Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » privatnost » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
cok cok is a Male
liska mjeseca maja


Poruka: 5450
Location: seher mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

koji razred

___________________________________________________________________
28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

05-23-2006 19:54 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
Indijanac Indijanac is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 530
Location: Fuckin' Germany

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..naj bolja je zivotna skola kolegice 10.gif


Ma da, ali malo "klasicne" skole ne skodi 19.gif

"Najbolja" 35.gif

___________________________________________________________________
Ko bi mogo opjevati redom
sve ljepote divnoga Mostara,
zar se èudiš srce što ga ljubim
sa ljubavlju sinovskoga žara?

05-23-2006 21:24 Indijanac is offline Posalji Email za Indijanac Pregledaj poruke od Indijanac Dodaj Indijanac u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...svjet davno izmislio toplu vodu i ekspres lonac

...ko vise zivi od skole 35.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

05-23-2006 22:17 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
nidze veze nidze veze is a Female
miss foruma '05


Poruka: 4762
Location: na stolu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Mystica:

    Ja sam Ovan 13.gif , pa Ovan bas ne voli tajne u zivotu, ali s vremenom i iskustvom naucis (zivot te tome nauci) da ne treba sve iznositi na son, ni momku, ni kolegicama....nemoj uvijek biti siguran u to da nece nekad neko iskoristiti tvoju iskrenost protiv tebe...na zalost u danasnjem ludom vremenu ako je covjek iskren, budala je najveca, opet govorim iz iskustva.Primijetila sam da nasi ljudi barem ovdje gdje ja zivim ne volim iskrene ljude....pa sam nagrabusila i ispala "glupa" u njihovim ocima sto sam rekla istinu....Zato dosta stvari presucujem...a takva osoba po prirodi nisam, ali sam naucila biti ponekad.


i ja sam ovan 04.gif

mene samo zanima ako vidim da nesto krije a ono bas krije 23.gif

___________________________________________________________________

    Ljudi su, opcenito,
    nalik na pse koji pocnu lajati
    cim izdaleka zacuju
    lajanje drugih pasa.

05-23-2006 22:36 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3840
Location: kod Hita...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Branto:

        citat od Sandy:

      U braku u kojem sve stima, gdje postoji ljubav, povjerenje i pripadnost, meni licno ne bi trebala privatnost, valjda ljudi zive zajedno da dijele sve pa i male tajne.......
        jedino sto ne bih voljela da npr moj muz cita poruke od mojih prijateljica
      , jer ako se ona meni povjerava i kaze da zadrzim za sebe, ne bih je izradila, a to njemu ne bi ni trebalo biti vazno...inace sve drugo je u redu da zna...


    jel se ovdje radi o mobilu?


u toj recenici...da

Samo da dodam, nisam vise sigurna na koju vrstu privatnosti mislite, ja sam pricala o onoj koja je vezana samo za nas dvoje, na ono sto se nama desava..........situacije vezane za prijatelje, familiju itd po potrebi zadrzavam za sebe.

05-23-2006 22:52 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
laverna laverna is a Female
seka




Poruka: 898
Location: i ja se pitam
pokretac teme Thread Started by laverna

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Sandy:

        citat od Branto:

          citat od Sandy:

        U braku u kojem sve stima, gdje postoji ljubav, povjerenje i pripadnost, meni licno ne bi trebala privatnost, valjda ljudi zive zajedno da dijele sve pa i male tajne.......
          jedino sto ne bih voljela da npr moj muz cita poruke od mojih prijateljica
        , jer ako se ona meni povjerava i kaze da zadrzim za sebe, ne bih je izradila, a to njemu ne bi ni trebalo biti vazno...inace sve drugo je u redu da zna...


      jel se ovdje radi o mobilu?


    u toj recenici...da

    Samo da dodam, nisam vise sigurna na koju vrstu privatnosti mislite, ja sam pricala o onoj koja je vezana samo za nas dvoje, na ono sto se nama desava..........situacije vezane za prijatelje, familiju itd po potrebi zadrzavam za sebe.

e o tome i ja govorim.privatnost drugih ljudi postujem ali izmedju mene i njega nema privatnosti.

05-23-2006 22:55 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3840
Location: kod Hita...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E 'vako posteno, sve ovo sto pisem to je ono kako se SADA osjecam...ranije sam boga mi morala imati privatnost, a on bas i nije 11.gif 19.gif e sad je nesto drugo, valjda doslo iz dupeta u glavu, vakat je bio 04.gif ...hocu da kazem da nije svaka veza ista, niti su to ljudi, pa tako i imamo razlicita misljenja.....al' opet kazem da u vezi gdje postoji prava, iskrena ljubav nema potrebe za privatnoscu.....to je samo moje misljenje.

05-23-2006 23:12 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
antiprotivan antiprotivan is a Male
moforaja




Poruka: 2823
Location: Norway

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a ne znam sta bi reko... nikad mi ne uspijeva zenu iznenadit za rodjendan, uvijek nekako iscacka.. 21.gif

___________________________________________________________________

    21.gif

    05-23-2006 23:23 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
    Hamsha Hamsha is a Female
    gusterica




    Poruka: 845
    Location: Penn Alps

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Carmela:

          citat od vjetar:

            citat od Carmela:

          Ama, ne razumijemo se! Kupujem ja i kondome i uloške, on takodjer, ali mislim na tako neke sitne ženske razgovore, muškarci ih sigurno takodjer imaju? 14.gif Ne mislim da trebam kriti i prešuæivati susrete ili eventualna dopisivanja s bivšima (ja to ne bih ni uradila), ali nije brate sve za svakoga, sto puta se udalji kad prièam nešto s prijateljicom ili sestrom, ja se udaljim kad on prièa s bratom ili prijateljima (mislim kad skontamo da je to neki privatan razgovor).

        ...to je vec bolje Carmela sad se razumijemo
        ..zamisli da mu jos stigne trideset sms poruka za popodne 07.gif i kaze evo se mi malo salimo ..igraju se salikurca 13.gif

      Zamisli, zna se desiti pa i stigne, ali nikad, ama baš nikad nijednu nisam otvorila. Znaš zašto? Zato što znam i osjeæam svim svojim biæem da me voli možda više nego prije 10ak godina i što nikad nisam osjetila potrebu ni želju da vidim ko mu to i što piše. Kad mobitel zazvoni, a on zauzet, pogledam ko zove nakon što mi kaže da se javim. 01.gif


      Mislim da je takva privatnost i potrebna i ispravna u vezama gdje se dvoje iskreno vole i postuju.

    da li se treba i moze isto ponasati ako kod partnera primijetimo promjene u ponasanju prema nama + pokoji haber sa strane?

    ___________________________________________________________________
    Ne pada snijeg da pokrije brijeg vec da zvijeR 35.gif i ostave trag

    05-23-2006 23:41 Hamsha is offline Pregledaj poruke od Hamsha Dodaj Hamsha u listu prijatelja
    cok cok is a Male
    liska mjeseca maja


    Poruka: 5450
    Location: seher mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    dobro mislis 21.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

    05-23-2006 23:43 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
    Hamsha Hamsha is a Female
    gusterica




    Poruka: 845
    Location: Penn Alps

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od cok:

      dobro mislis 21.gif 13.gif


    ponekad mi se i to desi 04.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    Ne pada snijeg da pokrije brijeg vec da zvijeR 35.gif i ostave trag

    05-24-2006 00:01 Hamsha is offline Pregledaj poruke od Hamsha Dodaj Hamsha u listu prijatelja
    Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
    Licnost godine '05




    Poruka: 9946
    Location: Eo me tu sam !!

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Hamsha:

          citat od Carmela:

            citat od vjetar:

              citat od Carmela:

            Ama, ne razumijemo se! Kupujem ja i kondome i uloške, on takodjer, ali mislim na tako neke sitne ženske razgovore, muškarci ih sigurno takodjer imaju? 14.gif Ne mislim da trebam kriti i prešuæivati susrete ili eventualna dopisivanja s bivšima (ja to ne bih ni uradila), ali nije brate sve za svakoga, sto puta se udalji kad prièam nešto s prijateljicom ili sestrom, ja se udaljim kad on prièa s bratom ili prijateljima (mislim kad skontamo da je to neki privatan razgovor).

          ...to je vec bolje Carmela sad se razumijemo
          ..zamisli da mu jos stigne trideset sms poruka za popodne 07.gif i kaze evo se mi malo salimo ..igraju se salikurca 13.gif

        Zamisli, zna se desiti pa i stigne, ali nikad, ama baš nikad nijednu nisam otvorila. Znaš zašto? Zato što znam i osjeæam svim svojim biæem da me voli možda više nego prije 10ak godina i što nikad nisam osjetila potrebu ni želju da vidim ko mu to i što piše. Kad mobitel zazvoni, a on zauzet, pogledam ko zove nakon što mi kaže da se javim. 01.gif


        Mislim da je takva privatnost i potrebna i ispravna u vezama gdje se dvoje iskreno vole i postuju.

      da li se treba i moze isto ponasati ako kod partnera primijetimo promjene u ponasanju prema nama + pokoji haber sa strane?


    Ima upitat 10.gif ako je iskren partner rece i priznace sta ga muci zar ne ? 07.gif

    ___________________________________________________________________


      Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
        13.gif

        05-24-2006 00:03 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
        cok cok is a Male
        liska mjeseca maja


        Poruka: 5450
        Location: seher mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        26.gif necu se ja vako igrat 26.gif

        ___________________________________________________________________
        28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

        05-24-2006 00:17 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
        TigricaX TigricaX is a Female
        zvrk hanuma




        Poruka: 6104
        Location: Nesvrstana

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Cok, smanji malo dozivljaje, molim te....Eno imas par svojih tema, pa tamo cakulaj s kim ti je ceif kol'ko hoces. U dure je off ili dva tu i tamo, al' bola ti na sve strane. 18.gif

        ___________________________________________________________________
        "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
        i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

        05-24-2006 00:19 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
        Hamsha Hamsha is a Female
        gusterica




        Poruka: 845
        Location: Penn Alps

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Sta ako kaze: nije nista, sve je u redu a ti vidis da nije 23.gif

        ___________________________________________________________________
        Ne pada snijeg da pokrije brijeg vec da zvijeR 35.gif i ostave trag

        05-24-2006 00:20 Hamsha is offline Pregledaj poruke od Hamsha Dodaj Hamsha u listu prijatelja
        antiprotivan antiprotivan is a Male
        moforaja




        Poruka: 2823
        Location: Norway

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Treba nas najmanje dvoje iza njega, kako on dodje poveca nam produktivnost za 400% u brisanju... 21.gif

        ___________________________________________________________________

          21.gif

          05-24-2006 00:21 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
          Carmela Carmela is a Female
          vjeciti optimist




          Poruka: 7602
          Location: ja nisam odavle

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Hamsha:

            Sta ako kaze: nije nista, sve je u redu a ti vidis da nije 23.gif


          Samo se trudiš biti objektivan, ne pretjerivati, i sve u redu. Svaka je veza i primanje i davanje, èinjenje ustupaka s obje strane, no poštivanje privatnosti je jedna od najveæih vrlina koju neko može imati. 33.gif

          ___________________________________________________________________

            Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

          05-24-2006 08:44 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
          laverna laverna is a Female
          seka




          Poruka: 898
          Location: i ja se pitam
          pokretac teme Thread Started by laverna

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Sandy:

            E 'vako posteno, sve ovo sto pisem to je ono kako se SADA osjecam...ranije sam boga mi morala imati privatnost, a on bas i nije 11.gif 19.gif e sad je nesto drugo, valjda doslo iz dupeta u glavu, vakat je bio 04.gif ...hocu da kazem da nije svaka veza ista, niti su to ljudi, pa tako i imamo razlicita misljenja.....al' opet kazem da u vezi gdje postoji prava, iskrena ljubav nema potrebe za privatnoscu.....to je samo moje misljenje.

          potpisujem 10.gif

          05-24-2006 09:23 laverna is offline Pregledaj poruke od laverna Dodaj laverna u listu prijatelja
          Hamsha Hamsha is a Female
          gusterica




          Poruka: 845
          Location: Penn Alps

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Carmela:

                citat od Hamsha:

              Sta ako kaze: nije nista, sve je u redu a ti vidis da nije 23.gif


            Samo se trudiš biti objektivan, ne pretjerivati, i sve u redu. Svaka je veza i primanje i davanje, èinjenje ustupaka s obje strane, no poštivanje privatnosti je jedna od najveæih vrlina koju neko može imati. 33.gif


          100% si u pravu 33.gif

          postovanje privatnosti u finoj vezi je nesto sto se podrazumijeva

          ali kada se pojavi crv sumnje onda razum nazalost cesto zakaze 29.gif (mobil)

          ___________________________________________________________________
          Ne pada snijeg da pokrije brijeg vec da zvijeR 35.gif i ostave trag

          05-24-2006 15:13 Hamsha is offline Pregledaj poruke od Hamsha Dodaj Hamsha u listu prijatelja
          Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com