Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » Pomoc Mostaru 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (19): « prva ... « prethodna 16 17 18 [19] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1932
Location: Predaleko od Mostara

.. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane Ricina dana 10-03-2008 u 10:53.

10-02-2008 20:46 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1932
Location: Predaleko od Mostara

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 10-03-2008 u 10:53.

10-02-2008 21:17 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
_RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
raja




Poruka: 1665
Location: Na zidicu... ispod borova...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ricina ne znam koliko si upoznat , ali pred bolnicom juzni logor ima bar 10ak hitni, neke su u funkciji neke ne, ne znam kakvo je stanje na bb,ali mislim da je pokrivenost vozilima hitne pomoci vise nego dobra,nego treba se pripremati da ponovimo onu proslogodisnju akciju pred novu godinu.to je moj prijedlog

___________________________________________________________________



    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

    10-03-2008 08:21 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
    Ricina Ricina is a Male
    raja




    Poruka: 1932
    Location: Predaleko od Mostara

    ok.. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ok..Nisam znao da ima dovoljno auta...Brisem sliku i prijedlog...

    ___________________________________________________________________
    "Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

    10-03-2008 10:48 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
    Nikifor Nikifor is a Male
    brato


    Poruka: 737

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Kako bi se ja obradovao jednoj zahvalnici,ovo sam vec jednom pisao i samo se Omar javio niko vise.:
    Dragi mostarci,
    Vec duze vrijeme se kanim da vam ovo napisem,ustvari drugi su me natjerali da se javim.
    Ovdje sam procitao dosta stvari-pomoc Mostaru i to je jako ljepo od pravih mostaraca.Sada kratko da vam napisem o cemu se radi.Ja sam rodeni mostarac i zivim vec duze vrijeme u Njemackoj ali moj Mostar nikada nisam zaboravio i nitu cu ga ikada zaboraviti.
    Godine 27.05.1992 ja sam dosao u Mostar iz Njemacke da vidim sta mi se desilo sa majkom i sestrom.Hvala Bogu nista im se do tada nije desilo. Tada sam ja dosao sa jednim velikim kombijem punim hrane i ljekova koje sam poklonio Staroj bolnici Dr.Safet Mujic-Ratni stab.
    Poruka je primljena i registrovana pod brojem 2.2440/824 i potpisao je Komandant ratnoga staba Dr.Ante Ivankovic. Kako je bilo ratno stanje u Mostaru u maju 1992 godine to znaju pravi mostarci. Vratio sam se za Njemacku preko Goranaca i samo ja to znam kako mi je bilo.
    Poslje sam dosao ponovo u Mostar 24.07.1992 ,jer mi je majka umrla i ponovo sa donio pomoc mom Mostaru u Centralni magacin-Ratna bolnica.Donio sam invalidska kolica nova,5 staka za odrasle i 2.stake za djecu ,tri velika paketa ljekova i jedan paket antibiotika .Tu posiljku je primio i podpisao Boris Vidovic ?.
    Opet u novembru tacno, 18.11.1992 godine dosao sam u Mostar i poklonio Medicinskom centru Dr.Safet Mujic -Ratna bolnica HVO odjelenje kirurgija tri velike plave kese ljekova opet nekoliko staka i jedan automat za davanje insulina,jednu novcanu pomoc i to je potpisano od Dr.Hajdarevica.
    Svi su mi obecali da ce mi se pismeno zahvaliti i ni jedan od njih nije ispunio obecanje. To me i danas malo muci jer tada kada sam ja dolazio u Mostar ljudi su bjezali iz njega za inostransrvo ili negdje drugo.
    Eto to je razlog zasto van se javljam jer moja porodica je bila svaki put u velikome strahu dali ce se vratiti ili ne.Sve orginalne potvrde se jos uvijek kod mene.
    Sa postovanje pozdravljam sve mostarce i MOSTAR JE LJEP I BIO JE SLAVAN I NIJEDN GRAD NIJE MU RAVAN.
    Nikifor

    08-21-2010 18:27 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
    tvrancic tvrancic is a Male
    moforaja




    Poruka: 5028
    Location: Umag - Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nikifore, ovo bi trebalo staviti u neki drugi medij, novine, NovuSlobodu ili slièno, jer oni na koje se ovo odnose zasigurno nisu prisutni na ovom forumu.
    To što si uradio u ono ratno vrijeme je vrijedno svake pohvale. Medjutim, oni kojima je uèinjena pomoæ tada, ako tada nisu našli za shodno uputiti ti bilo kakvo pismo zahvale, neæe to uèiniti ni sada - budi uvjeren. Savjet za tebe: ti si uèinio ono što je bilo do tebe i što je odraz tvoga karaktera, oni su uèinili što je odraz njihova karaktera. 33.gif 33.gif 33.gif

    ___________________________________________________________________

      08-22-2010 08:57 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
      Nikifor Nikifor is a Male
      brato


      Poruka: 737

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Hvala tvancic-u i tacno je tako kako pises. Nisu se javili a niti ce se javiti. Nema veze malo mi je lakse kada bar neko to spomene sto sam uradio.
      Sve najbolje. 10.gif

      08-22-2010 09:32 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
      denani denani is a Male
      moforaja




      Poruka: 8041

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Nikifor:

        Kako bi se ja obradovao jednoj zahvalnici,ovo sam vec jednom pisao i samo se Omar javio niko vise.:
        Dragi mostarci,
        Vec duze vrijeme se kanim da vam ovo napisem,ustvari drugi su me natjerali da se javim.
        Ovdje sam procitao dosta stvari-pomoc Mostaru i to je jako ljepo od pravih mostaraca.Sada kratko da vam napisem o cemu se radi.Ja sam rodeni mostarac i zivim vec duze vrijeme u Njemackoj ali moj Mostar nikada nisam zaboravio i nitu cu ga ikada zaboraviti.
        Godine 27.05.1992 ja sam dosao u Mostar iz Njemacke da vidim sta mi se desilo sa majkom i sestrom.Hvala Bogu nista im se do tada nije desilo. Tada sam ja dosao sa jednim velikim kombijem punim hrane i ljekova koje sam poklonio Staroj bolnici Dr.Safet Mujic-Ratni stab.
        Poruka je primljena i registrovana pod brojem 2.2440/824 i potpisao je Komandant ratnoga staba Dr.Ante Ivankovic. Kako je bilo ratno stanje u Mostaru u maju 1992 godine to znaju pravi mostarci. Vratio sam se za Njemacku preko Goranaca i samo ja to znam kako mi je bilo.
        Poslje sam dosao ponovo u Mostar 24.07.1992 ,jer mi je majka umrla i ponovo sa donio pomoc mom Mostaru u Centralni magacin-Ratna bolnica.Donio sam invalidska kolica nova,5 staka za odrasle i 2.stake za djecu ,tri velika paketa ljekova i jedan paket antibiotika .Tu posiljku je primio i podpisao Boris Vidovic ?.
        Opet u novembru tacno, 18.11.1992 godine dosao sam u Mostar i poklonio Medicinskom centru Dr.Safet Mujic -Ratna bolnica HVO odjelenje kirurgija tri velike plave kese ljekova opet nekoliko staka i jedan automat za davanje insulina,jednu novcanu pomoc i to je potpisano od Dr.Hajdarevica.
        Svi su mi obecali da ce mi se pismeno zahvaliti i ni jedan od njih nije ispunio obecanje. To me i danas malo muci jer tada kada sam ja dolazio u Mostar ljudi su bjezali iz njega za inostransrvo ili negdje drugo.
        Eto to je razlog zasto van se javljam jer moja porodica je bila svaki put u velikome strahu dali ce se vratiti ili ne.Sve orginalne potvrde se jos uvijek kod mene.
        Sa postovanje pozdravljam sve mostarce i MOSTAR JE LJEP I BIO JE SLAVAN I NIJEDN GRAD NIJE MU RAVAN.
        Nikifor



      Pridruzujem se ovome sto je tvrancic napisao ...ako to ti treba netko da stupis u kontakt s a medijima , javi se ....

      ___________________________________________________________________
      33.gif 33.gif 33.gif

      08-22-2010 09:39 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
      cobra cobra is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 1077
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      E moj Nikifore, sta bi ti svasta mogao odgovoriti, ali necu, jer ne vrijedi, zahvalnost mozes ocekivati samo od ljudi kojima je Mostar u srcu i dusi, kojima tece venama kao krv sto tece, a takvi ljudi se danas ne pitaju, takvi ljudi sagetog pogleda hodaju Mostarom ne vjerujuci da je Mostar ovakakav kakav je danas, ti si svoje obavio i u dusi si rahat, to neka ti bude nagrada i sama pomisao da si u odredjenom trenutku nekome nepoznatom pomogao, a ocekivati zahvalnicu od danasnjih mocnika je iluzorno. Zahvalnost mozes dobiti samo od obicnog smrtnika, anonimusa za ove danasnje, Mostarca iz dna duse, kakav sam i sam.
      Hvala u ime svih kojima si pomogao!!!

      10.gif 10.gif 33.gif 33.gif 33.gif

      08-22-2010 10:52 cobra is offline Posalji email za cobra Pregledaj poruke od cobra Dodaj cobra u listu prijatelja
      denani denani is a Male
      moforaja




      Poruka: 8041

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od cobra:

        E moj Nikifore, sta bi ti svasta mogao odgovoriti, ali necu, jer ne vrijedi, zahvalnost mozes ocekivati samo od ljudi kojima je Mostar u srcu i dusi, kojima tece venama kao krv sto tece, a takvi ljudi se danas ne pitaju, takvi ljudi sagetog pogleda hodaju Mostarom ne vjerujuci da je Mostar ovakakav kakav je danas, ti si svoje obavio i u dusi si rahat, to neka ti bude nagrada i sama pomisao da si u odredjenom trenutku nekome nepoznatom pomogao, a ocekivati zahvalnicu od danasnjih mocnika je iluzorno. Zahvalnost mozes dobiti samo od obicnog smrtnika, anonimusa za ove danasnje, Mostarca iz dna duse, kakav sam i sam.
        Hvala u ime svih kojima si pomogao!!!

        10.gif 10.gif 33.gif 33.gif 33.gif


      cobra 10.gif ... ovo je mozda i najbolja nagrada 33.gif 33.gif

      ___________________________________________________________________
      33.gif 33.gif 33.gif

      08-22-2010 11:17 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
      Nikifor Nikifor is a Male
      brato


      Poruka: 737

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Hvala Corba i hvala Denani i vjerujte mi sve sto sam uradio ,uradsio sam sto volim Mostar i ljude koji u njemu zive i ovi vasi mali komentaru su za mene ,pravoga mostarca o velikoga znacaje i vise mi nista ne treba sa ovim sam prezadovoljan.

      Mostar 33.gif 33.gif 33.gif

      08-22-2010 17:24 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
      Stranica (19): « prva ... « prethodna 16 17 18 [19] nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com