Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » U zapadnom dijelu Mostara uzvrela atmosfera u i » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (11): « prva ... « prethodna 8 9 10 [11] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne kontam ni ja ljude koji za vlastiti šiæar vole prodat kako guzice, tako raje pa i ponekih kolega, èlanova foruma, itd, itbliže, kad su isto mogli dobiti od poštenog svijeta (valjda slaðe od šupaka i gnjida tražiti dobiti usluge) i onda još pametuju o finoæi.... Bez ikakvog obzira i pardona, slagat, oklevetat, a draža vlast od ...

To što ti prièaš o obraæanju, 13.gif ko jes puno svijeta ostalo za obraæanje ovdje, pa da još neko nasjeda na tvoje jeftine šupaèke fore... sjeti se kako su ti se obratili vizavi tvojih prijetnji (meni) o baniranju, ili ti treba i to crno na bijelo podastrijeti... 13.gif

Nego paša, de ti piši jedno, i pametuj o moralu i kakvi smo mi u BiH, a radi u stvarnosti ono šta ovdje ko fol kritikuješ... mislim, da sam jedino ja onaj ko je sve ovo skonto, pa hajde... 21.gif

Kamo sreæe da nisi moder, lako bi bilo, samo bih te zamolio da me staviš na ignore, i mirna Neretva, nego... napravite neku posebnu funkciju zvanu "paša-ignore" samo za tebe... more bit ti olakša život... 02.gif




-------------------------------

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 06-26-2014 u 17:50.

06-26-2014 17:21 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vjerovatno se obratio tvoj sinovac. Svako svoga brani. Poshtujem. 33.gif

06-26-2014 20:53 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

21.gif




-------------------

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

06-26-2014 22:05 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stranica (11): « prva ... « prethodna 8 9 10 [11] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com