onda nadji kakvog dobrog hodzu nek ti "Zapise" mozda pocnes Pravu Muziku komponovati umjesto onih "deveteraca" 19.gif 35.gif

    ___________________________________________________________________

      05-12-2009 11:39 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
      el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
      majkin fakin




      Poruka: 2333
      Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      buraz moj, nesto si mi se ubihuzurio pa me pratis po foprumu...ma bola, samo veselo :)

      ja sam siguran da ono sto sam ja komponovao, i pisao textove - ti na to dizes ruke i pjevusis u kolima ili na nekim feshtama, a da nisi toga ni svjestan:)

      ne. nije rep. naravno da nije. da radim rep, ne bih imao ni za konzervbu tunjevinu i kiflu dnevno.

      ovo...ovaj rep i gluposti sto bacam po forumu...to je bola prdimahovina. pa da ishta vrijedi, ne bih bacao na forum, niti bih pushtao sirove snimke

      eeee metalika metalika, zar te hetfild hamet ulrih i rahmetli barton nista naucili nisu? postoji muzika iz ljubavi i muzika zbog para....

      otishao...

      05-12-2009 11:52 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
      metallica metallica is a Male
      moforaja




      Poruka: 8228
      Location: CH.WILLA(uglavnom)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od el-tozzinjo:

        buraz moj, nesto si mi se ubihuzurio pa me pratis po foprumu...ma bola, samo veselo :)

        ja sam siguran da ono sto sam ja komponovao, i pisao textove - ti na to dizes ruke i pjevusis u kolima ili na nekim feshtama, a da nisi toga ni svjestan:)

        ne. nije rep. naravno da nije. da radim rep, ne bih imao ni za konzervbu tunjevinu i kiflu dnevno.

        ovo...ovaj rep i gluposti sto bacam po forumu...to je bola prdimahovina. pa da ishta vrijedi, ne bih bacao na forum, niti bih pushtao sirove snimke

        eeee metalika metalika, zar te hetfild hamet ulrih i rahmetli barton nista naucili nisu? postoji muzika iz ljubavi i muzika zbog para....

        otishao...



      nauci me ako ne znam stavi neki link dje mogu preslusati kakav god da sam ja necu biti subjektivan niti sam to ikad bio ako muzika ima "Dushe" u sebi vidjet cu to

      slusao sam skoro sve bendove iz bivse Yuge izuzev Kerbera i sl. magaraca mada i njihove "uradke" znam

      samo postavi to nije tesko 10.gif

      ___________________________________________________________________

        05-12-2009 11:58 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
        el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
        majkin fakin




        Poruka: 2333
        Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ma bola svi smo mi subjektivni pomalo...i kad igra tim iz sjeverne dakote protiv tima iz juzne karoline, opet ti se vishe svidi ovaj ili onaj igrach, ova ili ona boja dresova..objektivnost ne postoji. govorim iz lichnog iskustva 01.gif

        vidi, meni su muzika i pisanje stvari broj 1 u zivotu. za to dishem, za to zivim. ali, postoje, nazovimo ih- nijanse.

        poezija - nju pishem za svoju dushu. tu ne pravim kompromise. ono sto se meni svidja, to pishem..ako se svidi josh nekom - super. rekoh ti, svaki umjetnik je sujetan. a i priznao sam ti da ne zelim nikad biti poznat nego samo priznat....da ljudi kad procitaju, kazu "ko god da je ovaj lik sto je pisao, svaka mu cast",...e, do toga je meni stalo, a ne da me neko prepozna i kaze "ovo je onaj sto je pisao to i to"..za to me bash zaboli...eto, realno je tako, ne krijem.


        druga "nijansa" - ovo snimuckanje. rep, rege, pank, pop, pa i flert s narodnjacima...to radim iz zajebancije. tu vjezbam svoj lirichki skill, usput se zezam, slusham kako mi zvuci glas (kojim nisam zadovoljan) i jednostavno se praznim tako...to je neprofitni dio mog stvaralackog dara.

        treca nijansa je pisanje za druge. nekad se potpisujem kao autor, a cesce - ne. od popa do narodnjaka. to radim striktno za pare. od toga zivim. da ne ide, radio bih nesto drugo, logichno.a sto se tiche potpisivanja, to je tzv ghostwritting..kad uzmes neki cd, ili gledas neku "pevaljku" na tv, vidis kako se hvali da su joj npr marina ili braja napisali sve textove na albumu...a marina ima saradnika koliko hoces, koji napisu stvar a ona potpise, i pare se dijele. marina nista ne radi, samo kuha ruchak:)to su stvari koje znam, i koje su javna tajna, al da ne palamudim po forumu, to ti mogu ispricat na cevapima kod "zelje" kad me put nanese u sarajevo, a trebalo bi uskoro, popicemo pivicu valjda:) ...ili, za ovaj ghostwritting, jedan jednostavan primjer u svijetu...je l stvarno mislis da je npr stiven king toliko plodonosan pisac da maltene svake godine izbacuje po tri knjige minimum? pa da pise s obe ruke dvije razlicite knjige u isto vrijeme, ne bi postigao to. ee al zato postoje anonimni pisci koji njemu salju rukopise, on ih procita, rediguje i potpise svojim imenom, a pare se dijele - stivenu kinta i slava, a ghostwritteru samo kinta...sto je meni u tom odnosu snaga odlichno..kako rekoh, ne zelim biti poznat:).

        to su neke nijanse mog rada. sve su slichne ali su sve razlicite. popricacemo kad dodjem u rajvosa, ako se vidimo, da ne palamudimo vishe ovde.

        sve najbolje, drug:)

        05-12-2009 14:26 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
        Pipi Duga Carapa
        SexNepoznat



        Poruka: 2170
        Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Mah tozza, romantiku forumski 01.gif 10.gif

        05-12-2009 16:37 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
        metallica metallica is a Male
        moforaja




        Poruka: 8228
        Location: CH.WILLA(uglavnom)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od el-tozzinjo:

          ma bola svi smo mi subjektivni pomalo...i kad igra tim iz sjeverne dakote protiv tima iz juzne karoline, opet ti se vishe svidi ovaj ili onaj igrach, ova ili ona boja dresova..objektivnost ne postoji. govorim iz lichnog iskustva 01.gif

          vidi, meni su muzika i pisanje stvari broj 1 u zivotu. za to dishem, za to zivim. ali, postoje, nazovimo ih- nijanse.

          poezija - nju pishem za svoju dushu. tu ne pravim kompromise. ono sto se meni svidja, to pishem..ako se svidi josh nekom - super. rekoh ti, svaki umjetnik je sujetan. a i priznao sam ti da ne zelim nikad biti poznat nego samo priznat....da ljudi kad procitaju, kazu "ko god da je ovaj lik sto je pisao, svaka mu cast",...e, do toga je meni stalo, a ne da me neko prepozna i kaze "ovo je onaj sto je pisao to i to"..za to me bash zaboli...eto, realno je tako, ne krijem.


          druga "nijansa" - ovo snimuckanje. rep, rege, pank, pop, pa i flert s narodnjacima...to radim iz zajebancije. tu vjezbam svoj lirichki skill, usput se zezam, slusham kako mi zvuci glas (kojim nisam zadovoljan) i jednostavno se praznim tako...to je neprofitni dio mog stvaralackog dara.

          treca nijansa je pisanje za druge. nekad se potpisujem kao autor, a cesce - ne. od popa do narodnjaka. to radim striktno za pare. od toga zivim. da ne ide, radio bih nesto drugo, logichno.a sto se tiche potpisivanja, to je tzv ghostwritting..kad uzmes neki cd, ili gledas neku "pevaljku" na tv, vidis kako se hvali da su joj npr marina ili braja napisali sve textove na albumu...a marina ima saradnika koliko hoces, koji napisu stvar a ona potpise, i pare se dijele. marina nista ne radi, samo kuha ruchak:)to su stvari koje znam, i koje su javna tajna, al da ne palamudim po forumu, to ti mogu ispricat na cevapima kod "zelje" kad me put nanese u sarajevo, a trebalo bi uskoro, popicemo pivicu valjda:) ...ili, za ovaj ghostwritting, jedan jednostavan primjer u svijetu...je l stvarno mislis da je npr stiven king toliko plodonosan pisac da maltene svake godine izbacuje po tri knjige minimum? pa da pise s obe ruke dvije razlicite knjige u isto vrijeme, ne bi postigao to. ee al zato postoje anonimni pisci koji njemu salju rukopise, on ih procita, rediguje i potpise svojim imenom, a pare se dijele - stivenu kinta i slava, a ghostwritteru samo kinta...sto je meni u tom odnosu snaga odlichno..kako rekoh, ne zelim biti poznat:).

          to su neke nijanse mog rada. sve su slichne ali su sve razlicite. popricacemo kad dodjem u rajvosa, ako se vidimo, da ne palamudimo vishe ovde.

          sve najbolje, drug:)


        vazi svakako tu sam kad budes dolazio posalji pp da ti dam br. mobtelefona i eto 10.gif

        ___________________________________________________________________

          05-13-2009 11:16 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
          tana tana is a Male
          rigorozni




          Poruka: 17879
          Location: na prinudnom radu :)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            manifestovacu to sukcesivno na jedan divergentan nachin chim se opasuljim.


          cim se opa sta? 07.gif

          ___________________________________________________________________
          kad ce mostar mama?

          05-13-2009 19:19 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
          metallica metallica is a Male
          moforaja




          Poruka: 8228
          Location: CH.WILLA(uglavnom)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Pipi Duga Carapa:

            Mah tozza, romantiku forumski 01.gif 10.gif



          romanticar sa Karaburme OFK Beograd 04.gif 04.gif

          ___________________________________________________________________

            05-13-2009 19:24 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
            Japrak Japrak is a Male
            moforaja




            Poruka: 2118
            Location: kad bi i ja znao

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            neznam sta su ti hecimi radili i operisali
            ali fino te viditi back so
            welecome back 04.gif 05.gif 10.gif

            ___________________________________________________________________

              05-13-2009 20:05 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
              el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
              majkin fakin




              Poruka: 2333
              Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od tana:

                  manifestovacu to sukcesivno na jedan divergentan nachin chim se opasuljim.


                cim se opa sta? 07.gif



              13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

              05-13-2009 20:08 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
              Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com