Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » KULTURA » Drama Filmovi » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od metallica:

    gledao sam Sherloka Holmsa od Gy Ritchia EXTRA zabava super film 10.gif 10.gif 10.gif


heheh juce se ja mislila izmedju toga i filma 1804....uzela ovaj drugi 02.gif

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    02-19-2010 09:54 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    metallica metallica is a Male
    moforaja




    Poruka: 8228
    Location: CH.WILLA(uglavnom)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    danas uzmi prvi 02.gif 10.gif nasmijat ces se ritchi je ludjak uvjek nesto po svome uradi 10.gif

    ___________________________________________________________________

      02-19-2010 12:00 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
      mami mami is a Female
      raja




      Poruka: 1378
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Evo u zadnje vrijeme sam gledala film "Crni gruja i kamen mudrosti" - naše provale dobar mi je. A isto mi se sviða "Ivkova slava" i "Crveni kamion sive boje". Ma ima dosta dobrih filmova. Evo recimo filmova koji se meni sviðaju, a gledaliste ih svi sigurno. Život je lijep, Pijanist, Engleski pacijent, Dok me moje noge nose...

      ___________________________________________________________________
      25.gif

      02-19-2010 12:45 mami is offline Pregledaj poruke od mami Dodaj mami u listu prijatelja
      metallica metallica is a Male
      moforaja




      Poruka: 8228
      Location: CH.WILLA(uglavnom)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od mami:

        Evo u zadnje vrijeme sam gledala film "Crni gruja i kamen mudrosti" - naše provale dobar mi je. A isto mi se sviða "Ivkova slava" i "Crveni kamion sive boje". Ma ima dosta dobrih filmova. Evo recimo filmova koji se meni sviðaju, a gledaliste ih svi sigurno. Život je lijep, Pijanist, Engleski pacijent, Dok me moje noge nose...



      ja sam "Gruju" gledao sve epizode ona srija je jos smjesnija od filma EXTRA 10.gif 10.gif 13.gif

      a Ivkova slava je bas shega 10.gif

      ___________________________________________________________________

        02-19-2010 12:55 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
        mami mami is a Female
        raja




        Poruka: 1378
        Location: mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ma ja kad hoæu da se ismijemgledam Gruju ima provala pravo. Inaèe ima dobra ekipa glumaca, Todoroviæ,Cvijanoviæ... svi su im filmovi super. I sva ona ekipa iz Roda.

        ___________________________________________________________________
        25.gif

        02-19-2010 13:11 mami is offline Pregledaj poruke od mami Dodaj mami u listu prijatelja
        metallica metallica is a Male
        moforaja




        Poruka: 8228
        Location: CH.WILLA(uglavnom)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        jes jes 01.gif 10.gif

        ___________________________________________________________________

          02-19-2010 14:12 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
          Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com