Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Najbolja klopa u Mostaru, birvaktile!!! 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (10): « prva ... « prethodna 7 8 9 [10] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ima li kod Hele kakav specijalitet ?

05-31-2016 22:28 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..bolje ti je da neznas sta se desaje po restoranima ..imali sta ljepshe polijesh avliju i upalish rostilj i gladne loze i pomalo copas sa rostilja ..ovo za hrakanje u hranu je provjereno slusho na svoje ushi

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

05-31-2016 22:28 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4397
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ima Boza u Helinog sina.Navrati u Mlinicu pa ces se uvjeriti.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

06-01-2016 00:23 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
Haidar
SexNepoznat



Poruka: 338

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..pricali su meni konobari ili oni sto pripremaju salatu i hranu kako hraknu u salatu kad dijapsora narucuje klopu ..sve sto mi se jede sa rositilja znam sam da pripremim i zato nemam potrebe da hodam po restoranima i ga gonjam ni dobru ni loshu ni pokvarenu klopu a pri tome niko mi se ne sere u ceifi sam svoj gazda


I cudimo se sto nam je drzava takva kakva je...

06-01-2016 10:28 Haidar is offline Pregledaj poruke od Haidar Dodaj Haidar u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6998
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Haj dobro je u Mostaru...u Prijedoru ni kafu ne daju....

06-01-2016 10:31 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
Haidar
SexNepoznat



Poruka: 338

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Znas kako se ono u nas kaze... Suti, samo nek ne biju...

06-01-2016 12:50 Haidar is offline Pregledaj poruke od Haidar Dodaj Haidar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ako se pobunish josh oid gazde dobijes i degenek u kafani ako mu kazes da mu je meso smrdilo ..pa sve sa noge na nogu i josh ako te skonto da si dijapsorac a to im nije nimalo lahko da prokuze e onda si tek najebo

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 06-01-2016 u 18:00.

06-01-2016 17:59 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Stanje u Prijedoru ,vezano za osudu ratnih zlocina je deset puta bolje nego u gudurama istocne
Bosne pa ce i ovaj incindent otici na dusu i obraz pojedinca koji ga pocini
Bijelo je bijelo pa me sve ovo podsjeti na mostarske prozorske bijele krpe

06-01-2016 18:32 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja




Poruka: 4600
Location: ni na nebu ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kazu da se Baka uveliko sprema za Kazane,Ivanic na Uborak,Cova na Rondo
Znam da da nisu predvodili jurisnike ali je nakav red i vakat da otresu sa sebe one koji
se nalokase krvi nevine raje

06-01-2016 18:46 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..bolje ti je da neznas sta se desaje po restoranima ..imali sta ljepshe polijesh avliju i upalish rostilj i gladne loze i pomalo copas sa rostilja ..ovo za hrakanje u hranu je provjereno slusho na svoje ushi
E hebiga onda. Po tebi ne treba ichi nigdje na vecheru. Valjda ima poshtenih I higijensko odgojenih ugostitelja.

06-02-2016 04:09 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od vjetar:

      ..bolje ti je da neznas sta se desaje po restoranima ..imali sta ljepshe polijesh avliju i upalish rostilj i gladne loze i pomalo copas sa rostilja ..ovo za hrakanje u hranu je provjereno slusho na svoje ushi
    E hebiga onda. Po tebi ne treba ichi nigdje na vecheru. Valjda ima poshtenih I higijensko odgojenih ugostitelja.




..vrlo su rjetki a u principu svaki bi da te zajebe ..ne rade to bas ugostitelji vec nezadovoljni radnici to jeste konobari i kuhari ..kako te moze gledat ti se preserajes za vecerom on radi za 20 maraka cjeli dan ,bez zdravstvenog osiguranja i bez radnog staza i vjedva ceka nas iz dijaspore da mu se tu preserajemo za vecerom i josh ga naadas da ti je meso zilavo i da ti nevalja kolac i kazes necu ti ja ovo platiti ..podji samo od sebe bili hrakno nekome u salatu 02.gif umjesto ulja i sirceta popisho bi mu se u salatu 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 06-02-2016 u 08:30.

06-02-2016 08:30 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..pricali su meni konobari ili oni sto pripremaju salatu i hranu kako hraknu u salatu kad dijapsora narucuje klopu ..sve sto mi se jede sa rositilja znam sam da pripremim i zato nemam potrebe da hodam po restoranima i ga gonjam ni dobru ni loshu ni pokvarenu klopu a pri tome niko mi se ne sere u ceifi sam svoj gazda


iskreno jako ruzno...ne znam gdje si jeo ali ova tri objekta koja sam navela nije sigurno tako

problem je sto se u nas ljudi koji veze nemaju s ugostiteljstvom bave tim poslom...a da ne pricam o nekvalifikovanom osoblju...medjutim, zakon se lagano mijenja i primjenjuje....tako da ce isplivati najbolji i po pitanju hrane i po pitanju sanitarnih uslova....ocekivati da dugorocno imate zaradu a ne ulozite u kuhinju, edukaciju radniak itd...je nemoguce....

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    06-02-2016 11:15 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..ruzno jasta je ..sreca nisam jeo u tom restoranu gdje su to radili ..za ova tri sto si ti nabrojala znam odavno da su dobri u tu se vrtim oko ta tri restorana i dalje ne zalazim ..za naj bolju ascinicu u gradu proglasio sam onu preko puta Bristola kod Badzaka ..tu mi je najukusnija i najsvjezija hrana i cjene su prihvatljive i sasvim dovoljno za ono sto platish

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 06-02-2016 u 17:52.

    06-02-2016 11:33 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17853
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    jesi li jeo puru u badzaka? 27.gif

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    06-02-2016 16:33 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..nisam sto pitas ..jeli dobra

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    06-02-2016 18:48 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5248
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od vjetar:

          citat od prowler2:

            citat od vjetar:

          ..bolje ti je da neznas sta se desaje po restoranima ..imali sta ljepshe polijesh avliju i upalish rostilj i gladne loze i pomalo copas sa rostilja ..ovo za hrakanje u hranu je provjereno slusho na svoje ushi
        E hebiga onda. Po tebi ne treba ichi nigdje na vecheru. Valjda ima poshtenih I higijensko odgojenih ugostitelja.




      ..vrlo su rjetki a u principu svaki bi da te zajebe ..ne rade to bas ugostitelji vec nezadovoljni radnici to jeste konobari i kuhari ..kako te moze gledat ti se preserajes za vecerom on radi za 20 maraka cjeli dan ,bez zdravstvenog osiguranja i bez radnog staza i vjedva ceka nas iz dijaspore da mu se tu preserajemo za vecerom i josh ga naadas da ti je meso zilavo i da ti nevalja kolac i kazes necu ti ja ovo platiti ..podji samo od sebe bili hrakno nekome u salatu 02.gif umjesto ulja i sirceta popisho bi mu se u salatu 13.gif
    Bio konobar u fejichevoj I u kafichu/ poker aparati ..Rio. Nikad ...ama bash nikad nije mi palo na pamet da hraknem u nechije piche. Ma koliko bezobrazan bio. Dodushe jest , da je moje drushtvo tada, pogotovu u Riu bilo malo problematichno , valjda nisu smjeli biti nepristojni.

    06-02-2016 20:33 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17853
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od vjetar:

      ..nisam sto pitas ..jeli dobra


    fenomenalna 10.gif

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    06-02-2016 22:39 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..eto nisam puru ali dosta hrana jesam ,sve sto sam probo bilo je vishe nego dobro 10.gif tako da bez imalo sumnje mogu preporuciti svakome tu ascinicu da proba i da se uvjeri u okus kvalitet i cjene

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    06-02-2016 22:50 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..rade kucnu dostavu od 9 do pet sati posle podne ..poznajem neke ljude koji nikako ne kuhaju hranu u kuci kad ddju na ferije u Mostar ,hranbe se u Badzaka ..za dvoje ljudi gotovo da se ne isplati kuhati kod kuce

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    06-02-2016 22:52 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    Rashtika Rashtika is a Male
    bice nesto od mene




    Poruka: 271
    Location: Podhum

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od berber:

      E vjetre poslije ovog tvog posta jedem samo kuci a salatu pravim sam 19.gif


    13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    25.gif

    06-03-2016 09:16 Rashtika is offline Posalji email za Rashtika Pregledaj poruke od Rashtika Dodaj Rashtika u listu prijatelja
    Stranica (10): « prva ... « prethodna 7 8 9 [10] nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com