Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Koja nepravda ! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    istina je ovo sto garinca kaze.

    ali takodje je istina i ovo sto svjetolst kaze: ovakav isti stav je bio prema muslimanima i prije alkaide i isila.

    kad god se desio teroristicki napad u usa (prije sep 11), uvijek bi rekli na medijima: jos uvijek se ne zna da li je ovo djelo muslimanskih terorista. simptomaticno.
Prije al kaide i isila? De molimte kazi kakva je razlika bila prema ophodjenjima amera prema muslimanima prije isila i alkaide???? Jesi ti to osjetio??? Ako jesi onda si bio u leglu whitetresha. Ako si bio u okrugu normalnih ljudi ....teshko je povjerovati.

09-14-2017 03:41 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kako da ne... hajka na Muhammada Ali-a u medijima, to što su ga komentatori i neki bivši bokseri
(Rocky Marciano) u svojim komentarima odbijali zvati Muhammad Ali, i onaj jedan što ga je Ali
namlatio u ringu i pitao ga na kraju svake runde nakon degeneka - what's my name ? - nakon što je
ovaj napravio propagandu prije meèa od tog da je Alijevo ime njegovo robovsko ime (Clay)

ti je najbolji primjer, zajedno sa njegovim zatvaranjem, kad mu je namještena farsa oko odbijanja
draft-a za Vietnam - o kakvom ophoðenju prièamo... tri godine u zatvoru, na vrhu karijere...

...ni Floyd Patterson, ni Frazier, ni Foreman, ni niko od njegovih velikih protivnika u ringu tih godina
nije došao u pitanje za draft za Vietnam, niti je služio u Vietnam-u, (ne znam je li i Ken Norton koji
je bio u mornarici)

samo Ali, nakon što je prihvatio Islam i javno se kroz medije deklarisao kao musliman.

Svi koji su stajali iza takvom tretmana su znaèi po tebi bili white trash ?

... za tebe to ništa nije postojalo, jer se tvoj stav prema islamu i muslimanima, a i bošnjama, na forumu i inaèe

jako dobro vidi iz veæine tvojih postova na forumu.

Veæ od septembra 2001. je dobar broj ljudi u americi otpušteno sa svojih radnih mjesta, (pogodi
zašto), to je nepobitna èinjenica i bolno iskustvo mnogih ljudi u americi tih godina, i to ti nikad ne možeš osporiti.

A retorika meðu obiènim svijetom nerijetko zvuèala tako da ih sve (muslimane) treba
liferovati iz zemlje i da islamu u americi nema mjesta, to su bile izjave po medijima, na radiju, itd.
kada se obièan svijet u americi sam javljao na radio programe i u anketama.

-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane Stari Grad dana 09-14-2017 u 06:22.

09-14-2017 05:06 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://www.youtube.com/watch?v=bu2bW70K6JE

    bu2bW70K6JE



    http://www.youtube.com/watch?v=H8ZZmkNo6-o

    H8ZZmkNo6-o

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 09-14-2017 u 05:16.

09-14-2017 05:15 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    https://www.youtube.com/watch?v=kL1Z9KmYJIg


    kL1Z9KmYJIg

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-14-2017 05:23 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovo je sigurno provrel prokomentarisao na youtube-u (100 % )


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-14-2017 06:05 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..nasuprot terorizmu razvijaju se i obavcjestajne sluzbe u sve vecem obimu ne samo sa ciljem da suzbijaju taj terorizam vec terorizam njima sluzi i dovode ga u svoju korist za masovnu kontrolu ljudi i da takvi projekti nanesu vise stete ljudima vec od samog terorizma i da ce terorizam biti znatno manji problem odnosno rizik u odnosu na neka druga pitanja .

..Terorizam jeste prvi problem u svjetu ali nekima sluzi kao savrsen uslov za sirenje straha a nasuprot tome obavjestajne sluzbe koriste sve to u cilju masovne kontrole ljudi,zavodjjenje straha od strane nekoga prema nekome je nista drugo je vec teror .

..Masovna kon trola ljudi se pokazala kao ne djelotvorna jer u bilo kojem procentu ili gotovo malom nisu uspjele da suzbiju terorizam ili da ga smanje ,on je i dalje prisutan i sve vise i vise se desaje a dok se ljudi sve vise i vise kontrolishu ,po logici trebalo bi da se smanjuju slucajevi terorizma ..znaci kontrole ljudi ili pracnje ljudi nije dalo rezlutata
..ta masovna kontrola ljudi ne odnosi se samo na terorizam i ta potroshena energija koju oni trose ne usmjeraje se samo na teroriste vec se zlouotrebljaje da bi se kontrolisale vlade nekih drzava u korist ekonomski spijunaza ,diplomatske manipulacije i politicki ciljeva ,tako da sam je skeptik po pitanju ovi hajki o terorizmu i borbe protiv terorizma i da se vise bave zastrasivanjem ljudi dovodjejem naroda u stanje straha zbog terorizma i time sebi stvorili jedno okruzenje koje se zove masovna kontrola ljudi za neke tamo svoje ciljeve ili za ciljeve onih koji vladaju svjetom ili za racun vladara iz sjene
..sta danas dobijes kupovinom smart telefona ,dobijes spijuna kojega nosas u dzepu kroz koji ti je neko zakacio bubu za prisluskivanje i kameru za nadzor ,sta je danas besplatno u svjetu ,gotovo nista a neko ti nudi besplatne razgovore sa tog telefona pomocu Vibera
..jeli sama kontrola ljudi jedna vrsta terora nad obicnim ljudima i gubitak slobode ,za kojui deceniju svi ljudi ce morati biti cipovani ,prilikom rodjenja ugradjivat ce im se mali cipovi pod kozu i sa tim ce zivjeti ostatak svoga zivota ili ako zele da posjete Ameriku ili zive u njoj nece moci preci granicu ako nemaju ugradjen cip i moze takva opcija da se desi i da je neko donese kao ustavna odredba
..zar nije humanije po pitanju bezbjednosti za obicnog covjeka odnsosno sve ljude kad su u pitanju otkrivanja zlocina da svaki covjek da svoj DNKa u cilju pronalazenja zlocina odnosno njihovi pocinioca .dosta puta policiji je poznat DNKa pocinioca ali ga ne mogu usporediti sa pociniocem nekog djela pa tako mnoga ubistva ostaju ne rasvjetljena i ne dokazana ..

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-14-2017 u 18:33.

09-14-2017 13:22 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..kupujemo televizore sa kamerama i prislusnim uredjajima ,sutra ce to biti frizideri ves mashine i kucanski aparati ,telefonom smo vec pokriveni i svakim danom postajemo robovi ,zaduzeni smo u bankama ,cimse zaduzis izgubis slobodu ,kupio si kucu i auto i mislis da si sretan ,tek tad si posto rob i sam sebi kupio ropstvo i zakacio jaram sebi na vrat koji ce ti slomiti kicmu i tjelo ,jer danas se robovi ne vezu a svakim danom ih je sve vise i vise i vise upadaju u zamke ropstva a da toga nisu ni svjesni ,jer svoju srecu kupovinom BMVa na kredit smatraju uspjehom a nikako ropstvom..

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-14-2017 u 18:35.

09-14-2017 13:28 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com