Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LEGENDE MOSTARA » sjecali se iko cika hamdije??? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Bucko Bucko is a Female
proplivala


Poruka: 15

sjecali se iko cika hamdije??? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

dali iko zna za tog cika hamdiju ??? citala sam o njemu i zelela bih vise toga znati
odrzavao je velezov prije rata...

___________________________________________________________________
nide ove have nema

10-17-2007 11:20 Bucko is offline Pregledaj poruke od Bucko Dodaj Bucko u listu prijatelja
kozavadi kozavadi is a Male
rodjeni




Poruka: 869
Location: Atlantida

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hamdija je legenda.kad se zadere na tribinama cuje se do rondoa 13.gif

___________________________________________________________________
Koprofagija - medicinski termin za konzumiranje vlastitih fekalija. Razlog bolesti nepoznat. Pretpostavlja se da konzument neobiènim ponašanjem želi skrenuti pažnju okoline na sebe

10-17-2007 14:40 kozavadi is offline Posalji email za kozavadi Pregledaj poruke od kozavadi Dodaj kozavadi u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Legenda jasta je 10.gif


cudi me da se jos glumica nije oglasla 19.gif

10-17-2007 15:06 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
torres torres is a Male
moforaja


Poruka: 2147

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Cavela,rahmet mu dusi,snimao radio prenose utakmica na kasetofon pa ih slusao citavu sedmicu.

P.S.Nadam se da mislimo na istog Hamdiju.

10-17-2007 16:09 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ko da ga sada vidim ... sjedimo na tribinamam cekamo pocetak utakmice, eto ga ...

dobro kaze torres kad se zadere GOLOVA, GOLOVA ....

Nke mu je rahnet dusi 33.gif 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

02-05-2010 22:39 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
Donja Mahala
SexNepoznat

Poruka: 40

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

HUSEINI HAMDIJA CAVELA zena Minka majka FATA naplacivala wc na tepi djeca Jadranko on je u Americi i Jasmin Beco Rus on je u njemackoj kupio kafic Glorija od Mire DZebe na tekiji Cavela umro 1990 u Vitini on i zena prodavali dzindzuline udarilo ga srce Dosta je djece usvojio i izveo na pravi put Zivio je u naselju Cekrk DONJA MAHALA naselje poznato kao montazne kucice pravila Krivaja iz Zavidovica preljepo naselje jer sam ja tu zivio do rata Teta minka umrla nedavno ostala sama u stanu na tekiji sad joj se ova dva usvojena sina hrvu oko stana Beci i Mujo Sestan a Minku ostavili da se sama snalazi koliko mi je puta plakala kad odem na tekiju skupljala robu koju su djelili u mjesnoj zajednici prala peglala i prodavala na tepi da se prehrani i da ima za cigara pusila sarajevsku Drinu meko pakovanje rahmet joj ljepoj dusi sahranjena sa svojim Cavelom u Sarica haremu rahmet im lijepoj dusi Cavela je bio i ostao legenda po postenju cijeli ga je grad volio a ja sam imao srecu da dugo godina zivim u komsiluku sa njim Eto toliko od mene za sve one koji su poznavali HAMDIJU CAVELU I moram spomenuti njegova velikog jarana KARICA HASU radio u parkovima-komosu RAHMET MU DUSI Bilo je provala kad su oni skupa ali to je to 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif

05-24-2011 15:22 Donja Mahala is offline Pregledaj poruke od Donja Mahala Dodaj Donja Mahala u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Donja Mahala:

    HUSEINI HAMDIJA CAVELA zena Minka majka FATA naplacivala wc na tepi djeca Jadranko on je u Americi i Jasmin Beco Rus on je u njemackoj kupio kafic Glorija od Mire DZebe na tekiji Cavela umro 1990 u Vitini on i zena prodavali dzindzuline udarilo ga srce Dosta je djece usvojio i izveo na pravi put Zivio je u naselju Cekrk DONJA MAHALA naselje poznato kao montazne kucice pravila Krivaja iz Zavidovica preljepo naselje jer sam ja tu zivio do rata Teta minka umrla nedavno ostala sama u stanu na tekiji sad joj se ova dva usvojena sina hrvu oko stana Beci i Mujo Sestan a Minku ostavili da se sama snalazi koliko mi je puta plakala kad odem na tekiju skupljala robu koju su djelili u mjesnoj zajednici prala peglala i prodavala na tepi da se prehrani i da ima za cigara pusila sarajevsku Drinu meko pakovanje rahmet joj ljepoj dusi sahranjena sa svojim Cavelom u Sarica haremu rahmet im lijepoj dusi Cavela je bio i ostao legenda po postenju cijeli ga je grad volio a ja sam imao srecu da dugo godina zivim u komsiluku sa njim Eto toliko od mene za sve one koji su poznavali HAMDIJU CAVELU I moram spomenuti njegova velikog jarana KARICA HASU radio u parkovima-komosu RAHMET MU DUSI Bilo je provala kad su oni skupa ali to je to 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif




Ovo malo teksta natjera mi suze na oci ... 26.gif ukratko sv ereceno !!!
nek im je rahmet dusi, obadvoma 33.gif

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

05-24-2011 15:47 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
torres torres is a Male
moforaja


Poruka: 2147

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Rah. Hamdija je zivio u zgradi preko puta zeljeznicarske, odmah do magistrale i koliko se ja sjecam stariji sin se zvao Ibrica.

05-24-2011 16:04 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

na velezovom odrasto, visili bukvalno po cijeli dan a eto nisma nista za Hamdiju znao do sada
lijepa gesta da usvoji i odhrani djecu pored svoje
rahmet mu lijepoj dusi

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

05-24-2011 17:19 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4415
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Cavela sa Balinovca??

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

05-24-2011 20:10 berber is online Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ko ne zna pokojnog Èavelu onda nije iz Mostara.


33.gif

05-24-2011 21:11 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
KULJE1969 KULJE1969 is a Male
raja




Poruka: 1794
Location: Brace Krpo 19

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Da ispitamo ovima sto uvjek ubacuju nije Mostarac i sl odakle mu je i nena i dedo sa obe strane kao neko ima da je cist 100%

05-25-2011 00:22 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od KULJE1969:

    Da ispitamo ovima sto uvjek ubacuju nije Mostarac i sl odakle mu je i nena i dedo sa obe strane kao neko ima da je cist 100%


mi prièamo o nama a ne o nenama i dedam, možda si ti pravi. šta misliš.?

05-25-2011 00:38 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
djelda djelda is a Male
raja




Poruka: 1646
Location: dolina grka

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hamdija - rahmet mu duši ''Èavela'' dobio nadimak po istoimenoj pjesmi koju bi stalno pjevušio....

Èesto sam igrao basketa sa Beæom ( tek sada saznah da mu je Jasmin pravo ime ) - jednim od njegovih sinova...

33.gif

___________________________________________________________________
Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

05-25-2011 23:56 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
Omar Omar is a Male
moforaja




Poruka: 1897
Location: Mostar u srcu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo Jasmina-Beche ovdje sa mnom,nalazi se u North Dakoti-Fargo 01.gif

05-26-2011 00:39 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
Donja Mahala
SexNepoznat

Poruka: 40

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Omare pozdravi puno BECU od mene Sladze Sante i raje sa CEKRKA bio mi je komsija montazne kucice navijo za Partizan plako kad je Vaha Halilhodzic -Partizan-Nantes 0-1 dao gol Omerovicu napo ga Hamdija sto ne navija za Velez nek navrati u Mahalu kad doze na odmor Pozdravi ga nece znati koje a proveli smo puno vremena i u miru i u ratu VII OSNOVNA SKOLA SALKO PEZO U MAHALI SAD SE ZOVE MUJAGE KOMADINE

05-26-2011 01:42 Donja Mahala is offline Pregledaj poruke od Donja Mahala Dodaj Donja Mahala u listu prijatelja
Omar Omar is a Male
moforaja




Poruka: 1897
Location: Mostar u srcu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nema problema,prenjechu mu pozdrave 10.gif

05-26-2011 03:15 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
Donja Mahala
SexNepoznat

Poruka: 40

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Super hvala ti 10.gif

05-26-2011 03:48 Donja Mahala is offline Pregledaj poruke od Donja Mahala Dodaj Donja Mahala u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com