Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » ***koliko ste ovisni o cigaretama*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Losa cura
SexNepoznat



Poruka: 977

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od beli:

    Nisam neki ovisnik, iako pushim.... 23.gif
    meni je problem samo ujutru popiti kafu bez cigare...i ako to savladam...opet cu prestat pushiti(zadnji put 11 mjeseci nisam ni pushio ni kafe pio) 19.gif 19.gif


10.gif Znas kako sam ja to savladala: otkrila sam kafu zasebno kao "merak". Uzivam sad kad je pijem. Ali sad, a sto je pozitivno za zdravlje : i kafu ne pijem vise tako cesto.
Cinjenica je, to sam cula od jednog tipa na radiju, i studirala sam to kasnije i sama: cigareta iliti nikotin jeste nezamjenjiva. Uvijek nesto zrtvujes ako prestanes, sigurno. To sto ti ona uspije uraditi nista drugo nije u stanju. Isto je i sa alkoholom, ali druga strana toga je, a tako stoji u Kur'anu isto u vezi alkohola: steta je veca od koristi!!! I tako je svaki put, kod svakog dima, kod svakog i najmanjeg gutljaja. Eto, toliko samo! 10.gif

___________________________________________________________________

      VIDI STVARNO: pink slonici! 17.gif 29.gif

05-16-2007 19:04 Losa cura is offline Pregledaj poruke od Losa cura Dodaj Losa cura u listu prijatelja
R2-D2 R2-D2 is a Male
BUKACHAAAAA


Poruka: 5594
Location: La La Land

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od berber:

    Nemoj se boriti,baci govna bice ti draze kasnije!!

Bravo brico 02.gif ...
'hebale vas cigare....
Da me nece hakat i prozivat ja bi otvorio kakvu organizaciju da se bori sa ukidanje i zabranu pusenja po Bosni i Hercegovini na radnim i ponekim javnim mjestima
Restorani,kafici,stanice...

___________________________________________________________________
I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
Sha-Shi is my name..and off course,

    I do piss excellence in the morning..

05-16-2007 20:34 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
Provler2 Provler2 is a Male
moforaja




Poruka: 3154
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A usha R2-D2. (hakam)

05-16-2007 20:46 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Provler2:

    A usha R2-D2. (hakam)

Ovdje u Svicarskoj, bar u nasem kantonu su uveli zakon po kom je zabranjeno pusenje svugdje u zatvorenim prostorima koji sluze za javnu upotrebu.Barovi, skole, kancelarije, frizerski saloni, SVUGDJE.A na terenima gdje su sportski centri ne moze se pusiti ni na otvorenom, moras otici podalje gdje su parkinzi, pa zapaliti, jer tu su postavili pepeljare i klupe za pusace.
Ja sam pusila strahovito puno, ali ovdje sam prestala prije par godina, ali mislim da je lakse prestati kad zivis negdje gdje su uslovi ovakvi.
Ali moram reci i to da je, kad sto neko prestane pusiti, nakon sto je pusio dugo vremena, razlika tako velika da je to neopisivo. Tek kad sam prestala pusiti, pocela sam osjecati neke mirise onakvi kakvi zaista jesu, a da ne pricam o fizickoj formi, prije nisam mogla 10 metara uza stranu, a sad nemam problema te vrste. Ko moze, nek prestane, PUSENJE JE GLUPA STVAR, to vam kaze jedna sto je probala kako je biti i pusac i nepusac..
Prema tome ne treba hakati nekoga ko predlaze nesto pametno, odnosno da se zastite pasivni pusaci, a na taj nacin mozda neki i htjednu prestati pusiti.
Naprijed sa inicijativom!!

05-19-2007 13:30 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pogresno sam kliknula, htjela sam citirati R2-D2, a ne Provler 2.
Sorry.

05-19-2007 13:31 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
Mo-beba Mo-beba is a Female
Momentalno na daljinskom




Poruka: 7486
Location: Trebinje-Mostar
pokretac teme Thread Started by Mo-beba

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hocu da bacim cigare 08.gif

zeludac me razvali od njih 08.gif

trecu kutiju sad nacimam 08.gif

___________________________________________________________________
Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


    33.gif

    05-19-2007 23:45 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
    almonda almonda is a Female
    seka


    Poruka: 681
    Location: NYC

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Cuj trecu kutiju
    Sta ti je bona Bebo,baci to odmah.
    Niko nije od mene bio veci ovisnik 32 godine pusenja
    a evo vec 5 mjeseci ni jedan, i sto je za ne povjerovati ne pada mi na pamet.
    Muntahta mi rece kad pijes kafu uzmi bombonu i sisaj i ja ti sad uvjek nosam
    bombone po tasni.
    Ja mislim da sam se otrovala dok mi je bilo tako lako baciti ih.Vjeruj mi Bebo
    nisam ni ja neka jaka osoba sto se tice cigara.Da mi je to neko ranije rekao
    da ce mi tako lako biti baciti cigare ne bih mu vjerovala.
    A sto se tice ovisnosti,ja nikada nisam smijela uci u noc bez kutije cigara.
    Tako za ovaj moj dugi pusacki staz mozda mi se par puta desilo da ostanem
    bez njih, a odmah bi klepnula ne gledajuci koje je doba dana ili noci po njih.
    Zato moja Bebo baci ih molim te vidjeces kako ces se drugacije osjecati.

    ___________________________________________________________________
    Zivot nam vraca samo ono sto mi drugima dajemo.....

    05-20-2007 03:06 almonda is offline Pregledaj poruke od almonda Dodaj almonda u listu prijatelja
    GARAVUSA GARAVUSA is a Female
    Misiica ljeta 07




    Poruka: 8664
    Location: Holland

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    joj kad vas citam , jesam hepiiii sto nepušim niti sam ikada , muke tantalove cini mi se 21.gif

    mada i ja imam svoje poroke , slatko i to , isto ti je to ni to nije zdravo , al sto rece beba fali karaktera da se smanji , 23.gif

    ___________________________________________________________________

      NIJE LAKO BITI JA ! ! !

    05-20-2007 12:35 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
    vanja77 vanja77 is a Male
    bice nesto od mene




    Poruka: 330
    Location: Sverige

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Sto sam pusio pusio sada samo cuclam 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif
    ne pusim od 5 .12.2005

    ___________________________________________________________________

    05-20-2007 12:44 vanja77 is offline Pregledaj poruke od vanja77 Dodaj vanja77 u listu prijatelja
    vanja77 vanja77 is a Male
    bice nesto od mene




    Poruka: 330
    Location: Sverige

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nemojte boni samo po ulici pusiti odose koljena 04.gif 04.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________

    05-20-2007 12:45 vanja77 is offline Pregledaj poruke od vanja77 Dodaj vanja77 u listu prijatelja
    amra p. amra p. is a Female
    carica mjeseca maja




    Poruka: 5017
    Location: DK

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    "Dumanila" sam 15 - 16 godina i probala par puta prestati nije islo ali prije 8-9 godina prestala "preko noci" . U stvari zadnju godinu sam drastichno smanjila , pala na 2-3 cigare dnevno , ponekad se znalo desit da mi sedmica prodje sa cigarom dnevno . Jednostavno mi se nesto ogadile . I onda jednostavno jedan dan prestala . Bio je 1. rodjendan jednog malca i tad sam zapalila zadnju . Od tad sam samo jos jednom probala , brat mi povrijedio ruku na poslu i citava drama oko toga bila , i kad se sve smirilo u bolnici sjeli nas dvoje i haj da od muke zapalim i nisam mogla , povukla 2 dima i bacila . Od tad pa do sad NIKAD VISE !
    Inache bila sam zeshchi pushach , 30 - 35 cigara dnevno . Kad se doshlo u DK , pravili smo cigare i najjeftiniji bio onaj duhan za lule , e tih sam przila po 3 kutije 21.gif 21.gif I nije se smjelo desit da ih nestane , trchi odma trazi gdje ima 21.gif 21.gif Mislila sam ako prestanem pushit nikad vishe kafe necu popit ali ne bi tako . Kafa mi je i dalje veliki merak 10.gif
    Bebo , sve se moze kad se hoce , samo treba volje 10.gif

    ___________________________________________________________________

      28.gif

      05-20-2007 12:49 amra p. is offline Pregledaj poruke od amra p. Dodaj amra p. u listu prijatelja
      Karabaja Karabaja is a Male
      avenija kruzno


      Poruka: 114

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      E upravo mi ta volja nedostaje.
      To i jest najveci problem.

      05-20-2007 13:15 Karabaja is offline Pregledaj poruke od Karabaja Dodaj Karabaja u listu prijatelja
      pleska pleska is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 1247
      Location: u podrumu nisam vise...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od amra p.:

        Bebo , sve se moze kad se hoce , samo treba volje 10.gif
      ma imaju oni volje, nego se boje da nesto "golemo" ne propuste ako prestanu sa istim 21.gif

      ___________________________________________________________________
      |^^^^^^^^^^^^^|____
      |taxista sam majko ja | '|";\,___.
      |_..._....._____===|=_|__|...,]|
      "(@)'(@)****|(@)*(@)***(@)

        i
          jerbo je plaho koristan 07.gif

          05-20-2007 13:25 pleska is offline Pregledaj poruke od pleska Dodaj pleska u listu prijatelja
          Maggie Maggie is a Female
          moforaja




          Poruka: 2736
          Location: daleko

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          bebo ja ko i ti, panika me hvata ako nema cigara ujutro za kafu 19.gif

          ali kao sto djemila kaze ako sam na zadnjoj kutiji, navece odvojim za kafu i mirna 02.gif

          desilo mi se par puta da sam na dvije cigare u 10 navece i ja ko i ti spucam na pumpu,

          kisa, snijeg, oluja, mecava, probijem se ja do nje 21.gif


          inace ne pusim 8 sati dnevno na poslu i sto je najgore ni jednom mi se ne desi da MORAM zapalit, jednostavno od kad udjem u zgradu do kad izadjem ko da nikad pusila nisam

          i onda uz kompjuter sve namirim 24.gif


          medutim, ono sto mi je pomoglo da smanjim, recimo navece, uz tv i to, jeste da ih stavim dalje od sebe i onda se za svaki cigar moram ustati i nekad mi bude ljeno, ono zablejim u tv, pa skresem jedno pola od onog sto bi inace, da su pored mene

          ___________________________________________________________________

            05-20-2007 16:18 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
            trenutna trenutna is a Female
            gusterica




            Poruka: 56
            Location: 'pod slusalicama

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ne pusim

            al

            duvam

            pasivno 19.gif 17.gif

            ___________________________________________________________________

              05-20-2007 18:29 trenutna is offline Pregledaj poruke od trenutna Dodaj trenutna u listu prijatelja
              Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com