Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » KULTURA » jeste li se navikli u inostranstvu? jesmo li Mi trebali njima ili oni nama? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (15): « prva ... « prethodna 12 13 14 [15] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Carmela:

    Refla, u mom ulazu 8 stanova, od tih 8, svi "gradski" (doduše u tri su podstanari). A da samo vidiš haustor 30.gif 28.gif ...da mi jednom u goste doðeš, za drugi put bi predložila neku drugo lokaciju 13.gif .
    Ispred zgrade ..."graðanin" drži piljaru, ali papiriæa i boca od pive svuda 28.gif ...nedavno sam mu nabacila da bi se mogli malo preispitati papiri za njegovu radnjicu 01.gif
    Ovo za parking i ministarstvo petkom stoji nažalost 29.gif


carmela, daleko od toga da se i mostarci ne ponasaju kako treba, barem sto se ekologije tice...ali mi barem ne namecu neke stvari koje nisu u skladu sa zivotom u jednom gradu...treba samo zakon donjet da se ljudi dobro oplae po dzepu pa bi onda svi imali bonton i ekolosku svijest razvijenu...

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    01-10-2011 11:50 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    Carmela Carmela is a Female
    vjeciti optimist




    Poruka: 7603
    Location: ja nisam odavle

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ah...ekološka svijest, jede li se to?!
    Stoji fino poseban kontejner za papir i najlon, velika slova, koja i slijep i nepismen može "natuknuti"...ali prepun starih televizora, vitrina, robe...

    ___________________________________________________________________

      Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

    01-10-2011 11:55 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
    Pipi Duga Carapa
    SexNepoznat



    Poruka: 2170
    Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Podsjetiste me na onaj vakat kad dodjoh ovamo, ovi iz Kalesije odlucili brati koprivu gdje god stignu i pravit od nje zeljanicu. 01.gif
    Jedno godinu dana nidje koprive, valjda dok nisu skontali da ovdje cuke najvise vole popiskit bas tu biljku, nikad ne skontah zbog cega....
    Otad prestadose berbe korpive, dotad me cesto ispitivali domorodci zasto su se nasi okomili na koprivu...

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Pipi Duga Carapa dana 01-10-2011 u 12:21.

    01-10-2011 12:20 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
    Carmela Carmela is a Female
    vjeciti optimist




    Poruka: 7603
    Location: ja nisam odavle

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Da æuke ne pišaju na otvorenom 35.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________

      Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

    01-10-2011 12:48 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
    Pipi Duga Carapa
    SexNepoznat



    Poruka: 2170
    Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Vidi kako mi t ne pade napamet 10.gif 13.gif 13.gif 13.gif

    01-10-2011 12:57 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
    Carmela Carmela is a Female
    vjeciti optimist




    Poruka: 7603
    Location: ja nisam odavle

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Pa ja, nije do æuka, oni pišaju gdje ih se pusti, nego su ti iz Kalesije postali "zapadnjaci" 13.gif 04.gif

    ___________________________________________________________________

      Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

    01-10-2011 13:02 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
    Pipi Duga Carapa
    SexNepoznat



    Poruka: 2170
    Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ma bona ovaj moj trazi samo koprivu i maslacak, nece na drugu biljku 14.gif
    Onjusi pola sume, ali piski samo na njih...
    E sad, ovi iz Kalesije su valjda vrsili opservaciju cuka prije nego sto su se dali u lov na koprive, dobro je da i maslacak ne pobrase, dje bi onda cuke piskile... 13.gif

    01-10-2011 13:19 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
    Omar Omar is a Male
    moforaja




    Poruka: 1897
    Location: Mostar u srcu

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od refleksija:

          citat od Carmela:

        Refla, u mom ulazu 8 stanova, od tih 8, svi "gradski" (doduše u tri su podstanari). A da samo vidiš haustor 30.gif 28.gif ...da mi jednom u goste doðeš, za drugi put bi predložila neku drugo lokaciju 13.gif .
        Ispred zgrade ..."graðanin" drži piljaru, ali papiriæa i boca od pive svuda 28.gif ...nedavno sam mu nabacila da bi se mogli malo preispitati papiri za njegovu radnjicu 01.gif
        Ovo za parking i ministarstvo petkom stoji nažalost 29.gif


      carmela, daleko od toga da se i mostarci ne ponasaju kako treba, barem sto se ekologije tice...ali mi barem ne namecu neke stvari koje nisu u skladu sa zivotom u jednom gradu...treba samo zakon donjet da se ljudi dobro oplae po dzepu pa bi onda svi imali bonton i ekolosku svijest razvijenu...


    Pa pogledaj samo ko radi u gradskom rukovodstvu,
    briga njih za grad,on im je leglo para,a vikendom idu u svoje vikendice,
    Zajebani su ovi iz Vishegrada..... 02.gif

    01-10-2011 20:55 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
    KULJE1969 KULJE1969 is a Male
    raja




    Poruka: 1794
    Location: Brace Krpo 19

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ja sam se navikao na ritam zivota itd ,ali na kulturu ne.Samo i dole kod nas nakon 17 godina provedenih ovamo ni dole nisam bas prispio.Tesko je povratiti izgljubljene godine.

    01-10-2011 21:49 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
    Omar Omar is a Male
    moforaja




    Poruka: 1897
    Location: Mostar u srcu

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Da zivim sto zivota
    nikad se ja ne mogu naviknuti,djaba ti sve,
    meni dusha nas ciganluk i kapak. 18.gif

    01-10-2011 23:15 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9503
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ma sta naviko kad mi je najcrnje bilo znao sam zenu poslat na dugu stranu ulice da me zahaka jednom fali mi
    ovi scandinavci ko mrtvaci 21.gif

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    01-10-2011 23:19 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    Omar Omar is a Male
    moforaja




    Poruka: 1897
    Location: Mostar u srcu

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Hehehe, 10.gif
    Jakako.....to smo mi i plafon.... 01.gif

    01-10-2011 23:39 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
    Sevels Sevels is a Male
    moderator tra-la-la




    Poruka: 6556
    Location: Cernica-Mo-London

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    pasha bola reci ako ti fali hakanja ja cu drage volje,netreba nista da platis 11.gif
    kuca casti 35.gif
    hak-hak,(ono ko foka,ako neznas pitaj Grahu on je bio najbolji) 13.gif 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

    13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
    "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

    01-11-2011 00:27 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
    Stranica (15): « prva ... « prethodna 12 13 14 [15] nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com