Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » RKUD "Abrasevic" 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

je li neko zna kako je Kema? culi smo se nedugo nakon nesretnog slucaja, ali sad je ja mislim u bolnici, nije vise kuci?! ako neko moze da mi potvrdi informaciju, jer Kemu moram prijatelja moram vidjeti!

___________________________________________________________________
simply the best

01-19-2009 13:09 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

bio je u bolnici opet ali mislim da je sad kuci...icu ja za par dana da ga posjetim pa ti javim kako je...

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    01-19-2009 14:45 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11483
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Zar je ponovo Kema bio u bolnici?

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    01-19-2009 18:20 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    abrasevic abrasevic is a Female
    avenija kruzno


    Poruka: 125

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nisam mogla nista da vam javim u vezi Kemine zdravstvene situacije jer sam bila kod kuce. Vratila sam se prije par dana iz Tajlanda i prvo sto sam uradila kad sam spustila torbe i usla u kucu nazvala sam Kemu .Stanje je ovako. Bio je po drugi put u bolnici i uradjen mu je magnetski snimak poslije cega je dobio pravu terapiju. Receno mu je da su mu prvi put kad je bio u bolnici dali pogresnu terapiju. Ovisan je o toj medicini i kaze da svaki put a to je cesto, kad mu podizu medicinu mora platiti 80 KM i govori "Plati ili umri, nemam drugog izbora"Kod kuce je sam, boluje i tuguje!Poceo je po malo da hoda pridrzavajuci se za stvari i namjestaj oko sebe.Glas mu se nije jos uvijek vratio tako dok pricamo tesko mi je da ga razumijem jer u stvari jedva sapce. U svim svojim jadima i problemima koji su ga snasli, bolest, losa ekonomija, samoca, razocarenje i depresija, jos su ga i opljackali! Osoba koja mu se pravila da mu je"prijatelj" i bila u njegovoj kuci dok je Kema bio po drugi put u bolnici ga je opljackala! Ostala sam bez texta kad mi je to Kema ispricao! Ja sam licno razgovarala sa "tim idiotom" sto ga je opljackao i molila ga da pomognu Kemi sada kad mu je tesko i da ga ne ostavljaju samog. Zahvalila sam mu se par puta sto je tu uz Kemu. Tako je lijepo pricao i bio ljubazan. Kemi su rekla raja da su ga vidjali po Mostaru ide sa rusakom i prodaje Kemine stvari.Kema ga je prijavio na policiju i kaze da ga policija gonja i nada se da ce ga uhvatiti. Zar i takvih pokvarenih ljudi ima bez srcai malo ljudskog u sebi?! Opljackat covjeka u bolesti i nevolji?!

    02-04-2009 17:03 abrasevic is offline Pregledaj poruke od abrasevic Dodaj abrasevic u listu prijatelja
    Cernicka Cernicka is a Female
    bice nesto od mene


    Poruka: 257
    Location: cernica

    Kema Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Prosle sedmice sam posjetila Kemu. Pridigao se a i glas mu se malo popravio. Kaze da i izadje do Kamarada prostorija. Koliko oci vide dobro je samo se vidi da mu je centar za ravnotezu jos u losem stanju.
    Evo i koja slika pa se sami uvjerite.
    Ko moze a dole je nek naleti kod njega bit ce mu strasno drago. Usamljen je a to je najgore kad je covjek bolestan.

    broj ispravljanja poruke: 4, zadnji put od strane Cernicka dana 05-12-2009 u 17:39.

    05-12-2009 17:09 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11483
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Cernicka,...kako bi u Mostaru..mirise li behar...( i de natentaj ovu nam drugaricu za ljetos07.gif )

    de stavi koju sliku Keme...

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    05-12-2009 18:20 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Kema je neki dan dolazio kod nas. Momenat kad sam ga zdravog,nasmijanog,onog starog Kemu vidjela mi je oduzeo dah. Iskreno. I onda sam došla sebi, pricala sa njim. Dobro je. Kaze da se vise ne sekira zbog gluposti, da sada uziva u zivotu maksimalno, i da se je previse brinuo i imao stresa, zbog cega se vjerovatno to sve desilo.
    Ali dragi Bog dobrim ljudima da i drugu šansu! :) zar ne?!
    Kema hoda...šeta...glas mu se još nije skroz vratio, ali hvala Bogu dobro je! :)

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    05-12-2009 18:44 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    Cernicka Cernicka is a Female
    bice nesto od mene


    Poruka: 257
    Location: cernica

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Mirise pravo a i vruce je.
    Imam problem kako da stavim slike. Prvo su mi bile velike file, pa sam ih smanjila ali opet nemogu da ih prikacim.
    Sto se tice kolegice na dobrom sam putu da je vidim ljetos u Mostaru.

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Cernicka dana 05-13-2009 u 11:11.

    05-13-2009 11:05 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
    abrasevic abrasevic is a Female
    avenija kruzno


    Poruka: 125

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Cernicko,
    na kojem si to dobrom putu kad sam ti rekla da sam ko ? do zadnjeg 04.gif
    Sumljam 1 % da cu ove godine moci za Mostar kao sto sam ti i rekla 26.gif
    Mozda me vidis u Mostaru ove godine ako ti posaljem sliku dok budes dole 13.gif

    05-13-2009 11:41 abrasevic is offline Pregledaj poruke od abrasevic Dodaj abrasevic u listu prijatelja
    Stranica (8): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com