Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » MALI OGLASI » Stanovi Brankovac - Novi Projekat » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (11): « prva ... « prethodna 8 9 10 [11] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
STECAK STECAK is a Male
moforaja


Poruka: 3604
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ima li dze kupiti stare zemljurine pojeftino u (kraj) Mostara ?

01-11-2014 05:35 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
zorokrik zorokrik is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1337
Location: St.Marino

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Krla Rupar je pito tipa :"Jesi li ponio vrece"??
18.gif 25.gif

___________________________________________________________________

    bar_dan.gif

    01-11-2014 23:44 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Prodaja stanova opala za 80% u posljednje dvije godine 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif golemo , a cijene za "polovne sredjene "stanove za 1600 krma za kvadratni metar,a novi stanovi za 2100 krma,taman k'o da se prave stanovi ko nekada u N.Beogradu ono blokovi pa imamo trziste i prodaja opadne za 80% 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

    02-18-2014 04:30 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Shta si mislio ? Da she se povechati?

    02-18-2014 04:40 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Zbam samo da cijene stanova u mo nisu normalne...a zemlje jeftino mozes kupiti negdje u zabiti u potocima ili vrapcicima gdje s magarcem jedino mozes doc(trenutno sam u procesu kupovine)...u vrapcicima kvadrat kao da si u parizu...cifre da ti se zamanta...pa onda haj stan...pa ni to se ne isplati...pa haj ytong...isto te izadje kao da pravis kucu od cigli...anw...kazu meni u vrapcicima cijene visoke jer svi cekaju da dijaspora dodje na ljeto i kupi....

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      02-15-2015 19:02 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      neka malo pocekaju 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      02-15-2015 20:06 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      refleksija refleksija is a Female
      moforaja




      Poruka: 3364
      Location: dark side

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      pa ne znam bas vjetre da cekaju....jer dosta ih kupuje...bas sam pricala s nasim dijasporcima (penzioneri) iz Njemacke se vratili...svidjela mi se njihova kuca....bas lijepo s ukusom napravljena....ljudi dosli prole godine, kupili i napravili...gdje kod sam gledala zemlju....neko iz idjaspore je do te parcele kupio i napravio....evo ja nasla bila u blagaju i dok mi je muz s puta dosao da odemo vidjeti covjek prodao nekom iz svedske (7 dana je bilo u pitanju)....tako da dijaspora itekako kupuje zemlju...i stanove....evo haso pekusic sto pravi preko puta studenskog doma...sve je prodato (a jos nije napravljeno)....ko je kupio, uglavnom dijaspora...

      ___________________________________________________________________


        Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

        02-16-2015 11:49 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
        abraxas abraxas is a Male
        moforaja




        Poruka: 6998
        Location: Jazzbina Abraxas

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Džaba vam kupovat kad æe ti jopet neko jamit...... 02.gif

        02-16-2015 12:56 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
        refleksija refleksija is a Female
        moforaja




        Poruka: 3364
        Location: dark side

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od abraxas:

          Džaba vam kupovat kad æe ti jopet neko jamit...... 02.gif


        hahah abra, u pravu si...

        ___________________________________________________________________


          Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

          02-16-2015 13:42 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
          vjetar vjetar is a Male
          moforaja


          Poruka: 13977
          Location: dk

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ..u sebe na sebe i poda se .. 02.gif

          ..to mi ne moze niko oduzeti

          ___________________________________________________________________
          laku vam noc pijuni

          spavajte ko lavovi i ko kraljevi

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 02-16-2015 u 15:57.

          02-16-2015 15:57 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
          Boza Boza is a Male
          moforaja




          Poruka: 4600
          Location: ni na nebu ni na zemlji

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Onomooni otamo su se nahapali a mi se dobro ukopamo kad gradimo pa nesmiju prici 13.gif
          Problem su ovomooni od ovamo sto idu na kurs jamljanja kod onomoonih otamo ili cak direktno
          u prestonicu kod babinih pitara 13.gif

          02-16-2015 18:47 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
          Ortak
          SexNepoznat

          Poruka: 11
          Location: Banja Luka

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Zašto ovoliko dugo nije ništa komentarisao? :D

          12-17-2019 13:10 Ortak is offline Pregledaj poruke od Ortak Dodaj Ortak u listu prijatelja
          pasha pasha is a Male
          Super Moderator




          Poruka: 9495
          Location: uh jebo te

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          jesi li nashao sto trazis 10.gif

          ___________________________________________________________________

            neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
          Oscar Wilde

          12-19-2019 23:32 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
          Stranica (11): « prva ... « prethodna 8 9 10 [11] nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com