Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » TRADICIJE MOSTARA » KUHINJA » Kreatini, Proteini, Vitamini, Amino... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
jomu jomu is a Male
BHFanatic




Poruka: 439
Location: Juzna Tribina

Kreatini, Proteini, Vitamini, Amino... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hajde da cujem ko se "drogira" ovim supstancama ..Koji su najbolji, koje duze konzumirati, pod kojim uslovima, koji je napredak.....

___________________________________________________________________

04-19-2006 13:43 jomu is offline Posalji email za jomu Pregledaj poruke od jomu Dodaj jomu u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sto se tice kreatina - udaram se ribom i mesom
sto se tice proteina - ima ih mnogo u povrcu (iako svi smatramo da ih najvise ima u mesu), tako da proteine unosim preko mahunastih biljcica, volim sacivicu 17.gif , hagra, kikiriki 10.gif
sto se vitamina tice - svo voce osim pipuna (alergicna sam na pipun)

eh sad ja ne kontam kako ce meni tabletica neka zamjenit sve ovo, posebno uzivanje u pojedinim ukusima, neka hvala 01.gif

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    05-16-2006 21:43 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    cok cok is a Male
    liska mjeseca maja


    Poruka: 5450
    Location: seher mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    udaraj se bola cekicem 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

    05-16-2006 21:46 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
    nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com