Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » AUTO MOTO KLUB » 300 km/h na Norveskim putevima ! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
MadMax
SexNepoznat



Poruka: 481
Location: Sin City

RE: q Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od cok:

    djeste jahaci apokalipse 13.gif 13.gif jes probo 173 po bjelimickom makadamu 13.gif 13.gif a jeste soferi familije mi, da je vise taki svijet bi bio zabavniji 13.gif 13.gif

Na ccemu si ti? 18.gif 02.gif
Ccovjek ne mozze ostaviti ni link a da ga ne ismijete.Ne vidim razloga zashto je to tebi tako smijeshno da kaccish toliko smajlija i sa toliko cinizma pishesh?

Fakat je i ovaj forum izgubio ono shto je nekad imao...Shteta


@jomu
Zato sam i napisao.I meni je onaj prvi klip realniji neg taj zadnji.Onaj definitvno ne vozi 303..
Pa hebemu na 350 se avion digne sa piste 02.gif

___________________________________________________________________

    04-22-2006 23:44 MadMax is offline Pregledaj poruke od MadMax Dodaj MadMax u listu prijatelja
    cok cok is a Male
    liska mjeseca maja


    Poruka: 5450
    Location: seher mostar

    RE: q Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od MadMax:

          citat od cok:

        djeste jahaci apokalipse 13.gif 13.gif jes probo 173 po bjelimickom makadamu 13.gif 13.gif a jeste soferi familije mi, da je vise taki svijet bi bio zabavniji 13.gif 13.gif

      Na ccemu si ti? 18.gif 02.gif
      Ccovjek ne mozze ostaviti ni link a da ga ne ismijete.Ne vidim razloga zashto je to tebi tako smijeshno da kaccish toliko smajlija i sa toliko cinizma pishesh?

      Fakat je i ovaj forum izgubio ono shto je nekad imao...Shteta


      @jomu
      Zato sam i napisao.I meni je onaj prvi klip realniji neg taj zadnji.Onaj definitvno ne vozi 303..
      Pa hebemu na 350 se avion digne sa piste 02.gif
    ja sam na pivi a ti .... na NITRU ocito - ocito je da si u svom svijetu,da ne znas za crni humor-zivio ainspritzch 13.gif

    ___________________________________________________________________
    28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

    04-23-2006 00:02 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
    MadMax
    SexNepoznat



    Poruka: 481
    Location: Sin City

    RE: q Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od cok:

          citat od MadMax:

            citat od cok:

          djeste jahaci apokalipse 13.gif 13.gif jes probo 173 po bjelimickom makadamu 13.gif 13.gif a jeste soferi familije mi, da je vise taki svijet bi bio zabavniji 13.gif 13.gif

        Na ccemu si ti? 18.gif 02.gif
        Ccovjek ne mozze ostaviti ni link a da ga ne ismijete.Ne vidim razloga zashto je to tebi tako smijeshno da kaccish toliko smajlija i sa toliko cinizma pishesh?

        Fakat je i ovaj forum izgubio ono shto je nekad imao...Shteta


        @jomu
        Zato sam i napisao.I meni je onaj prvi klip realniji neg taj zadnji.Onaj definitvno ne vozi 303..
        Pa hebemu na 350 se avion digne sa piste 02.gif
      ja sam na pivi a ti .... na NITRU ocito - ocito je da si u svom svijetu,da ne znas za crni humor-zivio ainspritzch 13.gif


    Ne smeta me crni humor niti sarkazam.Sam volim pisati tim naccinom.
    Ali mi je bezz pogledati da se javish tako ccovjeku koji je ostavio neke linkove jer ga motori, brzina interesuje.
    Ccovjek ima svoje interesovanje, zashto da ne.
    Tebi nije ni u dzep niti iz dzepa, zar ne..
    I da, jesam u svom svijetu, ali ti si izgleda zamijenio virtuelni sa stvarnim..Ja sam ovdje vec godinu dana i imam gotovo 2000 postova a ti sa mjesec ? 02.gif

    Anw, ja bar ne vidim razloga da ga ismijavash na taj naccin.. 10.gif

    ___________________________________________________________________

      04-23-2006 00:16 MadMax is offline Pregledaj poruke od MadMax Dodaj MadMax u listu prijatelja
      cok cok is a Male
      liska mjeseca maja


      Poruka: 5450
      Location: seher mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      26.gif nisam ja samovoljno zamijenio te svijetove ali svakako mi je bolje ovdje nego u gradu ispricavam se.odo ja sa casa 17.gif 30.gif previse si ozbiljan za moju glavu s malo mozga 27.gif

      ___________________________________________________________________
      28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

      04-23-2006 00:21 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
      jomu jomu is a Male
      BHFanatic




      Poruka: 439
      Location: Juzna Tribina
      pokretac teme Thread Started by jomu

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      hajde sada se pomirite,mir mir mir niko nije kriv,ava ava ava, 38.gif je krava 13.gif 13.gif 13.gif

      MadMax,nedaj se 10.gif

      ___________________________________________________________________

      04-23-2006 02:16 jomu is offline Posalji email za jomu Pregledaj poruke od jomu Dodaj jomu u listu prijatelja
      Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com