Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » MALI OGLASI » O » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ja ovo govorim iz iskustva danske gdje narod opet izabro socijaldemokrate ,medjutim narod je ogorcen jer ne daje rezulatata onako kako se mislilo .zasto .? zato sto nije lako preko noci ispraviti ono sto su ovi prije njih unistili ..zato su danas reforme bolne ,prvi ja kazem ovi su gori od prethodni ..da su izbori danas narod bi izabro ponovo one koji su ih doveli do ovoga stanja..jer narod ko narod nece da prizna svoju greshku pa bi preko noci da popravi .

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 04-05-2013 u 16:42.

04-05-2013 15:34 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
luka ters
SexNepoznat



Poruka: 5210
Location: on the face of the place

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..jer narod ko narod nece da prizna svoju greshku pa bi preko noci da popravi .


10.gif 10.gif 10.gif
...da mu neko uredi državu...da mu neko pomogne...da mu neko (nešto) da (vlast, blagostanje...)...
al', pokrepat æemo mi svi dok doèekamo narod da se opameti, pa glasanjem stanje promijeni.
a 'ta æe i glasat' pola ih nepismeno i bez zuba. da se ima soli u glavi, ne bi se bar nepismeno bilo (ajd, oprostit æemo zube, nije to baš jeftino na današnji vakat).

___________________________________________________________________
"... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane luka ters dana 04-05-2013 u 17:56.

04-05-2013 17:54 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..neka im je dragi bog na pomoci ,jer ne vidim ko im moze pomoci ako ne dragi bog ..ali su bozije poruke u smislu ..boziji robe nadario sam te vidom ..sluhom i umom i ako posle te blagodati ostanu slijepi i gluhi onda ne vidim ko im moze pomoci

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

04-05-2013 22:41 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com