Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Malo o svekrvama ......mozda i o punicama a i zaovama otrovnicama » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (41): « prva ... « prethodna 38 39 40 [41] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
MoNeRa MoNeRa is a Female
avenija kruzno


Poruka: 116
Location: Ovdje nisam a tamo me nema...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od DEN:

        citat od MoNeRa:

      Ja sam se dugo pitala zasto je to tako...
      Uglavnom, dosla sam od zakljucka da je u pitanju mentalitet, zaostalost (produzavanje negativne tradicije (kako sam ja...bla, bla, bla...) i naravno ako je jos tu i kcerka koja je iz ovog ili onog razloga nezadovoljna svojim zivotom pa samim tim ljubomorna tu nema kraja problemima bilo da se zivi zajedno ili ne. Naravno ako im se sve to dozvoli....



    Bravo, mentalitet, neobrazovanost, zaostalost - zaostale bile kad su bile cure, a kad su postale i same svekrve, postale monstrumi ukucanima, nazalost,za njih je snaha/nevjesta uvijek tudja, uljez, stranac, neznalica, nepodobna, nemoralna, neprijatelj u svakom pogledu....


Ja samo mogu reci steta za njih....da znaju moglo bi im biti puno bolje...ko im je kriv...

Izgleda da sinovi trebaju pitati mamu i sestru za dozvolu prije izbora supruge jer one izgleda bolje znaju ko njima odgovora jer je on u svemu tome i nebitan. Koje li ironije i oholosti.....

08-28-2011 11:08 MoNeRa is offline Pregledaj poruke od MoNeRa Dodaj MoNeRa u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

evo jutros slusam tri spanjolke...starije...pricaju o svojim nevjestama...sve su svekrve iste odakle god da dolaze 19.gif 13.gif

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    09-13-2011 08:36 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    MoNeRa MoNeRa is a Female
    avenija kruzno


    Poruka: 116
    Location: Ovdje nisam a tamo me nema...

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    mislis sve su zle osobe iste ma gdje da se nalazile hahaha

    09-13-2011 09:21 MoNeRa is offline Pregledaj poruke od MoNeRa Dodaj MoNeRa u listu prijatelja
    Luka "76 Luka "76 is a Female
    mofo beba


    Poruka: 3

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Udala se mlada i prvo jutro poslje braène noæi posjedne je svekrva ispred sebe i kaže:
    Kad ustanem ujutro, prvo popijem 1-2 kafe, potom gledaj na koju stranu nakrivim šešir. Ako je na lijevu stranu, možeš mi se obratiti-raspoložena sam, ako je na desnu-ništa me ne pitaj, bolje ti je. Odgovara njoj mlada. Ja kad ustanem ujutro, prvo popijem 1-2 "ljute". Poslje toga me boli p 38.gif na koju ti je stranu nakrivljen šešir. 13.gif

    09-14-2011 00:17 Luka "76 is offline Posalji email za Luka "76 Pregledaj poruke od Luka "76 Dodaj Luka "76 u listu prijatelja
    Bojan
    SexNepoznat

    Poruka: 130

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Zao
    va.

    Ime joj sve govori. 28.gif

    09-19-2011 03:33 Bojan is offline Pregledaj poruke od Bojan Dodaj Bojan u listu prijatelja
    dubravka
    SexNepoznat

    Poruka: 528
    Location: beograd

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Uvek u maju setim se svoje svekrve. Nikad je nisam oslovljavala
    "mama", jer nisam tako osecala. Ali to nije umanjivalo moje postovanje
    prema njoj. Bila je interesantna kao licnost, sa njom sam imala ozbiljne
    razgovore o svemu. Kada se nismo slagale oko nekih stvari znale bismo
    da povisimo ton jedna na drugu. Ali, posle toga smo pile kafu i "isle dalje".
    Sve sto sam imala da joj kazem licno, ja sam joj i rekla. Nikada se nije
    mesala u moje odnose sa njenim sinom, jer je bila mudra. Otisla je tiho,
    u maju...mozda sam je mnogo volela, ali nikada joj to nisam glasno
    izgovorila...zamisljam je, tada bi rekla da sam pateticna...kad gledam
    moju decu vidim i deo nje, po nekim kretnjama, smehu. I bude mi milo da
    mogu o mojoj svekrvi ovo napisati.

    05-27-2012 19:18 dubravka is offline Posalji email za dubravka Pregledaj poruke od dubravka Dodaj dubravka u listu prijatelja
    niko niko is a Female
    bice nesto od mene


    Poruka: 484

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    E ovako.. Sve su svekrve svekUrve dok su mladjahne. Kad panu k.rcu za usi sve su pune
    emocija prema snahama vise nego prema sinovima, valjda kako stare tako
    ih hvata strah od Boga i smrti. Ja juce upitah "nesto" svoju malo grubim tonom, ona se rasplaka, ja se osjetih ko g.vno i bi mi krivo. Necu je vise nista ni pitat dok ne osjetim i sama sta znaci biti svekrva..

    ___________________________________________________________________
    Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

    05-28-2012 16:13 niko is offline Pregledaj poruke od niko Dodaj niko u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..zene nedirajte nam majke postat cete i vi svekrve 02.gif

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    05-28-2012 16:18 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17853
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    hahaha 10.gif

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    05-29-2012 21:06 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    tulpe tulpe is a Female
    wicked


    Poruka: 3040

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Bojan:

        Zao
      va.

      Ime joj sve govori. 28.gif


    E ovo nije istina. Bila sam zaova, ali zlo je dolazilo samo iz pravca "uljeza" 13.gif nepresusno.. ali posto je bila malo udarena u glavu, vjerovatno mi nikada nije oprostila sto sam mezimica svima. I sada sam 02.gif a ona je sad u trecem braku, i mislim jos uvijek udarena.. doobro 32.gif 05.gif

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane tulpe dana 06-03-2012 u 08:35.

    06-03-2012 08:33 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
    oktobar oktobar is a Female
    trudim se


    Poruka: 240

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ne znam sigurno, a i svaki odnos izmeðu snahe i svekrve je zaseban, ali veliku ulogu igra i odnos izmeðu supružnika.
    Ako je muž više u nekim stvarima, problemima i dogaðajima na maminoj strani, onda je odnos snaha-svekrva sigurno loš. S druge strane, ako mu je do sloge u braku više stalo nego da drži maminu stranu, mislim da neæe dolaziti do nekih svaða i razmirica izmeðu njih dvije.
    Odreðena doza ljubomore je uvijek prisutna i sa jedne i sa druge strane. Rijetki su sluèajevi da sve ide kao po loju.

    ___________________________________________________________________
    "O sreæi se æuti", jel' ono bješe...

    01-09-2019 20:45 oktobar is offline Pregledaj poruke od oktobar Dodaj oktobar u listu prijatelja
    Ortak
    SexNepoznat

    Poruka: 11
    Location: Banja Luka

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    04.gif 04.gif 04.gif
    FIno me nasmijašte

    12-24-2019 12:49 Ortak is offline Pregledaj poruke od Ortak Dodaj Ortak u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9495
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ono kada svekrva tvoje zene nije kako treba jesi li poltron i na strani zeninoj ili si realan pa se stavis na ispravnu stranu
    Ja sam siguran da su nashi stari kopirali od svojih, egoisti 10.gif

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    12-25-2019 10:16 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    Stranica (41): « prva ... « prethodna 38 39 40 [41] nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com