Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » Pera Radonjic » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Karpuza Karpuza is a Male
mofo beba


Poruka: 2
Location: USA

Pera Radonjic Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pozdrav svima!

Zanima me da li iko zna gdje je Pera Radonjic?
Za one koji neznaju, Pera je bio kondicioni trener Veleza dugo godina. Zadnji put sam ga vidio za vrijeme rata u Mostaru daleke '92. Nikad necu zaboraviti taj njegov tuzni i izgubljeni pogled. Mnogi njegovi stari "prijatelji" su mu okretali ledja i nisu vise htjeli ni da ga pozdrave samo zato sto je Pera bio Srbin. Nazalost, to je bila politika za to vrijeme. Ja sam tada bio djete, ali nisam mogao okrenuti glavu od Pere koji je bio i moj trener dok sam igrao za Velezove kadete prije rata.
Neznam da li Pera spada medju legende Mostara, ali se radi o jednom fantasticnom covjeku i treneru. Pera je uvije nosio u srcu Velez i Mostar.
Nadam se da je danas dobro i zdravo. Molim da mi neko javi ako zna.
Unaprijed Hvala!

Forza Velez!

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Karpuza dana 07-30-2007 u 18:32.

07-30-2007 18:29 Karpuza is offline Pregledaj poruke od Karpuza Dodaj Karpuza u listu prijatelja
HoneyMNE HoneyMNE is a Female
moforaja




Poruka: 2645
Location: Montenegro

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif

___________________________________________________________________
HoneyMNE
*Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
puca.gif

07-30-2007 18:38 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
Karpuza Karpuza is a Male
mofo beba


Poruka: 2
Location: USA
pokretac teme Thread Started by Karpuza

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pa zar je moguce da od ovoliko silnih "mostaraca" niko nezna nista o Peri Radonjicu?

Kontam neko bi bar morao nesto znati o ovom velikom covjeku koji je puno dao Mostaru i Velezu, da bi ga na kraju ti isti mostarci maltretrirali, mucili i trazili koje kakve radio stanice po njegovoj kuci.
Ako neko nesto zna molim da napise.

Hvala unaprijed!

"da l' selam, zdravo, bog kako je pravo ne znam vise sta da kazem u sranju da se ne nadjem"

09-14-2011 04:39 Karpuza is offline Pregledaj poruke od Karpuza Dodaj Karpuza u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

09-14-2011 10:00 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E ako ova slika ne pomogne,neæe ništa.
Bola,èovjek pita za informacije o Peri . 21.gif

___________________________________________________________________

    09-14-2011 10:55 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    zalik13 zalik13 is a Male
    moforaja




    Poruka: 4619
    Location: Rio de Zalik

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od taxi:

      E ako ova slika ne pomogne,neæe ništa.
      Bola,èovjek pita za informacije o Peri . 21.gif


    Bolan ne bio taxi,eto hvala sto si mi objasnio sta covjek trazi,nebih znao 13.gif

    slika je za one koji ga se slabo sjecaju,pa da se podsjete

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane zalik13 dana 09-14-2011 u 11:25.

    09-14-2011 11:16 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
    taxi taxi is a Male
    Liska mjeseca avgusta




    Poruka: 18170
    Location: M&R

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Mora da je Pero ostao isti i nakon 32 godine .

    ___________________________________________________________________

      09-14-2011 12:54 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
      djemila djemila is a Female
      Naj-Moder 2008




      Poruka: 11483
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ne mogu otvoriti sliku..samo ja ili?

      ___________________________________________________________________
      Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

      09-14-2011 19:27 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
      mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
      moforaja




      Poruka: 2481
      Location: milano

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      A onaj Pera sto ne kazes odma 19.gif

      ___________________________________________________________________
      Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

      09-14-2011 21:01 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
      nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com