Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » provodim malo vremena s porodicom » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Maggie Maggie is a Female
moforaja




Poruka: 2736
Location: daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja sam pocela raditi kad je malom bilo 9-10 mjeseci. Ni tada ne bih da nisam dobila ponudu za ovaj posao koji i sada radim. Znala sam da za koju godinu necu imati tu sansu a gledala sam unaprijed, bash te vikende i rasporede kad on podje u skolu.
Sjecam se prvu godinu dana sam radila za vrtic i za auto. Jedan cek zeni koja ga je cuvala, jedan poslaji da platim ratu. Bukvano tako. Ali mi je sada drago sto smo se zrtvovali i novcano i to da je dijete u vrticu, jer sada je super. Nakon 4:30 popodne smo svi kuci, a ujutro imamo dovoljno vremena i za zajednicku kafu i za dorucak i spremanje.

___________________________________________________________________

    01-08-2007 22:39 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
    Carmela Carmela is a Female
    vjeciti optimist




    Poruka: 7603
    Location: ja nisam odavle

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Opet ja 28.gif jutros otišla na posao nakon 10 dana i ova moja dvojica se toliko navikli da smo cijele dane zajedno da su poèeli vrištati jutros pri budjenju kako hoæe ostati sa mnom kuæi. Da su samo minut nastavili nakon mog objašnjenja kako "moram" na posao, mislim da bih ostala 26.gif

    ___________________________________________________________________

      Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

    01-08-2007 23:56 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9500
    Location: uh jebo te
    pokretac teme Thread Started by pasha

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ovu sam temu i zaboravio i dalje nemam vremena na pretek pa se i na forumu ne pojavljujem cesto
    djeca su uglavnom u skoli i na treninzima a ja radim
    jedino ako ce mo na skijanje okupimo se
    kupio sam jedan gliser i moram sada i na njemu da radim samo rad-rad i samo rad 21.gif
    sada cu stvarno da odvojim vise vremena za nas 14.gif

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    01-17-2007 00:00 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    Maggie Maggie is a Female
    moforaja




    Poruka: 2736
    Location: daleko

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    e brate vrijeme ti je 07.gif 10.gif

    ___________________________________________________________________

      01-17-2007 00:16 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9500
      Location: uh jebo te
      pokretac teme Thread Started by pasha

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      e bogami si u pravu 19.gif

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      01-17-2007 00:20 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com