Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Oprostiti ili ne 2 !? 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a boga mi joj nije lako sa takvim 13.gif


maaaashaala 13.gif

09-10-2007 14:02 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
mica maca mica maca is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 430
Location: živim u blizini....

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od TUTI:

    Ljudi oprastaju i gore stvari sto su im se desile u zivotu a posebno poslje ovog rata.......pa zasto onda ne oprostiti jednu prevaru u vezi.........



Pa ko je pametan neæe jer jad bude jednom bit æe i drugi put.... 07.gif

___________________________________________________________________
ako pametne misli prolaze vašom glavom znaèi da se tamo ne zadržavaju

09-10-2007 14:02 mica maca is offline Pregledaj poruke od mica maca Dodaj mica maca u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od mica maca:

        citat od TUTI:

      Ljudi oprastaju i gore stvari sto su im se desile u zivotu a posebno poslje ovog rata.......pa zasto onda ne oprostiti jednu prevaru u vezi.........



    Pa ko je pametan neæe jer jad bude jednom bit æe i drugi put.... 07.gif



svakom se taj jad moze desiti 10.gif

09-10-2007 14:03 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    [b]citat od mica maca:[/b


    Pa ko je pametan neæe jer jad bude jednom bit æe i drugi put.... 07.gif


Ma ja ,da ne bude ono ko sa Fatom . marka po marka i nakupilo se 254 marke 23.gif

___________________________________________________________________

    09-10-2007 14:05 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    glumica glumica is a Female
    Trn u oku


    Poruka: 4415

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    prica mi prijateljica...

    sin joj za lektiru imao anu karenjinu...

    ''cita on...kad odjednom: pa ova ana je bila kurava" 13.gif


    mala natuknica o cuvenoj preljubnici i o tome kako se gleda na te stvari

    09-10-2007 14:07 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
    bago bago is a Male
    moforaja




    Poruka: 3303
    Location: Suteren

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    01.gif
    Kurava, jasta...
    Sta tu nakve emocije... 13.gif 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    665 - Skoro zao

    09-10-2007 14:09 bago is offline Pregledaj poruke od bago Dodaj bago u listu prijatelja
    TUTI
    Mister foruma 2008

    Poruka: 5888

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    jao kako se izrazavate 21.gif ima dijece na forumu pripazite 35.gif 19.gif 13.gif

    09-10-2007 14:12 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
    glumica glumica is a Female
    Trn u oku


    Poruka: 4415

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    tuti, ti citas druzbu pere kvrzice 13.gif

    09-10-2007 14:13 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
    grozdana grozdana is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1047

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od glumica:

      prica mi prijateljica...

      sin joj za lektiru imao anu karenjinu...

      ''cita on...kad odjednom: pa ova ana je bila kurava" 13.gif


      mala natuknica o cuvenoj preljubnici i o tome kako se gleda na te stvari


    ma ja...a da je sincic citao kazanovine dozivljaje rekao bi "njemu svaka cast, prava muskarcina, zna taj kako treba sa kuravama"..... 14.gif

    ___________________________________________________________________

      09-10-2007 14:14 grozdana is offline Posalji email za grozdana Pregledaj poruke od grozdana Dodaj grozdana u listu prijatelja
      TUTI
      Mister foruma 2008

      Poruka: 5888

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      cito 13.gif


      odo na izbore..cujemo se kasnije 10.gif

      taxi jesi li glaso 05.gif

      09-10-2007 14:15 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      jok ja

      ___________________________________________________________________

        09-10-2007 14:16 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        glumica glumica is a Female
        Trn u oku


        Poruka: 4415

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od grozdana:

              citat od glumica:

            prica mi prijateljica...

            sin joj za lektiru imao anu karenjinu...

            ''cita on...kad odjednom: pa ova ana je bila kurava" 13.gif


            mala natuknica o cuvenoj preljubnici i o tome kako se gleda na te stvari


          ma ja...a da je sincic citao kazanovine dozivljaje rekao bi "njemu svaka cast, prava muskarcina, zna taj kako treba sa kuravama"..... 14.gif


        taman tako

        09-10-2007 14:19 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
        Kutljaca Kutljaca is a Female
        Kuharica ipo




        Poruka: 6617
        Location: V.I.P

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od TUTI:

          Ljudi oprastaju i gore stvari sto su im se desile u zivotu a posebno poslje ovog rata.......pa zasto onda ne oprostiti jednu prevaru u vezi.........


        hahahahaha
        izjava godine
        jest , zalost ,
        prevara je opravdana
        ipak bio je to
        nedostatak
        seksa u ratu
        13.gif 13.gif 13.gif
        bas mi vas zao
        13.gif 13.gif 13.gif
        13.gif 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________
        simply the best

        08-14-2008 07:41 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
        CuriiCa_mo CuriiCa_mo is a Female
        rodjena




        Poruka: 909
        Location: HARLEM

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ja sam uvijek za oprost 10.gif ...ali u mojoj glavi oprostiti ne znaci i ostati s tom osobom..
        ( bez obzira radi li se o prevari ili necem drugom, o partneru, prijatelju i sl. )....
        oprostiti...al ne zbog te osobe...nego zbog sebe....jer sve dok nekom ne oprostimo...ta osoba indirektno ima moc nad nama..indirektno smo jos povezani s njom...iako to ne zelimo biti...kad joj oprostimo...tada kidamo tu vezu i postajemo slobodni...
        Mislim da oprostiti u sustini znaci pomiriti se s cinjenicom da proslost nije mogla biti drugacija...da se jednostavno morala dogoditi 10.gif

        ___________________________________________________________________

          To nisam ja, to je moja tastatura
        11.gif

        08-14-2008 14:16 CuriiCa_mo is offline Posalji Email za CuriiCa_mo Pregledaj poruke od CuriiCa_mo Dodaj CuriiCa_mo u listu prijatelja AIM Screenname: LeliiCaa
        Naspavana Naspavana is a Female
        gusterica




        Poruka: 36
        Location: Biosna

        RE: Oprostiti ili ne 2 !? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od obrisana:

          evo da se nadovezem na Tigricu s konkretnim primjerom 01.gif

          upozns nekoga..jos si u vezi, on je slobodan..ima po koju aferu tu i tamo 23.gif

          ostavis partnera zbog neceg drugog a i malo zbog njega...krenes u nesto neobavezno...jer si jos nespreman nesto konkretno pocet. u mislim si negdje drugo!! i to krene onako dvije tri sedmice..ispostavi se da je prijatelj sjedio na dvije stolice prvu sedmicu dana 18.gif ...ti saznas i rijesis se njega...

          kad eto ti problema...on se zaljubio..moli za oprostaj 30.gif..a ni tebi nije bas svejedno 23.gif ...

          sta u tom trenutku uraditi...dali reci oprastam jer je bio pocetak nismo znali sta hocemo..mozemo sve iz pocetka i fino...ili prevara je pravara pa kako god 08.gif


        ko bi ba njemu vjerovo .kad je vec jednom sjedio na dvije stolice sjedice opet !da mu oprostim i pocnem vezu s njim stalno bi se pitala koja sam stolica prva , druga ili treca
        mani ba to . ispeci sebi kahvu pa rahat sjedi .ako se cojek zaljubio oprave doci ce on sam i naci put do tebe.tvrdi malo pazar

        ___________________________________________________________________
        Ko ne zna èuvati tajne, ne zna niti voljeti.

        08-22-2008 15:59 Naspavana is offline Pregledaj poruke od Naspavana Dodaj Naspavana u listu prijatelja
        Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com