Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » da podijelim s vama » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
nidze veze nidze veze is a Female
miss foruma '05


Poruka: 4765
Location: na stolu

RE: da podijelim s vama Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od lanaserf:

    svoju radost a bogami i ponos
    danas djeca donijela knjizice
    sin zavrsio 6 odlicnim
    kcerka 5 odlicnim plus dvije pohvale
    naravno sve su petice
    eto 11.gif


cestitam mama 33.gif 33.gif 33.gif

Nika zavrsila treci sa svim peticama 33.gif zakljcenim..a inace je za citavu godinu imala samo 3 cetvorke ocjene, po jedna iz matematike, hrvatskog i prirode..nakon izostanka od 10 dana skole 10.gif

A Daja...moj ''belaj' mali..nece pa nece 13.gif 13.gif

ne zanima je skola uopste i meni nije jasno kako je upoce prosla vrlodobrim jer je imala 11 keceva samo iz zadaca..a to je ono ...3 minusa iz zadace- kecina..pa mos misli 26.gif

drugi razred osnovne a hrvatski 3,priroda 3, matemazika, tjelesno, glazbeno i likovno 4 21.gif 21.gif

___________________________________________________________________

    Ljudi su, opcenito,
    nalik na pse koji pocnu lajati
    cim izdaleka zacuju
    lajanje drugih pasa.

07-01-2006 14:28 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
nidze veze nidze veze is a Female
miss foruma '05


Poruka: 4765
Location: na stolu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Carmela:

    Èestitka i tvojoj Liha 33.gif , ali me malo zbunjujete 14.gif Znaèi li to da æu ja kad moj dodje do 4., 5. razreda "morati" da mu kupim skuter, ili ne daj Bože auto? 21.gif


moja ...mojoj je obecano dogodine.... 21.gif

___________________________________________________________________

    Ljudi su, opcenito,
    nalik na pse koji pocnu lajati
    cim izdaleka zacuju
    lajanje drugih pasa.

07-01-2006 14:30 nidze veze is offline Posalji email za nidze veze Pregledaj poruke od nidze veze Dodaj nidze veze u listu prijatelja
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com