Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Cudni Obicaji » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Mo-beba Mo-beba is a Female
Momentalno na daljinskom




Poruka: 7486
Location: Trebinje-Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

suti zeno ko kad nisam znala 13.gif
svima uzele kosulje u raznim bojama i sparila im sa carapama 13.gif
posli ljudi i sad ja da ih zakitim vidim blijedo me gledaju 13.gif 13.gif ja onog mog pitam sta im je 13.gif kaze trebale su sve da budu bijele i bijele carape 13.gif 13.gif 13.gif
uh kad se sjetim 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


    33.gif

    01-31-2009 02:34 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
    kaokakao kaokakao is a Female
    raja


    Poruka: 1583
    Location: A11-A@

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    e, neka si 'fulila' boju 10.gif

    ___________________________________________________________________
    = Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kada smo drugaèije budni? =

    broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane kaokakao dana 01-31-2009 u 02:56.

    01-31-2009 02:38 kaokakao is offline Posalji email za kaokakao Pregledaj poruke od kaokakao Dodaj kaokakao u listu prijatelja
    Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com