Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » Isma Tuce » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
mima
SexNepoznat

Poruka: 54
Location: mostar

Isma Tuce Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E TOVAM JE LEGENDA USAO JE TIHO IZASO JOS TISE

04-06-2006 20:24 mima is offline Pregledaj poruke od mima Dodaj mima u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4412
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sjecam ga se dobro.Ranih sedamdesetih trenirao sam atletiku u AT Velez.On je radio kao neki cato.Trece godine zanata nisa dva dana isao u skolu.Kazem raji kako cu opravdati to.
Goja Simic me upita,imas li znacaka?Imam rekoh,a sto?Isma skuplja znacke odnesi mu i dobices pravdanje.Tako i uradih. 02.gif

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

01-27-2012 03:38 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
El Clasico El Clasico is a Male
avenija kruzno




Poruka: 100

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I ja ga se sjeæam odlièno i uglavnom bi ga vidio kako sa ekipom razglaba u bivšoj kafani na Rondou! Isma je bio prava legenda Mostara!

01-27-2012 09:42 El Clasico is offline Pregledaj poruke od El Clasico Dodaj El Clasico u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kazu da se bojao mostova nije nikada presao na lijevu obalu, jeli istina?
svi znamo Ismu sa rondoa legenda dasta 10.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

01-27-2012 14:16 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Behma Behma is a Male
rodjeni


Poruka: 766
Location: zemlja dembelija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I kako god ides preko Rondoa nisi ga mogao mimoici sjedi sam ili netko od raje i pred njim stoji normala loza i tako u prolazu mu zovnemo turu i onda pocinje njegova prica.
Kaze jesam se sinoc smrzao u kuci i evo jos drhtim pa me ova loza koliko toliko odmrzne?
Pitamo ga sta je bilo Ismete ?
Suti bolan sinoc se namirio i zaspao u dnevnom boravku i jutros se probudio hladna kuca kad pogledah na televizoru snijeg i onda skontah ugasi televizor Ismete 13.gif

01-28-2012 09:04 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4412
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sjecam se Velezovih utakmica.Kad bi Isma prosao pored centralnih triibina zaorila bi se pjesma.

"Oj rakijo,rakijo tebe biti nece dok se Isma Tuce po Rondou sece".

On stane gled u raju i sav ozaren kaze "djeco moja,djeco moja"!

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane berber dana 01-28-2012 u 15:12.

01-28-2012 15:10 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
KULJE1969 KULJE1969 is a Male
raja




Poruka: 1794
Location: Brace Krpo 19

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dobro je Isma u svoje vrijeme fudbal igro pocevsi od lokalnog kluba postar koji odavno ne postoji vise itd..

01-29-2012 01:26 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com