Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » Sergej Barbarez » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2023
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Cokolada:

        citat od Dzani:

      26.gif 26.gif 26.gif 26.gif Nista od Austrije i Swice 26.gif 26.gif



    Potpisujem, sve i da prodjemo necu otici samo radi saveza i radi Barbe jer je COVJEK a ne idiot od covjeka..


Cjenim Barbarezovu odluku i svatam da je sto puta bolji covjek nego svi iz saveza ali opet bi ja otiso gledat nasu ekipu. 13.gif

10-16-2006 02:13 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
a_m_r_a82 a_m_r_a82 is a Female
seka




Poruka: 629
Location: U.S.A-New York

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Dzani:

    26.gif 26.gif 26.gif 26.gif Nista od Austrije i Swice 26.gif 26.gif
Nista Boga mi...ostavi nas Barba-pametan...

___________________________________________________________________

    10-19-2006 06:21 a_m_r_a82 is offline Homepage of a_m_r_a82 Pregledaj poruke od a_m_r_a82 Dodaj a_m_r_a82 u listu prijatelja AIM Screenname: x YIM Screenname: x
    bajta bajta is a Male
    avenija kruzno


    Poruka: 136
    Location: mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ljudina 10.gif

    10-27-2006 19:41 bajta is offline Pregledaj poruke od bajta Dodaj bajta u listu prijatelja
    džemalk džemalk is a Female
    ne more meda


    Poruka: 41
    Location: mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    OPET SE NIJE NIŠTA PROMIJENILO U NS BIH.MOGU SVI IGRAÈI OTIÆI A ONI ŠTO SU ZASJELI U FOTELJE ONI NE MRDAJU,TAKO JE ISTO I SA BARBOM KAO I BOLIÆEM ILI SALIHAMIDŽIÆEM I MNOGIM DRUGIM KOJI ÆE OTIÆI

    11-16-2006 15:15 džemalk is offline Pregledaj poruke od džemalk Dodaj džemalk u listu prijatelja
    _RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
    raja




    Poruka: 1665
    Location: Na zidicu... ispod borova...
    pokretac teme Thread Started by _RED_ARMY_ZALIK_

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    eno jos kazu da im je mandat prije 3 mjeseca poceo 21.gif ko ce ih jos godinama gledati 32.gif 16.gif

    ___________________________________________________________________



      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

      11-16-2006 23:32 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
      Dzani Dzani is a Male
      moforaja




      Poruka: 2023
      Location: Coming near You!!

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Nema nam druge 08.gif

      11-17-2006 01:34 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
      lupi
      SexNepoznat

      Poruka: 245

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      OTICE ONI DO KRAJA GODINE-BARBA 10.gif 33.gif

      11-17-2006 09:38 lupi is offline Pregledaj poruke od lupi Dodaj lupi u listu prijatelja
      Almacia Almacia is a Male
      mofo beba


      Poruka: 1
      Location: Norway

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Sergej legenda Bijelog Brijega u Mostaru. Ja tog covjeka licno poznajem.

      Sergej ako ovo budes citao pozdrav od alme (aldinog burazera) sa BB naravno.

      Pratim skoro sve tvoje utakmice i srce mi puca od dragosti kad GO zabijes brato.

      Mislim da nisi iz Hamburga trebao ici ali eto.Vidis kako im je sad bez svog najboljeg playmakera.

      Sergej Legenda Mostara.

      Pozdrav

      Almir H.

      11-18-2006 20:26 Almacia is offline Pregledaj poruke od Almacia Dodaj Almacia u listu prijatelja
      Trimusa Trimusa is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 334
      Location: Cosak-navika iz skole

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Prvo cu vam reci da Sergeja znam od djetinstva,zajedno odrasli ,ljetos u mostaru zajedno sladoled jeli,odlican momak dobar igrac

      A sad bi se vratio na temu. Mislim da nepravedno govorimo da je on legenda, evo
      zasto
      Svida li se oni nama ili ne oni su uvjek bili tu kad su pozvani tako da nebi valjalo Barbu odvajati od njih. Ovdje naravno mislim na Bolica i Baljica ljudi koji su 12-godina u reprezentaciji

      Ali su sva troijica pravo mali za legende
      Treba puno vise uraditi da bi bio legenda

      Pozdrav Almi i pozdravi buraza

      ___________________________________________________________________
      kis_my_ass.gif

      11-19-2006 00:43 Trimusa is offline Pregledaj poruke od Trimusa Dodaj Trimusa u listu prijatelja
      Boza Boza is a Male
      moforaja




      Poruka: 4600
      Location: ni na nebu ni na zemlji

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Najveca sportska legenda Mostara i BH u zadnjih 20 godina 10.gif 10.gif 10.gif

      02-26-2013 17:41 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
      chaba chaba is a Male
      moforaja




      Poruka: 2558
      Location: EU

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        cXC1HfwQSSI


      10.gif 10.gif Za Kontru i Sergeja i onog ko je spot radio

      04-27-2019 19:01 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9503
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Dobar Sergej dobar...
      Legenda ili ne to je onako kako ga ko dozivljava...

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      04-28-2019 09:39 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      KULJE1969 KULJE1969 is a Male
      raja




      Poruka: 1794
      Location: Brace Krpo 19

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      i ja sam ga dobro poznavao jos od djetinjstva posto su i pokojni Ljuba i brat mu radili sa ocem mi u posti,a i pocesto su znali ici u ribu skupa u zito i u krucevice.Mama mu Zlata u mladosti bila jedna od boljih rukometasica lokomotive,a njenim putem je otisla i kcerka im Maja Barbina sestra koja sad zivi sa muzem i djecom u Sarajevu.

      05-04-2019 13:14 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17879
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      odlicno 10.gif

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      05-08-2019 18:51 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com