Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » Tito I Hitler Su Bili » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
bosonoga bosonoga is a Female
lela




Poruka: 2804
Location: daleka polja

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a oKlen si ono ti ... 35.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

08-10-2009 00:34 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
sara sara is a Female
moforaja




Poruka: 5288
Location: bogu za ledjima

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od asataN:

    lako im se sad svima k.... sto mu niko ne rece u oci dok je bio ziv......


Nato 10.gif

___________________________________________________________________
Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

08-10-2009 01:00 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
ZiZi_ ZiZi_ is a Female
trudim se


Poruka: 225
Location: florida
pokretac teme Thread Started by ZiZi_

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Da tacno je zna se ko je Tito bio , sta je dao za narod i kakvo smo pravo imali i slobudu dok nas je vodio Josip Broz Tito, nisam ovu temu stavila radi neke zlonamjere, nego zasto se sad pisu takve price o covjeku koji svi mi znamo ko je bio Tito ne samo mi nego i cijeli svijet, nista drugo nam nije trebalo nego da vidimo kad je Drug Tito umro ko je on bio , jer nikad dok je covjecanstva ni jedan narod nece zivjeti kao sto smo mi zivjeli u titinoj drzavi. Ovu temu nisam stavila radi neke lose namjere nego o osobama koji nemaju pravo ta se tako nesto pise o Titi.

Joj samo me nemoj te tuci, hehehhee

08-10-2009 03:22 ZiZi_ is offline Pregledaj poruke od ZiZi_ Dodaj ZiZi_ u listu prijatelja
sara sara is a Female
moforaja




Poruka: 5288
Location: bogu za ledjima

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ZiZi 10.gif 33.gif

Vjerujem da niko nije posumljo, nesto lose zato sto si postavila ovaj tekst . Bolesni umova je bilo i bice , pisace jer to im je posao , posljedice nisu vazne ...
Ja licno nedajem vaznost ovom navedenom tekstu , Znam gdje sam bila , skim sam se druzila , gdjesam radila i u kojoj sam slobodi zivjela to moja djeca nisu dozivjela . 21.gif
Da ne zaboravim : A... znam gdjesam poslje te slobode dosla . 27.gif

___________________________________________________________________
Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

08-10-2009 04:03 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
metallica metallica is a Male
moforaja




Poruka: 8228
Location: CH.WILLA(uglavnom)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od asataN:

    lako im se sad svima k.... sto mu niko ne rece u oci dok je bio ziv......


ma na stranu to da ljudi pricaju istinu imao je on i mana i to dosta ali Istina i cinjenice a Lupetanja i naklapanja nidje veze




    ___________________________________________________________________

      08-10-2009 07:20 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
      Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com