Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » "Prijateljica" » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
al capone al capone is a Male
moforaja




Poruka: 5008
Location: grad andjela

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

necem 19.gif 35.gif

___________________________________________________________________



    http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

    01-19-2007 13:26 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
    bule bule is a Female
    avenija kruzno


    Poruka: 147
    Location: jordan

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Mislim da si u pravu kad kazes da postoje druge talasne duzine i ta neka razlika u mentalitetu .Mislim sta ti je rekla (Bog zna sta jos misli ) Ne vjerujem da je tu kraj .

    Ja sam jednom imala slicnu situaciju ,i to sa osobom iz nasih krajeva i nije mi bilo pravo sto se tako ponijela.Ova cura je bila duboko depresivna ,jako nesretna i do Boga miloga Competative .
    S vremenom me je toliko pocela nervirati da se vise nisam mogla druziti sa njom .
    jednostavno prijateljstva ili poznastva koja nas deprimiraju nisu vrijedna .
    why have them ?

    01-20-2007 16:12 bule is offline Pregledaj poruke od bule Dodaj bule u listu prijatelja
    Zadavalica Zadavalica is a Female
    bice nesto od mene




    Poruka: 1630
    Location: s dna kace

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ma ne znam,ovo danashnje vrijeme je shugavo do bola

    na zalost,al vrlo teshko je steci istinskog prijatelja

    ___________________________________________________________________
    ...ko ne pamti, iznova prozivljava...

    01-20-2007 16:44 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
    bule bule is a Female
    avenija kruzno


    Poruka: 147
    Location: jordan

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Tuzno ali istinitio .

    moj tata uvijek kaze ako imas vise prijatelja nego prstiju na jednoj ruci ,onda nemas niti jednog prijatelja.

    01-21-2007 12:04 bule is offline Pregledaj poruke od bule Dodaj bule u listu prijatelja
    Elma_ FS Elma_ FS is a Female
    rodjena




    Poruka: 995
    Location: 'Ta ja znam?
    pokretac teme Thread Started by Elma_ FS

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    I meni se cini bule da je sve u stvari problem jer se radi o konkurenciji i ko ce bolje i kako.
    Neznam meni ne smeta ako je ona bolja od mene, al eto izgleda da njoj smeta. Ali u drugu ruku sama je sebi kriva jer se ne trudi a nije uopste glupa.

    Zavadavalice totalno si u pravu, jako je tesko naci dobrog prijatelja. Imam ovdje jednu nasu djevojku sa kojom sam dobra i isla je na neku operaciju nerava i mozes misliti da je niko sem mene nije nazvao nakon operacije da je pita kako je ili dali joj nesto treba pomoci.
    Zove me na tel i place kaze totalno se razocarala u sve te neke ko biva prijatelje.

    Bule dobro to tvoj tata reko 10.gif

    ___________________________________________________________________

      01-21-2007 12:33 Elma_ FS is offline Pregledaj poruke od Elma_ FS Dodaj Elma_ FS u listu prijatelja
      djemila djemila is a Female
      Naj-Moder 2008




      Poruka: 11452
      Location: Mostar

      RE: "Prijateljica" Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Elma_ FS:

        Ja vec 3,5 godine studiram i druzim se zajedno sa jednom djevojkom. Cura je inace fina, dobra,slatka itd...
        Medjutim desilo se sljedece:

        nakon sto smo predale svaka svoj ispit i uhvatile se za glavu kaze ona meni:

        " Joj ja te gledam kako radis ispit punom parom i uhvati me ljutnja na tebe zbog toga."

        Hmmm... znaci ako ja znam ili uradim vise od nje ona ce se naljutiti na mene?!?! Kakvo je to prijateljstvo....

        Kako bi ste se vi postavili i dali je to uopste prijateljica??


      Dosta kaze o toj tvojoj prijateljici../ u stvari jeli ti prijateljica?!?)

      ___________________________________________________________________
      Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

      02-19-2010 12:16 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
      metallica metallica is a Male
      moforaja




      Poruka: 8228
      Location: CH.WILLA(uglavnom)

      RE: "Prijateljica" Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od djemila:

            citat od Elma_ FS:

          Ja vec 3,5 godine studiram i druzim se zajedno sa jednom djevojkom. Cura je inace fina, dobra,slatka itd...
          Medjutim desilo se sljedece:

          nakon sto smo predale svaka svoj ispit i uhvatile se za glavu kaze ona meni:

          " Joj ja te gledam kako radis ispit punom parom i uhvati me ljutnja na tebe zbog toga."

          Hmmm... znaci ako ja znam ili uradim vise od nje ona ce se naljutiti na mene?!?! Kakvo je to prijateljstvo....

          Kako bi ste se vi postavili i dali je to uopste prijateljica??


        Dosta kaze o toj tvojoj prijateljici../ u stvari jeli ti prijateljica?!?)



        odlicna je ovo prijateljica kakvih ima vjerujte mi, ova je makar iskreno rekla da je u pitanju ljubomora a vecina zaista Zlih "prijatelja" bi precutala pa radila neke "hinjaluke" "ispotiha" tako da je ovo benigni slucaj i cini mi se da ta cura cak i nije losa. Ljubomora je nesto sto se rodi sa covjekom i neko je sklon a neko nije sa tim da ima puno "pod-skupina" ljubomornih ljudi koji su skloni ruznim radnjama i onih koji su samo onako ljubomorni

      ___________________________________________________________________

        02-19-2010 12:33 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
        djemila djemila is a Female
        Naj-Moder 2008




        Poruka: 11452
        Location: Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        U pravi si Metallac, ali zar takve ne prepoznamo brzo...

        ___________________________________________________________________
        Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

        02-19-2010 12:37 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
        mami mami is a Female
        raja




        Poruka: 1377
        Location: mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Eh, nikad dovoljno pameti. Zato ja više volim deèke, oni su brate bez hinle u odnosu na prijateljice.

        ___________________________________________________________________
        25.gif

        02-19-2010 12:40 mami is offline Pregledaj poruke od mami Dodaj mami u listu prijatelja
        metallica metallica is a Male
        moforaja




        Poruka: 8228
        Location: CH.WILLA(uglavnom)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od djemila:

          U pravi si Metallac, ali zar takve ne prepoznamo brzo...



        zavisi to svako ima svoja iskustva ima ih "namazanih" pa skontas puno kasnije a ima i glupljih pa se odaju brzo

        ___________________________________________________________________

          02-19-2010 12:47 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
          metallica metallica is a Male
          moforaja




          Poruka: 8228
          Location: CH.WILLA(uglavnom)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od mami:

            Eh, nikad dovoljno pameti. Zato ja više volim deèke, oni su brate bez hinle u odnosu na prijateljice.



          to je to i ja imam puno vise iskrenih prijatelja medju zenama ja od muske raje imam mozda 4/5 ljudi da kazem da bih ga poveo bilo gdje da mi "cuva ledja" ili da bih mu povjerio nesto a medju zenama imam puno vise povjerljivih osoba i prijatelja


          i to je dokaz da svudje ima ljubomore anomoziteta Rivalstva i sl. 10.gif 10.gif

          ___________________________________________________________________

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane metallica dana 02-19-2010 u 12:50.

            02-19-2010 12:50 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
            asataN asataN is a Female
            moforaja




            Poruka: 4110

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Procitah ovu temu i prva pomisao " eh da su meni ovakvi problemi" 05.gif .....A sad hajmo malo okrenuti situaciju i pitanje ..... Kakva si ti prijateljica pa da na osnovu jednog posve usputnog komentara , dovodis prijateljstvo u pitanje .....jer kao si sama napisala cura je posve ok i na mjestu. I sto je ne upita da ti objasni sta je time mislila ako ti je to vec toliko zasmetalo?

            ___________________________________________________________________

              04-30-2010 22:05 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
              Sandy Sandy is a Female
              moforaja




              Poruka: 3840
              Location: kod Hita...

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              dobra si...nakon tri godine 13.gif

              04-30-2010 22:18 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
              asataN asataN is a Female
              moforaja




              Poruka: 4110

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Nikad nije kasno .... 05.gif

              ___________________________________________________________________

                04-30-2010 22:20 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
                Sandy Sandy is a Female
                moforaja




                Poruka: 3840
                Location: kod Hita...

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                hahhaha nasmija me pravo , vidim tema iz 2007. haj da vidim sta je sad prijateljica uradila....kad je Nata naruzi , cura vec zavrsila skolu hahahahaha

                04-30-2010 22:23 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
                asataN asataN is a Female
                moforaja




                Poruka: 4110

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                pa ja .... 05.gif .......Sta mislis jesu li jos uvijek prijateljice i jeli je ikad pitala zasto je ono rekla?

                ___________________________________________________________________

                  04-30-2010 22:30 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
                  Sandy Sandy is a Female
                  moforaja




                  Poruka: 3840
                  Location: kod Hita...

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  da je mene moja objesila na forumu ne bi me trebala nista vise pitati 19.gif

                  ne, ne vjerujem da su prijateljice i ne vjerujem da je pitala 13.gif a ti 23.gif

                  04-30-2010 22:35 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
                  asataN asataN is a Female
                  moforaja




                  Poruka: 4110

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  ne vjerujem ni ja ......i ja sam bs to prvo pomislila .....cura joj prokomentarisala mozda i kao kompliment , a ova odmah se zapitala jel joj prijateljica ( i na forum)......Meni je to nista drugo nego nesigurnostu sebe ....

                  ___________________________________________________________________

                    04-30-2010 22:47 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
                    Sandy Sandy is a Female
                    moforaja




                    Poruka: 3840
                    Location: kod Hita...

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    ma jok bona......mladost-ludost 19.gif

                    04-30-2010 23:47 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
                    metallica metallica is a Male
                    moforaja




                    Poruka: 8228
                    Location: CH.WILLA(uglavnom)

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        citat od asataN:

                      Procitah ovu temu i prva pomisao " eh da su meni ovakvi problemi" 05.gif .....A sad hajmo malo okrenuti situaciju i pitanje ..... Kakva si ti prijateljica pa da na osnovu jednog posve usputnog komentara , dovodis prijateljstvo u pitanje .....jer kao si sama napisala cura je posve ok i na mjestu. I sto je ne upita da ti objasni sta je time mislila ako ti je to vec toliko zasmetalo?


                    ispravno 10.gif

                    ___________________________________________________________________

                      05-01-2010 09:31 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
                      Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
                      Postavi novu temu Odgovori
                      Go to:
                      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com