Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Danasnja Hutba: Nova godina i Djeda Mraz su daleko od islama » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (22): « prva ... « prethodna 19 20 21 [22] Postavi novu temu Thread is closed
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11490
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od abraxas:

    Ne vjerujemo.





10.gif


Ni ja.

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

12-31-2013 14:02 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od refleksija:

      http://www.bljesak.info/mob/clanak/72898


    Ovo je meni ruzno i negativno i licno me zanima gdje u Kuranu pise da je zabranjeno cestitati novu godinu? Bas ruzna poruka


ovo je najgnusnija propaganda i sam bljesak dobro zna da mi muslimani slavimo novu godinu i jos neke praznike, cestitamo bozice svojim komsijama i oni nama bajrame...
nema vjere na ovom dunjaluku, niti ijednog drustvenog poretka a ni ideologoje da se nije ogrijesila
to bih trebalo da je skola i jedno veliko iskustvo nazalost na kraju bude da su kamen spoticanja
ja trazim, u vjeri ono sto je dobro i sto ce koristiti u svakodnevnom zivotu meni mojoj familiji

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

12-31-2013 14:05 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pasa....zar nije propaganda ova tema jer koliko znam u Kuranu ne pise da se ne moze cestitati Nova godina a btw..osvanuli su ovi plakati...sad ko ih je ljepio ne znam...

abra...ja lazem....ali ponekad...ono kad moram 35.gif

anw...zaista dobih tu cestitku i prijatno se iznenadih 01.gif iako i dalje stojim iza svojih rijeci po pitanju Arapa (ovo je onaj izuzetak meni poslao) hahaha

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    12-31-2013 14:55 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od abraxas:

      Ne vjeruj:
      ženama - tacno
      Refli - ma ovoj nikako
      Djemili - a sto ne Dzemki?
      vjernicima - tacno
      nevjernicima - tacno
      novinarima - pogotovo ne
      propovjednicima - ma ne otvaram im vrata kad mi pozvone
      prijateljima - ponekim
      MOFI - hahahahaha MOFI, necu cim vidim vise od 10 MOFOVACA na njoj
      Abri - ja ti vjerujem sta cu...naivna, mlada, zelena, udarena
      pjesnicima - awwww...vjerujem u njihovu prenaglasenu emotivnu patnju i bol
      doktorima. - nikako...posebno kad pricaju onim jezikom mrtvih, gluho brate bilo....ko da gledma exorcista opet
      Svi lažu...politicari posebno
      svi lažemo - to je naucno dokazano
      lažem, dakle postojim - u svojoj glavi :)
      laž je sve na svijetu - nisu djeca :)
      samo bol je istinita. - e pa sad, ako odes na Tibet, oni imaju i po pom pitanju odgovor, kontrola,ovo ,ono ali ako uzmemo ovaj tvoj stav da svi lazu onda i oni lazu


    eh eto 02.gif

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      12-31-2013 15:00 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      abraxas abraxas is a Male
      moforaja




      Poruka: 6999
      Location: Jazzbina Abraxas

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ovo me podsjeæa na Lennon-Mcartney ..... 04.gif

      12-31-2013 15:08 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
      refleksija refleksija is a Female
      moforaja




      Poruka: 3364
      Location: dark side

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od abraxas:

        Ovo me podsjeæa na Lennon-Mcartney ..... 04.gif


      e jebi ga sad...ja mislim da smo mi bolji 13.gif

      ___________________________________________________________________


        Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

        12-31-2013 15:15 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
        green green is a Male
        Super Moderator


        Poruka: 7086
        Location: BiH

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od vjetar:

          ..josh uvjek se i nezna ko stoji iz ovog terotizma u rusiji

          ..dosta puta su posle rata nashi lideri optuzivali drugu stranu na kraju ispanu bash njihovi a ne oni koje optuzujemo ..odmjeren politicar ce uvjek sacekat izvkestaj istrage pa tek onda osuditi to djelo .

          ..terorizam je vid borbe ,ali nije legalan i zbog toga bi ga trebalo osudjivat


        mirni bolnièar... bolesnik... konvertit... 21.gif



            http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/svijet/terorizam-u-volgogradu-kako-je-tihi-bolnicar-postao-bombas-samoubica

          ___________________________________________________________________

            12-31-2013 16:35 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
            -Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
            raja




            Poruka: 1736
            Location: :)
            pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            De moderatori obrisite ove gluposti, kakve veze ima teroristicki napad sa IZ i muderisovom hutbom…?


            sta uvijek kvarite teme otvori brate sebi temu nek se zove "Greenov & co pokusaj da spase bosnu od Islama" i ona heftaj tu sta hoces…

            12-31-2013 18:37 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
            djemila djemila is a Female
            Naj-Moder 2008




            Poruka: 11490
            Location: Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Zakljucala sam temu do daljnjeg..

            ___________________________________________________________________
            Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

            12-31-2013 19:19 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
            Stranica (22): « prva ... « prethodna 19 20 21 [22] nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Thread is closed
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com