Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » Park Musala! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
džemalk džemalk is a Female
ne more meda


Poruka: 41
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne bi bilo èudo da u parku poènu praviti nekakvu zgradurinu.Samo to treba da zapane za oko nekom novokomponovanom biznismenu-vlastodršcu.Pa vidite da nam je Mostar pun "zelenila"i mjesta gdje se djeca imaju igrati,po trotoarima ako i oni nisu zauzeti od mnogih stolova ovdašnjih kafiæa.Niko nema sluha da nešto pokrene da bi se djeca imala gdje igratu.Pa svugdje u svijetu se ostavljaju zelene površine samo to u Mostaru smeta.

11-30-2006 21:50 džemalk is offline Pregledaj poruke od džemalk Dodaj džemalk u listu prijatelja
OHA OHA is a Male
trudim se




Poruka: 535
Location: ispod palme...........

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

neka bolan sta si se nalozijo ja taman razmisljo kako bi bilo dobro ondje otvoriti jos jednu ljetnu bastu ali da se sjedi samo u kupacim kostimima,a za zensku celjad obavezno uveo tanga gacice i bikini,radili bi ko drzava. sta ti mislis na ovo taksi,ima mali bazen taman 18.gif

11-30-2006 21:56 OHA is offline Posalji Email za OHA Pregledaj poruke od OHA Dodaj OHA u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja sam za,ali to nebi valjalo za moj biznis.Nebih ti ja nijedne ture bacio,samo bi blehno 23.gif

___________________________________________________________________

    11-30-2006 23:59 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    OHA OHA is a Male
    trudim se




    Poruka: 535
    Location: ispod palme...........

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    imam i prjedlog da cokolada i nv otvore sezonu citav grad bi dolazijo jos kad bi se cokolada pojavila ko na avataru dzebi nam bijo kraj a od muski bi pozvali camila ramica,cire sta mislis na ovo,a sto se tice tura nemoj se brinuti nacemo nekog da voza kad kaplje nek kaplje sa svih strana,samo ako se dame slazu sa prijedlogom. 10.gif

    12-01-2006 00:11 OHA is offline Posalji Email za OHA Pregledaj poruke od OHA Dodaj OHA u listu prijatelja
    taxi taxi is a Male
    Liska mjeseca avgusta




    Poruka: 18170
    Location: M&R

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Æamil 10.gif

    ___________________________________________________________________

      12-01-2006 00:13 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
      Carmela Carmela is a Female
      vjeciti optimist




      Poruka: 7603
      Location: ja nisam odavle

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od OHA:

        imam i prjedlog da cokolada i nv otvore sezonu citav grad bi dolazijo jos kad bi se cokolada pojavila ko na avataru dzebi nam bijo kraj a od muski bi pozvali camila ramica,cire sta mislis na ovo,a sto se tice tura nemoj se brinuti nacemo nekog da voza kad kaplje nek kaplje sa svih strana,samo ako se dame slazu sa prijedlogom. 10.gif


      Æamil još uvijek dobro izgleda, samo ako nastavi do ljeta s nabacivanjem kila 21.gif

      ___________________________________________________________________

        Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

      12-01-2006 01:06 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
      OHA OHA is a Male
      trudim se




      Poruka: 535
      Location: ispod palme...........

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      nemoj se brinuti isad ga puteri gonjaju ako grijesim reci 10.gif

      12-01-2006 01:24 OHA is offline Posalji Email za OHA Pregledaj poruke od OHA Dodaj OHA u listu prijatelja
      OHA OHA is a Male
      trudim se




      Poruka: 535
      Location: ispod palme...........

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ima tip facu tjelo sve jeli tako 23.gif

      12-01-2006 01:25 OHA is offline Posalji Email za OHA Pregledaj poruke od OHA Dodaj OHA u listu prijatelja
      Carmela Carmela is a Female
      vjeciti optimist




      Poruka: 7603
      Location: ja nisam odavle

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od OHA:

        ima tip facu tjelo sve jeli tako 23.gif


      Reklo bi se da nije za bacit još uvijek 07.gif

      ___________________________________________________________________

        Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

      12-01-2006 01:29 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Odosmo mi sa teme 21.gif
      Sad se Æamilu štuca,sigur

      ___________________________________________________________________

        12-01-2006 01:31 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        OHA OHA is a Male
        trudim se




        Poruka: 535
        Location: ispod palme...........

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ma jok sad mu je jedna medincinska sestra u snovima 13.gif 13.gif kazu pocinje sa k necu dalje 35.gif

        12-01-2006 01:33 OHA is offline Posalji Email za OHA Pregledaj poruke od OHA Dodaj OHA u listu prijatelja
        Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com