Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » Upis u » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Upis u školu Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Cijelo sam jutro zbunjena, nekakva neodredjena. Nikako da se naviknem na èinjenicu da imam dijete za školu, da je veæ "veliki", da je došlo vrijeme "pravog odrastanja". Èini mi se kao da je juèe bilo kad je kao mali smotuljak ležao pored mene u bolnici. Svašta mi se mota po glavi i ne znam je li u pitanju roditeljska posesivnost ili bježim od istine da starim, pogotovo što mi i muž jutros reèe "ženo, danas je veliki dan". Koliko je taj dan upisa vašeg djeteta u školu bio vama velik i recite mi da nisam rijetka koja se ovako osjeæa? 26.gif

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

05-08-2006 12:59 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
antiprotivan antiprotivan is a Male
moforaja




Poruka: 2825
Location: Norway

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kad ti dijete podje u srednju, Carmela, onda ces vidjeti da to sto se sad pitas i nije nesto !!! 10.gif

___________________________________________________________________

    21.gif

    05-08-2006 13:06 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
    laverna laverna is a Female
    seka




    Poruka: 898
    Location: i ja se pitam

    RE: Upis u školu Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Carmela:

      Cijelo sam jutro zbunjena, nekakva neodredjena. Nikako da se naviknem na èinjenicu da imam dijete za školu, da je veæ "veliki", da je došlo vrijeme "pravog odrastanja". Èini mi se kao da je juèe bilo kad je kao mali smotuljak ležao pored mene u bolnici. Svašta mi se mota po glavi i ne znam je li u pitanju roditeljska posesivnost ili bježim od istine da starim, pogotovo što mi i muž jutros reèe "ženo, danas je veliki dan". Koliko je taj dan upisa vašeg djeteta u školu bio vama velik i recite mi da nisam rijetka koja se ovako osjeæa? 26.gif
    imam dvoje starijih izmedju kojih je razlika godinu dana.kada sam ih upisivala u skolu mom strahu i uzbudjenju nije bilo karaja.ne da sam bila dosadna vec sam smorila sve oko sebe.i kad sam mislila da sam to apsolvirala neki dan upisem najmladju u skolu i opet prozivim sve potpuno isto.milion pitanja,pa zar je vrijeme,je li premala,kako ce ona to.....tako da znas da nisi sama u tom hamuru.ima nas jos 01.gif

    05-08-2006 16:40 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
    Sandy Sandy is a Female
    moforaja




    Poruka: 3842
    Location: kod Hita...

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ja sam to davno prosla sa starijim sinom, samo tada sam bila tuzna sto ga upisujem u svedsku skolu, nije to taj osjecaj, nema mojih prijatelja da to podijelim s njima, nema njihove djece koja bi mozda isla u isti razred kao moj sin.......a i svjez je bio odlazak iz Mostara, vjerovatno mozete razumjeti.....

    Sa mladjim sinom sam to dozivjela drugacije, prosle godine, strokala ko mahnita aparatom od ulaza u skolu, do ucionice sa djecom, uciteljicom, pa trcala vani da ga docekam kad izlazi 21.gif 13.gif ...malo mi je bilo zao sto mu pocinju obaveze kojima nema kraja, a u isto vrijeme ponosna i sretna jer je on sam zeljno ocekivao taj dan 01.gif

    05-08-2006 16:52 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
    TUTI
    Mister foruma 2008

    Poruka: 5888

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Procitah tvoju poruku na temi" kako se danas osjecate"da ste upisali dijete u skolu i cestitah ti.Da li si vidjela ne znam ali cu ti i ovom prilikom cestitati i pozeljeti sretno tvom dijetetu i vama roditeljima.Ja licno nisam to dozivio jer mi je rat sve to poremetio.Moja je kcerkica otisla od godinu i po sa mojom bivsom zenom a sada joj je 16 tako da sam za to i mnoge druge lijepe stvari djecijeg djetinjstva za koje svaki roditelj zivi ostao uskracen.Prema tome raduj se i budi sretna sto si to dozivjela i da Bog da jos dosta lijepih stvari od svog dijeteta dozivis 01.gif

    05-08-2006 17:10 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
    Maggie Maggie is a Female
    moforaja




    Poruka: 2736
    Location: daleko

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    moj polazi u predskolsku (puni dan, ko prava skola) u septembru, sada ide pola dana u predskolsku...ali se ne osjecam starom, sto imam "toliko" dijete. Vise sam nekako ponosna...

    ne osjecam se starom, ali mi zao bude i nakva me tuga ufati kad nece da se mazi ili kad vidim sta sve on moze sam ( a moze sve) i onda skontam kako su godine brzo prosle i kako moja beba nije vise beba 01.gif

    ___________________________________________________________________

      05-08-2006 17:12 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
      liha liha is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 270
      Location: mostar-kosor

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ja svoju mladju upisala neki dan a tek joj 5,5 (ta æe ona u školi al' eto nova pravila) ali mi je problem što imam jedno za srednje a pojma nema gdje æe!

      a što je najcrnje sa mladjom sam provela na upisu od 8.30 do 16.15 pa æe mi ovaj upis sigurno ostati dobro u sjeæanju 21.gif

      05-08-2006 17:22 liha is offline Posalji email za liha Pregledaj poruke od liha Dodaj liha u listu prijatelja
      laverna laverna is a Female
      seka




      Poruka: 898
      Location: i ja se pitam

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od liha:

        ja svoju mladju upisala neki dan a tek joj 5,5 (ta æe ona u školi al' eto nova pravila) ali mi je problem što imam jedno za srednje a pojma nema gdje æe!

        a što je najcrnje sa mladjom sam provela na upisu od 8.30 do 16.15 pa æe mi ovaj upis sigurno ostati dobro u sjeæanju 21.gif
      onda sam ja dobro prosla,ja zavrsila u jedan. 01.gif

      05-08-2006 19:49 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
      Carmela Carmela is a Female
      vjeciti optimist




      Poruka: 7603
      Location: ja nisam odavle
      pokretac teme Thread Started by Carmela

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Joj, jednu malu mrvu ste me spustili i hvala vam, ali najviše Tutiju za hrabrost na onakvom postu. A to koliko sam tamo bila, ja nemam pojma, ne sjeæam se, znam samo da me je sin svo vrijeme pitao a šta je ovo, šta je ono, pa zvono...i sve to mirno slušao i upijao.

      ___________________________________________________________________

        Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

      05-08-2006 23:22 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
      TUTI
      Mister foruma 2008

      Poruka: 5888

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Sve je u redu Djemila i naravno neka je ziva i zdrava hvala ti 33.gif

      Nema na cemu Carmela i drugi put 33.gif

      05-08-2006 23:41 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
      Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
      Licnost godine '05




      Poruka: 9968
      Location: Eo me tu sam !!

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Carmela nema tu da se osjecas tako bice sve uredu akobogda valjda mi smo svjesni da za svoju djecu zivimo ! 10.gif Makar moji meni tako kazu ! 10.gif 33.gif Nesekiraj se za to nikako nek je ona radosna i tebi ce to dat jedan veliki prelaz u zivotu ! 33.gif

      A ja sam svoje odma na startu u bandak bacio smugno sam iz skole prvi dan 13.gif koce majku rahmetli ostavit samu da gleda Branko Kocka Kockica 04.gif ali sve u svemu dobro prodje akobogda cu i ja to nekad docekat nadam se ! 10.gif

      ___________________________________________________________________


        Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
          13.gif

          05-08-2006 23:47 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
          mostarka mmm7 mostarka mmm7 is a Female
          gusterica


          Poruka: 63
          Location: danska

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          I ja sam sina jutros upisala u skolu......vjerujte mi ne znam ni sama kako se osjecam...i sretna i tuzna...ne znam... 02.gif 16.gif

          05-09-2006 13:58 mostarka mmm7 is offline Homepage of mostarka mmm7 Pregledaj poruke od mostarka mmm7 Dodaj mostarka mmm7 u listu prijatelja AIM Screenname: No declaration YIM Screenname: No declaration
          TUTI
          Mister foruma 2008

          Poruka: 5888

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od mostarka mmm7:

            I ja sam sina jutros upisala u skolu......vjerujte mi ne znam ni sama kako se osjecam...i sretna i tuzna...ne znam... 02.gif 16.gif

          Sretno mostarka i tebi i sinu 10.gif 01.gif

          05-09-2006 15:08 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
          laverna laverna is a Female
          seka




          Poruka: 898
          Location: i ja se pitam

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          hvala 33.gif

          05-09-2006 15:54 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
          mostarka mmm7 mostarka mmm7 is a Female
          gusterica


          Poruka: 63
          Location: danska

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Djemila i Tuti...hvala puno... 33.gif 33.gif

          05-10-2006 17:11 mostarka mmm7 is offline Homepage of mostarka mmm7 Pregledaj poruke od mostarka mmm7 Dodaj mostarka mmm7 u listu prijatelja AIM Screenname: No declaration YIM Screenname: No declaration
          TUTI
          Mister foruma 2008

          Poruka: 5888

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Lanaserf sretno tebi i malecnoj 01.gif 10.gif

          05-10-2006 18:33 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
          Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
          Licnost godine '05




          Poruka: 9968
          Location: Eo me tu sam !!

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          i kako prodje prvi dan ? 07.gif

          ___________________________________________________________________


            Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
              13.gif

              05-10-2006 19:00 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
              nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com