Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Ni tamo ni vamo... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Humska Humska is a Female
samo sto nisam




Poruka: 997
Location: nema dalje

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ama, rodenomoje, imas pp 01.gif

___________________________________________________________________
Sve sto vrijedi nosim u sebi...

10-22-2007 23:04 Humska is offline Posalji email za Humska Pregledaj poruke od Humska Dodaj Humska u listu prijatelja
rodenomoje rodenomoje is a Female
puterica


Poruka: 80
Location: ispod Starog mosta..sjedim i mislim i dode mi da vristim
pokretac teme Thread Started by rodenomoje

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Hogar:

        citat od taxi:

      A šta æemo sa parkom???
      I ja sam jednom potego,što se zove "zrinjevac" kad je vazda bio "park" ili "veliki park"??
      Pa me pokušaše ubijediti,neki ,da se vazda tako zvao.
      Ali,ja se nisam dao ubijediti. 21.gif


    Parku kao i svim ulicama treba vratiti prijeratna imena, jer je odluka o promjeni nezakonita. Pa tek poslije toga kroz redovnu opstinsku proceduru izvrsiti odredjene korekcije.


Imas pravo... 21.gif sta cemo sa Parkom???....a slusaj te ovo...u mojoj Diplomi iz Gimnazije stoji...Hrvatski jezik...5...majke ti zar sam i taj 14.gif strani jezik ucila....kad sam ja isla u tu gimnaziju..ucilo se srpsko-hrvatski 10.gif ...a oni mi na svjedocanstvu napisali '93 Hrvatski...Pa onda za park, ne trebamo da se cudimo...da je samo park u pitanju...uh super bi bilo 10.gif

___________________________________________________________________
Zivi i umri al' budi do kraja covjek...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane rodenomoje dana 10-23-2007 u 22:39.

10-22-2007 23:08 rodenomoje is offline Posalji email za rodenomoje Pregledaj poruke od rodenomoje Dodaj rodenomoje u listu prijatelja
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com