Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » V for Vendetta » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Miron Miron is a Male
brato




Poruka: 722
Location: Graz, A

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Film i jest pravljen po americkim "principima" jer ga treba ovim tupoljevima prodat ovde...
medjutim cii mi se da je skrivena poruka jasna.
V nije obican covjek naravno... ono tip koji je nekad davno trebao igorit nakon experimenata koja je na njemu radila vlada, bez otisak i bes ikakvog "mjesta" u sistemu kojim se sve nadzire...
V je ustvari samo - ideja... sto on i na pocetku i na kraju kaze...
Ideju ne mozes ubit.

Ma po meni je film vrlo vrlo jednostavno napravljen da bi se i jednostavno poruka prenijela jednostavnom narodu i naravno da bi film prosao nenormalnu cenzuru (i reziser prezivio) u ovoj zemlji.
(naravno radnja se ne dogadja u US nego u Engleskoj, ali je svim jasno o kome se prica...)

09-05-2006 16:23 Miron is offline Pregledaj poruke od Miron Dodaj Miron u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4676
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Miron:

    Film i jest pravljen po americkim "principima" jer ga treba ovim tupoljevima prodat ovde...
    medjutim cii mi se da je skrivena poruka jasna.
    V nije obican covjek naravno... ono tip koji je nekad davno trebao igorit nakon experimenata koja je na njemu radila vlada, bez otisak i bes ikakvog "mjesta" u sistemu kojim se sve nadzire...
    V je ustvari samo - ideja... sto on i na pocetku i na kraju kaze...
    Ideju ne mozes ubit.

    Ma po meni je film vrlo vrlo jednostavno napravljen da bi se i jednostavno poruka prenijela jednostavnom narodu i naravno da bi film prosao nenormalnu cenzuru (i reziser prezivio) u ovoj zemlji.
    (naravno radnja se ne dogadja u US nego u Engleskoj, ali je svim jasno o kome se prica...)


Ti stvarno mislis da svi znaju o cemu se prica?? 21.gif
Imam skoro svakodnevne kontakte sa nekima tamo preko bare, i ljudi su i dan danas uvjereni da je to rat protiv nekog te..... 21.gif (Necu ni da napisem rijec) 23.gif

Sve ovo buraz ode u neku stvar, i ne zato sto mi nemamo pojma, vec sto je to vec odavno odredjeno, ne nekim prorocanstvima i slicnim vradzbinama,
vec jednostavno sto moderni tzv antikrist (& co) tako hoce.

Ti i ja smo na istoj liniji sto se tice aktualnih dogadjanja, ali ko smo mi..... 29.gif

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

09-05-2006 16:37 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
Miron Miron is a Male
brato




Poruka: 722
Location: Graz, A

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Gandaf,
u pravu si 100% 10.gif
(caksam pricao sa amerima koji su gledali taj film nedavno - NIKAKVU aluziju nisu "provalili"... 21.gif )... izgleda da ovde treba jos jednostavnije ili nikako. 29.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Miron dana 09-05-2006 u 17:38.

09-05-2006 17:36 Miron is offline Pregledaj poruke od Miron Dodaj Miron u listu prijatelja
VolimRodjene VolimRodjene is a Male
rodjeni




Poruka: 1037
Location: Prve proleterske 1

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Miron:

    Gandaf,
    u pravu si 100% 10.gif
    (caksam pricao sa amerima koji su gledali taj film nedavno - NIKAKVU aluziju nisu "provalili"... 21.gif )... izgleda da ovde treba jos jednostavnije ili nikako. 29.gif


a oni koji su provalili nisu ni trebali film da skontaju neke stvari 21.gif

___________________________________________________________________

    09-06-2006 09:51 VolimRodjene is offline Pregledaj poruke od VolimRodjene Dodaj VolimRodjene u listu prijatelja
    gandalf gandalf is a Male
    Mo-Starac




    Poruka: 4676
    Location: NEBUCHADNEZZAR

    RE: V for Vendetta Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Rondo:

          citat od gandalf:


        Sve mi ovo vec gledamo, samo nam treba malo vise od V! 18.gif


      Treba nam duplo V!!!
      Treba nam
        13.gif

      ___________________________________________________________________
      Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
      Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

      09-06-2006 12:04 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
      Miron Miron is a Male
      brato




      Poruka: 722
      Location: Graz, A

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Evo i za one koji jos nisu 'provalili'...
      Sad se vise ne moze stati:

        http://www.youtube.com/watch?v=tPyZG4JLTYA

      09-12-2006 04:23 Miron is offline Pregledaj poruke od Miron Dodaj Miron u listu prijatelja
      Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com