Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Za » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja nisam ateista to pod broj jedan...
drugo, covjece niko ti ne brani da vjerujes...zasto svaku mogucu diskusiju ili pokusaj konverzacije smatras nekim atakom na Islam i na tebe licno...tu si ekxtreman...nije mene briga sto ti vjerujes ali si ekstreman u dokazivanju svog vjerovanja...ono sto je za tebe dokaz za nekog je nista vise osim bajke....ovo banaliziram...i o.k. je sto ti vjerujes i ljepis ajete...ali isto tako prihvati da ce neko to komentirati i nece imati isto misljenje kao ti...

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    01-03-2013 14:55 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    cheri cheri is a Female
    moder u peMziji




    Poruka: 3810
    Location: Svizzera

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od refleksija:

        http://www.bljesak.info/web/article.aspx?a=97d0ec2d-e993-4aab-9740-ad77ac1af71f&c=a76d03e1-6e68-46ef-9626-00aa1c12c7ae


      kreten.... i zbog ovakvih kretena se ima pogresno misljenje i shvatanje Islama...ako je ovo Islam ja sam avion....


    Naravno da je kreten. I naravno da je ovo NJEGOVO tumaèenje Islama. I Svjetlost se ogradio od ovoga.

    A i da je bila kakva pozitivna vijest što se tièe Islama, ta ne bi Bljesak to objavio.
    U Švicarskoj je nedavno jedan Albanac, Musliman, pucao iz pištolja u centru grada, svi portali stavili u naslov "teroristièki èin". Juèe dva sluèaja pucnjave u Švici(ima na portalima vijest), jedan pucao u restoranu iz puške, troje mrtvih i par povrijeðenih, drugi pucao u drugom gradu, sreæom nikog nije ubio... Obojica Švicarci.

    Svi portali pišu kako su dvojica "pijanih" pucala iz vatrenog oružja. Niko to ne okarakterisa kao teroristièki èin. Niti æe. Nisam obojena nikakvim bojama, nemam ništa ni protiv koga, ali postoji ova tendencija da se sve iskoristi da se demoniziraju Muslimani u Evropi, svakodnevno to vidim.

    I ovo piše ona koja nije ni u kakvim vodama, samo sam realna i iskrena.

    01-03-2013 16:06 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
    cheri cheri is a Female
    moder u peMziji




    Poruka: 3810
    Location: Svizzera

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ja mislim, èak sam sigurna da moænicima u svijetu TREBAJU ovi ekstremisti, jer moraju konstantno imati neprijatelja, kako æe inaèe da se održe na vlasti držeæi narod u strahu. Ne bez razloga gdje god uðu sa vojskom da "donesu demokraciju", u toj državi doðu na vlast fundamentalisti i ekstremisti.

    Svijet je inaèe fuj.

    Imamo li još uvijek tema gdje se možemo opustiti i zabaviti?

    01-03-2013 16:12 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
    berber berber is a Male
    moforaja


    Poruka: 4430
    Location: Na Tepi

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Kakve veze ima Saudijska Arabija sa Bosnom i Hercegovinom??

    Eto ih tamo neka prate ko im brani prate svoje zene a ne tudje.

    ___________________________________________________________________
    nema vise ni tepe

    01-03-2013 16:33 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    I ja se pitam kakve veze ima Saudija sa Bosnom... otkud nam ovoliko podvrnutih tola u Bosni?

    A ovo za praæenje žena je toliko ponižavajuæe, da izgleda kao praæenje lovaèkih pasa u lovu, garmin ogrlicom na daljinsko upravljanje.

      http://www.bug.hr/_cache/19e26def44561dd9ae389001a5f4214d.jpg
    21.gif Bože saèuvaj...

    ___________________________________________________________________

      01-03-2013 16:45 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      berber berber is a Male
      moforaja


      Poruka: 4430
      Location: Na Tepi

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Neka hodaju goli ili podvrnutih pantalona dok me ne diraju svejedno mi je.

      ___________________________________________________________________
      nema vise ni tepe

      01-03-2013 17:27 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17884
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od cheri:

            citat od refleksija:

            http://www.bljesak.info/web/article.aspx?a=97d0ec2d-e993-4aab-9740-ad77ac1af71f&c=a76d03e1-6e68-46ef-9626-00aa1c12c7ae


          kreten.... i zbog ovakvih kretena se ima pogresno misljenje i shvatanje Islama...ako je ovo Islam ja sam avion....


        Naravno da je kreten. I naravno da je ovo NJEGOVO tumaèenje Islama. I Svjetlost se ogradio od ovoga.

        A i da je bila kakva pozitivna vijest što se tièe Islama, ta ne bi Bljesak to objavio.
        U Švicarskoj je nedavno jedan Albanac, Musliman, pucao iz pištolja u centru grada, svi portali stavili u naslov "teroristièki èin". Juèe dva sluèaja pucnjave u Švici(ima na portalima vijest), jedan pucao u restoranu iz puške, troje mrtvih i par povrijeðenih, drugi pucao u drugom gradu, sreæom nikog nije ubio... Obojica Švicarci.

        Svi portali pišu kako su dvojica "pijanih" pucala iz vatrenog oružja. Niko to ne okarakterisa kao teroristièki èin. Niti æe. Nisam obojena nikakvim bojama, nemam ništa ni protiv koga, ali postoji ova tendencija da se sve iskoristi da se demoniziraju Muslimani u Evropi, svakodnevno to vidim.

        I ovo piše ona koja nije ni u kakvim vodama, samo sam realna i iskrena.


      potpuno je isto tako i u americi. ako musliman napravi belaj to je automatski teroristicki cin.
      ako nemusliman napravi isti takav belaj onda je to djelo psihopate. ispade da musliman ne moze biti psihopata, samo terorista. .... dakle dio teroristicke organizacije.

      ma sve je to propaganda u cilju pranja mozga i prepadanja naroda.

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      01-03-2013 20:22 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      Stari Grad Stari Grad is a Male
      moforaja




      Poruka: 10597
      Location: iza zvijezde

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od refleksija:

        ako je ovo Islam ja sam avion....


      Drugim rijeèima, ti za sebe ne smatraš da si "avion" ? 19.gif

      ___________________________________________________________________
      ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
      on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

        moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
      ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
      ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
      .. dosta je vise i tebe i tvoje
        tiranije
      ...

      01-03-2013 20:28 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17884
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      mislis ono "dobra ko avion" ? 11.gif

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      01-03-2013 20:30 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      Stari Grad Stari Grad is a Male
      moforaja




      Poruka: 10597
      Location: iza zvijezde

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Možda i u mlaðim naraštajima postoji sjeæanje na onaj "Radovanov" grafit na Bulevaru... 19.gif

      ___________________________________________________________________
      ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
      on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

        moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
      ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
      ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
      .. dosta je vise i tebe i tvoje
        tiranije
      ...

      01-03-2013 20:39 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
      berber berber is a Male
      moforaja


      Poruka: 4430
      Location: Na Tepi

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Tana,musliman ne moze biti psihopata samo dio mreze,a 04.gif mogu li se ljudi koji nisu u mjesanom braku voliti i biti tolerantni

      ___________________________________________________________________
      nema vise ni tepe

      01-03-2013 20:40 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17884
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ne kontam pitanje 11.gif
      mora da je retoricko

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      01-03-2013 20:43 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      berber berber is a Male
      moforaja


      Poruka: 4430
      Location: Na Tepi

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      E Tana,jesi i ti,bila je sala,nema veze 05.gif

      ___________________________________________________________________
      nema vise ni tepe

      01-03-2013 20:48 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
      cheri cheri is a Female
      moder u peMziji




      Poruka: 3810
      Location: Svizzera

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        http://www.radiosarajevo.ba/novost/99026/moj-dzihad-reklamna-kampanja-na-ulicama-chicaga

      01-04-2013 11:08 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..stvarno ne razumijem zasto ljudima smeta ako neko zaljepi ajete na forum.ja bih volio da se neko nadje da postavlja i citate iz biblije .meni se kaladont ne svidja i ja ne idem tamo ..ima hiljadu tema na forumu na kojima se mozete pronaci ,vec cjela hajka na par ljudi koji propagiraju vjeru islam ..da im oci izvade ..ali uvjek isti reaguju ..hahaha.

      ..

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      01-04-2013 15:15 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7086
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Nekima samo smeta što se ta ista tema vuèe u 66 razlièitih topica! Kad uðeš na Moforaja forum, k'o da si uš'o na forum Meðureligijskog vijeæa BiH. 21.gif

      Sve ove teme treba objediniti, pa da se jedan topic godinama rastegne k'o onaj o Kaladontu... i o Peæini Sezam.

      ___________________________________________________________________

        01-04-2013 15:28 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..green slazem se ,dobar je i to prijedlog

        ..ako hoce tana i moderatori neka razmotre taj predlog pa neka se objedini to sve na jednu temu

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 01-04-2013 u 17:18.

        01-04-2013 17:16 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        semirizsvemira semirizsvemira is a Male
        raja


        Poruka: 1860

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od green:

          NOVI VID UGNJETAVANJA
            Saudijska Arabija uvodi elektronsko praæenje žena
          14.gif
            http://www.klix.ba/vijesti/svijet/saudijska-arabija-uvodi-elektronsko-pracenje-zena/121123068


          Šta reæi, koju posluku porati? 21.gif

        Stari vid ugnjetavanja - Svake dvije minute jedna zena silovana na Zapadu a svaki dan nestane po 20-ero djece Al kaida , Bin ladin , ili neko treci

        ___________________________________________________________________
        "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
        (Johann Wolfgang Goethe)

        02-03-2013 01:58 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
        Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com