Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » Krla Rupar_?? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Simpaticni_mo20 Simpaticni_mo20 is a Male
mofo beba


Poruka: 3
Location: Mostar

Krla Rupar_?? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jel neko znao njega???iMAO JE DOSTA PROVALA!!!!! 10.gif 10.gif

___________________________________________________________________
Nisam Ljubomoran nisam..Al hocu da znam,jesmo li jedno za drugo il PROLAZNA STVAR!

11-21-2005 01:09 Simpaticni_mo20 is offline Pregledaj poruke od Simpaticni_mo20 Dodaj Simpaticni_mo20 u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4412
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Poznavao sam ga dobro.
Evo jedne njegove.
Napio se Krlsa ko deva u kafani na Bjelom Brijegu gdje je imao stan.Izisao i pita djecu,znate li djeco Krlu Rupara?Pa Krla to si ti,ma znam da sam ja ali ne znam, gdje mi je stan.
Kad podje kuci dobro namiren,komsije izadju pred njega da ga odvedu u stan,jed on lupa na svaka vrata i napada sto su usli u njegov stan.
Samo kad su dosli cetnici,odmah ja obukao uniformu,ne da puca nego da ima para da se namiriva,tako je i zavrsio crko od brlje.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

11-21-2005 09:42 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
Simpaticni_mo20 Simpaticni_mo20 is a Male
mofo beba


Poruka: 3
Location: Mostar
pokretac teme Thread Started by Simpaticni_mo20

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
Nisam Ljubomoran nisam..Al hocu da znam,jesmo li jedno za drugo il PROLAZNA STVAR!

11-22-2005 17:21 Simpaticni_mo20 is offline Pregledaj poruke od Simpaticni_mo20 Dodaj Simpaticni_mo20 u listu prijatelja
Zigi Zigi is a Female
gusterica


Poruka: 60
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

04.gif

03-22-2006 00:59 Zigi is offline Pregledaj poruke od Zigi Dodaj Zigi u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com