Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » RADE TRAVAR » Meteopate » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

imam problem samo kad je pun mjesec...onda ne mogu zaspati i nekakva sam anksiozna i nemirna...to je to...

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    02-21-2007 03:25 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    igor(GROF) igor(GROF) is a Male
    bice nesto od mene




    Poruka: 478
    Location: 8 sati avionom-6 autom-4 konjem-2 pijeske i eto tu sam

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ostarilo se Ostariloooooooo 19.gif

    ___________________________________________________________________

      18.gif

        25.gif
        Wissenschaft ohne Religion ist lahm, Religion ohne Wissenschaft ist blind.

            02-21-2007 03:35 igor(GROF) is offline Posalji Email za igor(GROF) Pregledaj poruke od igor(GROF) Dodaj igor(GROF) u listu prijatelja
            a_m_r_a82 a_m_r_a82 is a Female
            seka




            Poruka: 629
            Location: U.S.A-New York

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od refleksija:

              imam problem samo kad je pun mjesec...onda ne mogu zaspati i nekakva sam anksiozna i nemirna...to je to...


            Sama sam ti takva 15.gif
            Ali sada u zadnje vrijeme imam svakako problema sa nesanicom nemam pojma zbog cega ali nisam se naspavala ne pamtim 21.gif

            ___________________________________________________________________

              02-21-2007 06:25 a_m_r_a82 is offline Homepage of a_m_r_a82 Pregledaj poruke od a_m_r_a82 Dodaj a_m_r_a82 u listu prijatelja AIM Screenname: x YIM Screenname: x
              bruce lee bruce lee is a Male
              bice nesto od mene




              Poruka: 434
              Location: oslo

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              tri put operiso koljeno i jednom rame. pravi sam meteorolog. samo mene pitajte. znam kekvo je vrijeme tri dana u naprijed 02.gif

              02-21-2007 11:53 bruce lee is offline Pregledaj poruke od bruce lee Dodaj bruce lee u listu prijatelja
              vuja vuja is a Male
              raja




              Poruka: 1521
              Location: Serbia

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              pala mi haubica na nogu i skrcala,dva puta lomio ruku i auto me zakucao i polomio obe noge... 21.gif
              mozes da me pitas za prognozu u citavoj evropi i delom za bliski istok.. 18.gif

              ___________________________________________________________________
              okle slika frajeru? 13.gif

              02-21-2007 12:15 vuja is offline Posalji Email za vuja Homepage of vuja Pregledaj poruke od vuja Dodaj vuja u listu prijatelja AIM Screenname: djelmas fala ti. YIM Screenname: djelmas fala ti.
              vuja vuja is a Male
              raja




              Poruka: 1521
              Location: Serbia

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od MIA 67:

                vuja hoces da kazes da je tvoje raspolozenje tako vezano uz vrijeme
                kada je tmurno, oblacno, kisno ti si tuzan, sjetan
                pocnes razmisljati o tuznim stvarima, padas u depresiju
                koja nestaje prvim suncevim zrakama
                ili je obrnuto 01.gif


              ne to..osecam vreme..noge me ubijaju.... 21.gif
              sto se tice raspolozenja ja sam uvek raspolozen..i najvise volim kada kisa pada...tad su svi neraspolozeni i kukaju.. meni nikad lepse...prosao sam najvece depresije koje mogu da postoje..i jednostavno sam ih izbrisao..nema vajde biti depresivan..
              kad ti sija sunce u glavi mogu i sekire da padaju sa neba..

              sunce.gif

              ___________________________________________________________________
              okle slika frajeru? 13.gif

              02-21-2007 12:38 vuja is offline Posalji Email za vuja Homepage of vuja Pregledaj poruke od vuja Dodaj vuja u listu prijatelja AIM Screenname: djelmas fala ti. YIM Screenname: djelmas fala ti.
              bruce lee bruce lee is a Male
              bice nesto od mene




              Poruka: 434
              Location: oslo

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              to je tacno vuja 10.gif

              02-21-2007 12:40 bruce lee is offline Pregledaj poruke od bruce lee Dodaj bruce lee u listu prijatelja
              orion orion is a Female
              samo sto nisam




              Poruka: 1113
              Location: mobilna

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              samo mi je bitno da se naspavam
              na mene vremenske promjene jos uvijek nemaju utjecaja 07.gif



              ko kad sam mlada 13.gif 13.gif 13.gif

              ___________________________________________________________________

                02-21-2007 13:20 orion is offline Pregledaj poruke od orion Dodaj orion u listu prijatelja
                behar behar is a Female
                samo sto nisam




                Poruka: 1141

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od vuja:

                  [quote]
                    citat od MIA 67:





                    sunce.gif



                  10.gif

                  ___________________________________________________________________

                    02-22-2007 12:40 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
                    metallica metallica is a Male
                    moforaja




                    Poruka: 8228
                    Location: CH.WILLA(uglavnom)

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        citat od refleksija:

                      imam problem samo kad je pun mjesec...onda ne mogu zaspati i nekakva sam anksiozna i nemirna...to je to...




                    10.gif 04.gif isti sam 33.gif samo to kod mene zavisi kakvo raspolozenje je jace ako sam ono "OK" onda budem jos bolji a ako sam "DOWN" onda potonem jos dublje ali svakako ne merem spavati 21.gif 04.gif 10.gif

                    ___________________________________________________________________

                      02-22-2007 13:13 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
                      Carmela Carmela is a Female
                      vjeciti optimist




                      Poruka: 7603
                      Location: ja nisam odavle

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Glava mi registruje svaku, a koljena svaku drugu promjenu vremena. Prvo rješavam Avamigranom, drugo Cold gelom 16.gif

                      ___________________________________________________________________

                        Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

                      02-22-2007 13:54 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
                      vuja vuja is a Male
                      raja




                      Poruka: 1521
                      Location: Serbia

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      ja resavam..rodjendanom 19.gif

                      ___________________________________________________________________
                      okle slika frajeru? 13.gif

                      02-22-2007 15:30 vuja is offline Posalji Email za vuja Homepage of vuja Pregledaj poruke od vuja Dodaj vuja u listu prijatelja AIM Screenname: djelmas fala ti. YIM Screenname: djelmas fala ti.
                      PST PST is a Female
                      samo sto nisam




                      Poruka: 1156
                      Location: vazda u kuci

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      mogu slobodno da se zaposlim kao meterolog - vrijeme ubadam iz prve bolje od njih

                      na svaku promjenu vremena reagujem , koci mi se lijeva strana lica pa mi to jako smeta .

                      kada je visok vazdusni pritisak ja sam kao pijana kokos , batuljam okolo

                      evo cijelu nedelju ne mogu da se saberem niti oduzmem i mislim da se covjek tako rodi .
                      npr . reagujem na pun mjesec (ali nisam jedina )

                      Sjecam se da smo nekada sa komsijama muz i ja igrali tablica u parove i to moj muz i komsinica , a komsija i ja .
                      Uvijek komsija i ja pobjedivali , dok jednom izgubismo i to debelo . Ni on ni ja nikako da se skoncentrisemo pa nas ovi tuku 25 -O,trebalo nam dosta vremena da ustanovimo da objoe reagujemo na pun mjesec i tada gubimo koncentraciju .
                      Kada smo to ustanovili ovi su nas zezali samo tako i tek ono padne mrak , a komsinica zove moga muza -hajmo der jednu tablica , eno pun mjesec 13.gif

                      03-29-2007 22:55 PST is offline Homepage of PST Pregledaj poruke od PST Dodaj PST u listu prijatelja
                      nove poruke | aktuelne teme | forum
                      Postavi novu temu Odgovori
                      Go to:
                      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com