Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » fenomen muslimana koji se stide svog identiteta 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (38): « prva ... « prethodna 35 36 37 [38] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Rashtika Rashtika is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 271
Location: Podhum

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Makso ovo je stvarno uzasno,nemam rijeci...
Ovakve stvari samo nanose stetu Islamu kao religiji..
Znamo svi da "ovi drugi" rade puno gore stvari samo puno kulturnije i pametnije...
Umjesto da finansiraju i salju mlade ljude na visoka skolovanja.Da ti ljudi ostvaruju visoke polozaje
i funkcije u svjetskoj politici,ekonomiji itd. Pa da onda sa tih funkcija doprinesu borbi za pravdu i istinu u vezi Islama i pomognu bracu muslimane...Ali nazalost mnogi extremisti salju tu omladinu u smrt i jos mnoge nevine ljude sa njima..tuga golema.Uzmi samo za primjer Zidove...Svasta su im radili kroz istoriju,prosli su kroz sve moguce golgote i uzase.Ali oni su kroz sve te nedace isli mozgom,slogom i radom.Niko im nista vise nemoze najjaci su u svim poljima/granama danasnjeg zivota.Umjesto da stavi bombu na sebe on je uzeo knjigu u ruke i na visoke skole ili u privatni biznis a poznato je kako pomazu jedan drugog na svim poljima...Evo neka mi neko od nase raje iz Amerike kaze,dali je vidio ijednog Zidova da radi u fabrici i da ostaje bez ledja na hamalskim poslovima???
NIJEDAN garantujem bio sam tamo jedan period.Vecinom su na visokim polozajima ili su vlasnici banaka,komplexa zgrada imaju svoje ljude uvijek na visokim polozajima u politici (pogledaj samo ministre vanjskih poslova Amerike u zadnjih nekoliko decenija..)Oni nisu predsjednici ali ih postavljaju ali su na svim vitalnim polozajima..Jesam se raspametovo ovo vise i ptice na grani znaju..
05.gif

___________________________________________________________________
25.gif

06-29-2016 10:04 Rashtika is offline Posalji email za Rashtika Pregledaj poruke od Rashtika Dodaj Rashtika u listu prijatelja
HaraIzMostara HaraIzMostara is a Male
Administrator




Poruka: 6168
Location: Boston,MA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:


    Protupitanje

    Ima li kakav balkanski/evropski musliman koji se ne stidi svog identiteta nakon ovih stvari????

makso, okle znas da je on musliman pa se drugi koji jesu moraju stidjeti svoga identiteta?

___________________________________________________________________
zzzzik ~ 모스타

06-29-2016 15:18 HaraIzMostara is offline Posalji Email za HaraIzMostara Pregledaj poruke od HaraIzMostara Dodaj HaraIzMostara u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od HaraIzMostara:

        citat od makso:


      Protupitanje

      Ima li kakav balkanski/evropski musliman koji se ne stidi svog identiteta nakon ovih stvari????

    makso, okle znas da je on musliman pa se drugi koji jesu moraju stidjeti svoga identiteta?


Ne znam ni ko je ovaj isilovac niti znam ko su oni teroristi u Istanbulu.

Njemacka se i dalje stidi zbog hitlera, a nisu svi nacisti

Mislim da je svakog pravog muslimana stid zbog ovoga sto se rada u ime islama.
Pravi muslimani bi se trebali ustati i reci DOSTA

Ne znam, nista ne znam. Ja sam samo kap vode u moru, zrno pijeska u pustinji...


16.gif 16.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

06-29-2016 15:28 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:


    Protupitanje

    Ima li kakav balkanski/evropski musliman koji se ne stidi svog identiteta nakon ovih stvari????


Ima li kakav lik neoptereæen nametnutim (mu) "porijeklima", koji je vidio film "Engleski Pacijent", i zapamtio šta umiruæa (u jednoj peæini u pustinji) protagonistkinja Katharine (Kristin Scott Thomas) kaže o ljudima i nacijama i identitetima ?

Kakvih dodirnih taèaka bi ijedan normalan èovjek trebao imati s takvim èinovima? Osjeæati se krivim za nešto što prezire ?

Koje li lijepo DEBILNE postavke u citatu... 21.gif


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

06-29-2016 17:11 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)
pokretac teme Thread Started by tana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:


    Protupitanje

    Ima li kakav balkanski/evropski musliman koji se ne stidi svog identiteta nakon ovih stvari????


makso ovi linkovi sto si nam pokazo ... grozno i neoprostivo.

muslimanski lideri MORAJU da se javno ograde od ovakvih debila ko sto je ovaj jasmin.
problem je sto muslimanski lideri ne postoje, nema taj koncept u islamu.


i da ti odgovorim na pitanje: ima.

ja se NE stidim svoga identiteta zbog nekih debila opranog mozga.
ja samo mogu da se stidim za SVOJA djela, a niposto tudja. ja mogu da osudim takva djela, sto i radim ... ali da se JA stidim zbog drugih ljudi - niposto.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

06-29-2016 20:43 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

        citat od makso:


      Protupitanje

      Ima li kakav balkanski/evropski musliman koji se ne stidi svog identiteta nakon ovih stvari????


    makso ovi linkovi sto si nam pokazo ... grozno i neoprostivo.

    muslimanski lideri MORAJU da se javno ograde od ovakvih debila ko sto je ovaj jasmin.
    problem je sto muslimanski lideri ne postoje, nema taj koncept u islamu.


    i da ti odgovorim na pitanje: ima.

    ja se NE stidim svoga identiteta zbog nekih debila opranog mozga.
    ja samo mogu da se stidim za SVOJA djela, a niposto tudja. ja mogu da osudim takva djela, sto i radim ... ali da se JA stidim zbog drugih ljudi - niposto.


,pgao sam i ja ciniti nedjela i biti hrvat islamske vjeroispovijesti a izabrao sam streljanje umjesto toga
zasto bih se stidio sto neko drugi cini nesto

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

06-29-2016 21:28 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:



    Koje li lijepo DEBILNE postavke u citatu... 21.gif


    -


14.gif 14.gif 14.gif

21.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

06-29-2016 23:21 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Shta se chudish ? Ko da si mu prvi put prochitao post .... 01.gif

06-29-2016 23:24 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

        citat od makso:


      Protupitanje

      Ima li kakav balkanski/evropski musliman koji se ne stidi svog identiteta nakon ovih stvari????


    makso ovi linkovi sto si nam pokazo ... grozno i neoprostivo.

    muslimanski lideri MORAJU da se javno ograde od ovakvih debila ko sto je ovaj jasmin.
    problem je sto muslimanski lideri ne postoje, nema taj koncept u islamu.


    i da ti odgovorim na pitanje: ima.

    ja se NE stidim svoga identiteta zbog nekih debila opranog mozga.
    ja samo mogu da se stidim za SVOJA djela, a niposto tudja. ja mogu da osudim takva djela, sto i radim ... ali da se JA stidim zbog drugih ljudi - niposto.
Chuj nema lidera u muslimana.....ko onda vodi drzave muslimanske ? Ko vodi dzamije ? Ko oglashuje fetve ??? Ko su vodje dzemata ??? Znachi da oni ne prestavljaju ama bash nishta ? Treba sve raspustiti I ugasiti ?

06-29-2016 23:34 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)
pokretac teme Thread Started by tana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e jebiga majstore ne mogu ja tebe sada obrazovati po tom pitanju. duga prica, samo cu ukratko:

u islamu ne postoji "predstavnik", ni osoba ni drzava koja bi bila zaduzena za oficijelni stav islama. nema to. nema vatikana u muslimana. ne postoji oficijelni glas islama na svijetu. ne postoji taj koncept.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

06-30-2016 16:39 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Ponekad s'proljeca Ponekad s'proljeca is a Male
ne more meda


Poruka: 26

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja se ne stidim sto sam musliman, ali ne odobravam lose stvari koje rade muslimani prikrivajuci se iza religije!
Sada bi mnogi sa svojim komentarima da mi nabace krivnju bas zbog takvih ne bi li se ja odrekao svoje vjere, to je momentalno taktika mnogih propovjednika.
Holokaust su smislili i uradili evropski krscani, a ja jos nisam procitao da su se krscani odrekli svoje vjere!

07-03-2016 10:50 Ponekad s'proljeca is offline Pregledaj poruke od Ponekad s'proljeca Dodaj Ponekad s'proljeca u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..svako ko radi losha djela po meni ne zasluzuje da bude musliman i ne mislim se ni stiditi a ni izvinjavati za losha djela koja narave ti koji sebe nazivaju muslimanima ,po meni to nije islam a ni religija ,svaka religija je mir suzivot toelrancija i ljubav ..bilo ko da izlazi iz tih okvira ne bi se trebao nazivati pripadnikom neke vjere ili religije

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

07-03-2016 11:55 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2847
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sada bi rjesenje bilo gulag ili goli otok za sve isilovce.

ENo danas(jucer) novi masakr u iraku. Dokle vise????

Uglavnom muslimani umiru. Zar to nije grijeh?????

Umiru na stotine dnevno, a svi gledaju u stranu

21.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

07-03-2016 19:14 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..sve su to neke politike ,nema tu nista sa relgijom

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

07-03-2016 22:10 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    e jebiga majstore ne mogu ja tebe sada obrazovati po tom pitanju. duga prica, samo cu ukratko:

    u islamu ne postoji "predstavnik", ni osoba ni drzava koja bi bila zaduzena za oficijelni stav islama. nema to. nema vatikana u muslimana. ne postoji oficijelni glas islama na svijetu. ne postoji taj koncept.
Znachi da moze svako kako hoche?\Onda nije ni chudo shto se ovo dogadja. Svako interpretira Kuran kako mu prahne. Zar ne ?

07-04-2016 03:58 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..sve su to neke politike ,nema tu nista sa relgijom
Ima bola Vjetre. Pogotovu u iraku. Otkako nestade autoriteta , koji je bio nepravedan donekle , svi podivljashe upravo zbog vjere. Zar to ne vidish? Dodushe ameri su to sve potpalili ali izgleda da nema zdrave glave da to ugasi. I gdje je tu prava vjera da im pokaze put ka pomirenju? Ne postoji. Kad je stani pani tu oruzije radi. Dzaba imami I sa jedne I sa druge strane. Tu treba dochi jedan Josip Broz..... 01.gif

07-04-2016 04:19 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..uzmi prerdpostavku da Irak nema naftu dali bi se desavale ovakve stvari

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

07-04-2016 23:41 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)
pokretac teme Thread Started by tana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od tana:

      e jebiga majstore ne mogu ja tebe sada obrazovati po tom pitanju. duga prica, samo cu ukratko:

      u islamu ne postoji "predstavnik", ni osoba ni drzava koja bi bila zaduzena za oficijelni stav islama. nema to. nema vatikana u muslimana. ne postoji oficijelni glas islama na svijetu. ne postoji taj koncept.
    Znachi da moze svako kako hoche?\Onda nije ni chudo shto se ovo dogadja. Svako interpretira Kuran kako mu prahne. Zar ne ?


vidis to ti je mac sa dvije ostrice. moje misljenje je da muslimani nemaju predstavnika oficielnog zato da bi se izbjegla "idolizacija"(u nedostatku boljeg izraza) ljudi. po islamu imam nista nije blizi bogu nego ti. muhamed je insistoro da se njega ne tretira posebno jer je on samo civjek i nista drugo. dakle da bi se izbjeglo pripisivanje extra karakteristrika ljudima - zato i ne postoji "centralna licnost" u islamu. ali slazem se s tobom, nus-pojava toga je upravo to da svako moze da tumaci stvari kako hoce. ne postoji licnost na planeti koja bi prepilala i rekla "dosta vise".

ja sam siguram da muslimanski poglavari velikom vecinom osudjuju teroriste i njihove napade, u bih i u svijetu. medjutim ne pije vode kad ne postoji "tito" u islamu.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-06-2016 18:44 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Znachi da je to Bog previdio. Nije znao kako su ljudi povodljivi. Chudi me to.

07-07-2016 04:44 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5248
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Znam...Pravo izbora. Koji li je Bog smutljivac. Isto nashi politichari. ... Nisam ja majke mi.../.

07-07-2016 05:20 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stranica (38): « prva ... « prethodna 35 36 37 [38] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com