Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Dobrodoslica zlocincu » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ko o èemu... ovaj makso o humanitarnoj... 05.gif




-----------------

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

06-12-2014 18:01 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina
pokretac teme Thread Started by REALISTA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Magistar:

    Imao bih i ja argumente....ko zna šta su vam ubacivali u hranu iz humanitarne 21.gif



Ti imas argumente tipa "mi hrvati" i "za dom" 21.gif

06-12-2014 18:06 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
REALISTA REALISTA is a Male
samo sto nisam


Poruka: 1375
Location: Bosna i Hercegovina
pokretac teme Thread Started by REALISTA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

citat od Magistar:
Ponovit æu opet: nikada ništa na temu politike nisam izmislio a ni umanjio. A da sam se na izmišljotine i pretjerivanja osvrtao – jesam.
Evo, lik piše gore da podržavam zloèinca. I što bih ja sad trebao? Objašnjavati polupismenom i nacionalno nabrijanom hafizu da tvarno to ne podržavam (to sam èak i gore napisao u nekom postu) ..ili ipak diæi ruke od uzaludnog posla i zajebavati se s njim… priznaj da je ovo drugo lakše.



citat od Magistar:
Ja sam 1992. pjevao šlager ''Past æe bomba na Beograd''. Takva vremena bila, ja ih nisam birao.

06-12-2014 18:17 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Normala. Ako neko ..Beograd granatira Zagreb ( propaganda ) zashto chovjek iz Zagreba nebi trebao pjevati tu pjesmu ? 07.gif

06-12-2014 19:35 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

    U rukama Sinðeliæa Vuka, biæe svaka...
13.gif 13.gif





--------------------

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

06-12-2014 20:24 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Moderi .. de ispitajte jeli ovo moja original poruka. Ovo od sindjelicha Vuka ?? Ne sjecham se da sam ja to napisao.

06-12-2014 20:30 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Urgentno ispitajte jer ovo je falsifikovanje mojih postova , shto smatram da je grubo krshenje pravilnika.

06-12-2014 20:47 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tuzno,zalosno i bijedno

Danas su zagrebacki biskupi podrzali biskupa Vladu Kosica koji je javno izljubio ratnog zlocinca
Darija Kordica ,proglasivsi ga uzornim hrvatskim domoljubom
Ruzno,zalosno i bijedno

07-03-2014 23:17 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

to je to u ovom crtanom...

    1Cn05d0v9qM

___________________________________________________________________

    07-04-2014 21:18 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    Stranica (7): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com