Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Sta vi radite, kad...? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
habiba75 habiba75 is a Female
raja




Poruka: 2341
Location: lebdim

RE: Sta vi radite, kad...? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od MJESECARKA:

    vas neko drag, toliko iznevjeri i povrijedi, da jednostavno nista drugo niste u stanju, nego samo misliti na to..., kada je uvreda toliko velika da vam ni do cega nije, i samo bi sjedili kuci i plakali?
    A znate da nicim to niste zasluzili...
budem tuzna,razbolim se ono,al ne oprostim 08.gif

___________________________________________________________________
JESAM LI VAM GOVORILA!?

10-23-2006 19:14 habiba75 is offline Pregledaj poruke od habiba75 Dodaj habiba75 u listu prijatelja
nik obrisan
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ooo, nemoj plakati bona Habiba, evo tebi tvog Rey-a! 05.gif 02.gif

10-23-2006 21:35
Tuborg Tuborg is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 668
Location: Sarajevo-Moscow

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Znam da nisam dobrodosao na ovu temu kao ni na ovaj forum,ali hocu iz principa da napisem nesto bas na ovoj temi.....

Kada bi me jedna osoba iznevjerila ,pa druga, pa treca(i to sve osobe koje mi puno znace i kojim sam vjerovao)ja bih se zapitao sta je sa mnom, pa mi to rade sve drage osobe i do kojih mi je stalo,mozda ako me jedna iznevjeri ja bih trazio razlog u njoj ali ako me redom svi do kojih mi je stalo pocnu dovoditi do ocaja ja bi se dobro zapitao sta mi je i sta mi uopste nedostaje sto drugi ljudi imaju...i sigurno ne bih svaki put sjedao u auto i vozio se do besvijesti(jer dzabe samo gorivo trosim 13.gif 13.gif )i naprdivo po forumu bez veze sa vezom,non stop,i trazio da mi neko napise par lijepih rijeci(posto mene zna-kobajagi-a osobe te zloce sto su me iznevjerile ne zna pa onda o njima normalno nema sta lijepo ni pisati jer nema smisla glavnog junaka optuziti i o njemu nesto negativno napisati)i da me neko koga slabo ili nikako i ne znam utjesi.Zapitao bih se i sam sebi rekao...hej bola pa imas godina ko konj svi bjeze od tebe i dovode te do ocaja,daj dodji sebi i zivi zivot kako ga zamisljas a nemoj samo na forumu pisati o tome,i sam sebi lagati,a ovamo tuga i ocaj,prolazi zivot i svi se moramo mijenjati ako mislimo u njemu opstati na pravi nacin,ma ja bih se pokusao iz korijena promijeniti i dozvati a ne naprdivat po forumu non-stop i uvijek neke dirljive teme otvarati,koje mogu jedno vrijeme imati smisao kod samog autora a ako su one prisutne duzi period,znaci tom autoru nesto debelo fali i mora sam sebe preispitati...pa ako treba zatraziti i adekvatnu pomoc u adekvatnoj ustanovi za to,jer zivot brzo prolazi i sto rekli u onoj pjesmi--KASNO CE BITI KASNIJE-----...Znaci ne moze uvijek neko drugi biti kriv za moje neuspjehe na bilo kom zivotnom polju,moze jednom,ali vise puta za istu stvar ma nema sanse da se to moze desiti....Najgore je u svemu sto mnogima iz dupeta u glavu dodje uvijek kasno,i zanimljivo da uvijek one ljude koji nam dobro misle smatramo najgorima....Ja jednom u zivotu pogrijesio i evo vec nekoliko godina hvatam pravac i nikako se ispraviti i stati kako treba,ali znam sta i kako i i znam da sam pogrijesio pa onda sam nesto iz toga i naucio..........
.......smisao ovog citavog mog posta i lezi u ovome-----Treba uvidjeti i svoje greske jer ih svi imamo a ne samo nekog drugog kriviti a sebe smatrati nepogresivim.....
Jer to je vec kompleks i njega treba lijeciti pod svaku cijenu... 12.gif 12.gif

___________________________________________________________________
"This American system of ours, call it Americanism, call it capitalism, call it what you will, gives each and every one of us a great opportunity if we only seize it with both hands and make the most of it"

    Al Capone


"I am like any other man. All I do is supply a demand"

    Al Capone

10-23-2006 22:33 Tuborg is offline Posalji Email za Tuborg Homepage of Tuborg Pregledaj poruke od Tuborg Dodaj Tuborg u listu prijatelja
obrisana
Gost


RE: Sta vi radite, kad...? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od metallica:


    Budeeeem sjeban da me vishe i kosti pocnu boljeti od muke a onda budem ljuuuuut opet do kosti jer kad te neko povrijedi koga volis postujes i sl i uradi to svjesno onda nema opravdanja i prastanja

    ja sam takav ja Naaaajvise ocekujem od onih koje Naaaaajvise volim i kad me oni povrijede onda je bash Haaaos 21.gif 21.gif 21.gif



    Znam kako ti tj ne znam ali pretpostavljam ali ne dozvoli da te iko u zivotu zajebava i lomi to nema smisla ti nisi za to rodjena niti je iko ako moze fino ok ako ne moze ko ga j 38.gif
    kontas 33.gif 33.gif 33.gif


Kontam... 01.gif 33.gif

10-23-2006 23:14
nik obrisan
Gost


RE: Sta vi radite, kad...? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od MJESECARKA:

        citat od metallica:


      Budeeeem sjeban da me vishe i kosti pocnu boljeti od muke a onda budem ljuuuuut opet do kosti jer kad te neko povrijedi koga volis postujes i sl i uradi to svjesno onda nema opravdanja i prastanja

      ja sam takav ja Naaaajvise ocekujem od onih koje Naaaaajvise volim i kad me oni povrijede onda je bash Haaaos 21.gif 21.gif 21.gif



      Znam kako ti tj ne znam ali pretpostavljam ali ne dozvoli da te iko u zivotu zajebava i lomi to nema smisla ti nisi za to rodjena niti je iko ako moze fino ok ako ne moze ko ga j 38.gif
      kontas 33.gif 33.gif 33.gif


    Kontam... 01.gif 33.gif


12.gif Ma, metallica 21.gif King! 05.gif

10-24-2006 01:01
lannchy lannchy is a Female
seka




Poruka: 716
Location: uvijek na tockovima

RE: Sta vi radite, kad...? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od MJESECARKA:

    vas neko drag, toliko iznevjeri i povrijedi, da jednostavno nista drugo niste u stanju, nego samo misliti na to..., kada je uvreda toliko velika da vam ni do cega nije, i samo bi sjedili kuci i plakali?
    A znate da nicim to niste zasluzili...


1. Sacekam da me prodje huja....jer me uhvati tako jako da pocnem ujedati snaznije od osobe koja me povrijedila. Sreca pa sam svjesna te lose osobine, pa se obicno izmaknem i sacekam da se smirim

2. Pocnem razmisljati ZASTO je ta osoba postupila na nacin kako jeste (ukratko: pocnem je pravdati - tipicno)

3. Vecinom onda popricam s tom osobom, pokusam razumijeti njegovu/njenu situaciju i postaviti se u njegove/njene cipele....

4. Ukoliko je to nemoguce, onda jednostavno naucim svoju lekciju. Budem tuzna neko vrijeme (normala), podebljam bodljikavu zicu kojom sam okruzila srce i izbacim jos jednu osobu oz njega....Time heals everything 19.gif

___________________________________________________________________

10-24-2006 11:26 lannchy is offline Posalji Email za lannchy Pregledaj poruke od lannchy Dodaj lannchy u listu prijatelja
obrisana
Gost


RE: Sta vi radite, kad...? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od lannchy:


    1. Sacekam da me prodje huja....jer me uhvati tako jako da pocnem ujedati snaznije od osobe koja me povrijedila. Sreca pa sam svjesna te lose osobine, pa se obicno izmaknem i sacekam da se smirim

    2. Pocnem razmisljati ZASTO je ta osoba postupila na nacin kako jeste (ukratko: pocnem je pravdati - tipicno)

    3. Vecinom onda popricam s tom osobom, pokusam razumijeti njegovu/njenu situaciju i postaviti se u njegove/njene cipele....

    4. Ukoliko je to nemoguce, onda jednostavno naucim svoju lekciju. Budem tuzna neko vrijeme (normala), podebljam bodljikavu zicu kojom sam okruzila srce i izbacim jos jednu osobu oz njega....Time heals everything 19.gif



Jel mi to citas misli 04.gif 10.gif

10-24-2006 12:24
trambulin trambulin is a Male
moforaja


Poruka: 2260
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja se ne pitam ko je kriv 14.gif
znam da sam opet zasro 21.gif

___________________________________________________________________
masta umire zadnja

10-24-2006 14:06 trambulin is offline Pregledaj poruke od trambulin Dodaj trambulin u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

RE: Sta vi radite, kad...? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od MJESECARKA:

    vas neko drag, toliko iznevjeri i povrijedi, da jednostavno nista drugo niste u stanju, nego samo misliti na to..., kada je uvreda toliko velika da vam ni do cega nije, i samo bi sjedili kuci i plakali?
    A znate da nicim to niste zasluzili...

otplaces, odtugujes i krenes dalje. nisam bas pobornik nekih dramaticnih situacija.
po meni je najgluplje mjesecima sjedit i konstantno misliti o tome.

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    10-24-2006 14:17 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    habiba75 habiba75 is a Female
    raja




    Poruka: 2341
    Location: lebdim

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Rey:

      Ooo, nemoj plakati bona Habiba, evo tebi tvog Rey-a! 05.gif 02.gif
    izronio je reki za one sto ga vole 35.gif 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    JESAM LI VAM GOVORILA!?

    10-24-2006 16:07 habiba75 is offline Pregledaj poruke od habiba75 Dodaj habiba75 u listu prijatelja
    obrisana
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od trambulin:

      ja se ne pitam ko je kriv 14.gif
      znam da sam opet zasro 21.gif



    10.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

    10-24-2006 22:05
    diva diva is a Female
    bice nesto od mene




    Poruka: 530
    Location: tamo gdje je sve po mom

    RE: Sta vi radite, kad...? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od MJESECARKA:

      vas neko drag, toliko iznevjeri i povrijedi, da jednostavno nista drugo niste u stanju, nego samo misliti na to..., kada je uvreda toliko velika da vam ni do cega nije, i samo bi sjedili kuci i plakali?
      A znate da nicim to niste zasluzili...

    U mene je tanka granica izmedju ljubavi i mrznje.Kad me neko povrijedi mozda sam tuzna deset minuta i onda se u meni stvori neki bijes.Kazem sebi da nije vrijedan niko mojih suza i da nije nista bolji od mene.I samo se onda sjetim sta je uradio i mrzim ga.A na kraju ga i otpisem.

    ___________________________________________________________________
    Ma ko te šiša ja neslusam.gif neslusam.gif

    11-01-2006 22:02 diva is offline Pregledaj poruke od diva Dodaj diva u listu prijatelja
    hercegovka84 hercegovka84 is a Female
    raja




    Poruka: 1874
    Location: planet earth

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od bublica:

      Isplaæem se, patim , vrištim i onda toj osobi saspem sve u lice , nevolim ništa držati u sebi a ako me neko povrjedi a ja to nisam zaslužila pobrinem se da ta osoba osjeti moj izljev bijesa zbog ucinjene nepravde .
      Mjesecarka najgore je tiho patiti i prihvatati ulogu žrtve 33.gif


    10.gif 10.gif 10.gif tacno tako...ista situacija kod mene!!!!!! kazem drugoj osobi sta je i kako je... 02.gif 02.gif 11.gif

    ___________________________________________________________________

      girl.gif

      11-01-2006 22:07 hercegovka84 is offline Pregledaj poruke od hercegovka84 Dodaj hercegovka84 u listu prijatelja
      Gianni Gianni is a Male
      raja




      Poruka: 2201
      Location: North see

      RE: Sta vi radite, kad...? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od diva:

            citat od MJESECARKA:

          vas neko drag, toliko iznevjeri i povrijedi, da jednostavno nista drugo niste u stanju, nego samo misliti na to..., kada je uvreda toliko velika da vam ni do cega nije, i samo bi sjedili kuci i plakali?
          A znate da nicim to niste zasluzili...

        U mene je tanka granica izmedju ljubavi i mrznje.Kad me neko povrijedi mozda sam tuzna deset minuta i onda se u meni stvori neki bijes.Kazem sebi da nije vrijedan niko mojih suza i da nije nista bolji od mene.I samo se onda sjetim sta je uradio i mrzim ga.A na kraju ga i otpisem.


      Gospodjice sto ste Vi okrutni 15.gif 19.gif 04.gif 10.gif

      ___________________________________________________________________
      There are no wrong choices; there are only different choices.

      11-01-2006 22:29 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
      diva diva is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 530
      Location: tamo gdje je sve po mom

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Sta cu kad sam naopaka.Zovite me okrutna 13.gif 13.gif 13.gif
      Gianni 33.gif 01.gif

      ___________________________________________________________________
      Ma ko te šiša ja neslusam.gif neslusam.gif

      11-02-2006 00:00 diva is offline Pregledaj poruke od diva Dodaj diva u listu prijatelja
      obrisana
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od diva:

        Sta cu kad sam naopaka.Zovite me okrutna 13.gif 13.gif 13.gif
        Gianni 33.gif 01.gif


      No, no lutko!

      Ti si cool! Tako i treba... 33.gif

      11-02-2006 00:04
      diva diva is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 530
      Location: tamo gdje je sve po mom

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Hvala Mjesecarka. 33.gif
      A i ti se ne daj. 10.gif

      ___________________________________________________________________
      Ma ko te šiša ja neslusam.gif neslusam.gif

      11-02-2006 00:07 diva is offline Pregledaj poruke od diva Dodaj diva u listu prijatelja
      obrisana
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od diva:

        Hvala Mjesecarka. 33.gif
        A i ti se ne daj. 10.gif


      Ma nije se rodio... 19.gif

      A ono je bila trenutna slabost, i momenat iznenadjenja...

      Neocekivano...

      Zato sad neko redovno, svaki dan dolazi na moje radno mjesto... Neko s kim sam do sad bosanski pricala, i to prijateljski i fino...

      Jebi ga, sad se mora na njemacki mucit... 19.gif

      11-02-2006 00:11
      pleska pleska is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 1247
      Location: u podrumu nisam vise...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od MJESECARKA:

        A i ti se ne daj. 10.gif


      Ma nije se rodio... 19.gif
      [/quote]uuuuuH...schta ovo treba da znaÆi??... 14.gif 14.gif 07.gif

      ___________________________________________________________________
      |^^^^^^^^^^^^^|____
      |taxista sam majko ja | '|";\,___.
      |_..._....._____===|=_|__|...,]|
      "(@)'(@)****|(@)*(@)***(@)

        i
          jerbo je plaho koristan 07.gif

          11-02-2006 01:36 pleska is offline Pregledaj poruke od pleska Dodaj pleska u listu prijatelja
          obrisana
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

          Bola, nedam nase, samo podase... 35.gif 13.gif 13.gif

          11-02-2006 08:47
          Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com