Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » **Novogodisnji paketi** 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (40): « prva ... « prethodna 37 38 39 [40] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6554
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

i za lutkarsko pozorište 500 km


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

12-29-2010 03:59 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6554
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

u ponedeljak sam primio 2490 KM u zadnji minut jer su paketièi bili veè naruèeni
samo zbog toga smo pristali na haraè od strane banke u iznosu od 25 KM


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

12-29-2010 04:00 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6554
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

29.gifharach 21.gif


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Sevels dana 12-29-2010 u 04:03.

12-29-2010 04:01 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
baffo baffo is a Male
avenija kruzno




Poruka: 143
Location: stara avlija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

naknada za prijevremenu isplatu 08.gif

___________________________________________________________________
ku-ku.gif od Mostara do na Bunu
krepo Velež u kašunu

12-29-2010 05:02 baffo is offline Posalji email za baffo Pregledaj poruke od baffo Dodaj baffo u listu prijatelja
mala A mala A is a Female
trudim se




Poruka: 190
Location: peroni sudbine

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Samo nek mi neko zucne jednu na nas narod ovih dana - 'vaki smo,'naki smo, al' smo nekad naprosto i divni!
Od Australije do Kanade, preko cijele Evrope i i Amerike,
krenule su nase misli, nase dobre zelje na put do naseg Mostara.
Tamo je to sve docekala nasa fina raja i odradila strasan posao u kratkom roku, pod pritiskom sa svih strana.

Stigle su nase zelje, nase misli do male i velike raje u "Svetoj obitelji", "Los Rosalesu", "Egipatskom selu" i "Suncanom mostu".
Ako se ne varam danas su na redu staracki domovi.
Mic po mic i stigosmo mi skoro na cilj.

Hvala svima koji su bilo kako ucestvovali - novac okrece svijet, bez njega se ne moze puno,
al' i svaka informacija koju smo dobili, svaki post podrske, svaka ideja, Ex i njen konto,
a na kraju ponavjvishe nasem Kantarevcu i (sada) nasem Anesu koji su odradili terenski posao.

Hvala i svim studentima - volnoterima, Gorskoj sluzbi spasavanja, Cernicki i Our Kids,
hvala na saradnji sestri Kurnoslavi, gospodji Biljani Celan, Lejli iz Egipatskog sela, gospodji Mutevelic i glumcima iz Lutkarskog pozorista, te na kraju opet ponajvishe gospodji Rebac koja nam je izmedju ostalog rado ustupila prostorije "Los Rosalesa" za ovu predstavu.

___________________________________________________________________

    12-29-2010 11:29 mala A is offline Pregledaj poruke od mala A Dodaj mala A u listu prijatelja
    DOM STARACA
    SexNepoznat

    Poruka: 1

    Zahvalnica Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      CENTAR ZA STARA I IZNEMOGLA LICA-OSOBE MOSTAR,
    OD SRCA ZAHVALJUJE SVIM DOBRIM LJUDIMA KOJI SU SE SJETILI NAŠIH KORISNIKA I OD SRCA IM DONIRALI OVU, ZA STARCE VRIJEDNU, DONACIJU. OD SRCA VAM HVALA, I SVIMA VAMA ZELIMO PUNO ZDRAVLJA I LJUBAVI U NOVOJ 2011. GODINI.

    12-29-2010 14:57 DOM STARACA is offline Pregledaj poruke od DOM STARACA Dodaj DOM STARACA u listu prijatelja
    planinar planinar is a Male
    bice nesto od mene


    Poruka: 306
    Location: Prenj

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Sama po sebi Gorska služba spašavanja Stanica Mostar ima obavezu pomoèi , naš rad se ne odnosi samo na ruralne sredine ( planine ) nego i na sve one kojima treba pomoè ! Od 11.012011 do 13.01. 2011 Gss-a slavi 45 godina svoga rada i postojanja, znamo mi kako je kad nam neko pomogne jer smo i sami prepušteni nebrizi grada i države ! Zato nam se ne treba zahvaljivati, cjenimo svaku pomoè bet obzira od koga dolazila, zato hvala svim dobrim ljudima, pozdrav !

    ___________________________________________________________________
    u planine...

    12-29-2010 15:22 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
    planinar planinar is a Male
    bice nesto od mene


    Poruka: 306
    Location: Prenj

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Zaboravih dodati da su na priredbi u Los Rosalesu bili prisutni i naši èlanovi Gss-a a ne samo ja, nismo bili uniformisani u naše odore ali se vide na zadnjoj slici, hvala !

    ___________________________________________________________________
    u planine...

    12-29-2010 15:38 planinar is offline Posalji Email za planinar Pregledaj poruke od planinar Dodaj planinar u listu prijatelja
    baffo baffo is a Male
    avenija kruzno




    Poruka: 143
    Location: stara avlija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    danas smo kupili, planinar i ja, i darovali nešto voèa kafe èaja i keksa za staraèke domove
    mislim da ovime akcijja nije završena nego privremeno da tako kažem na èekanju
    ostalo je kod mene još 1374KM



    ___________________________________________________________________
    ku-ku.gif od Mostara do na Bunu
    krepo Velež u kašunu

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane baffo dana 12-29-2010 u 16:56.

    12-29-2010 16:54 baffo is offline Posalji email za baffo Pregledaj poruke od baffo Dodaj baffo u listu prijatelja
    baffo baffo is a Male
    avenija kruzno




    Poruka: 143
    Location: stara avlija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    i na kraju šlag
    Dom Staraca (novi nick) veè se javila i zahvalila na poklonima
    a malo prije toga smo dobili svi mi

    ___________________________________________________________________
    ku-ku.gif od Mostara do na Bunu
    krepo Velež u kašunu

    12-29-2010 16:59 baffo is offline Posalji email za baffo Pregledaj poruke od baffo Dodaj baffo u listu prijatelja
    mala A mala A is a Female
    trudim se




    Poruka: 190
    Location: peroni sudbine

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Stiglo kod Aide danas:



      Uploaded with

        ___________________________________________________________________

          12-29-2010 23:17 mala A is offline Pregledaj poruke od mala A Dodaj mala A u listu prijatelja
          tana tana is a Male
          rigorozni




          Poruka: 17853
          Location: na prinudnom radu :)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od baffo:

            malo mi zapinje tamo kod mostaraca 11.gif
            ovdje sam svakako obavezan obavijesti vas o toku akcije
            uspjeli smo obezbijedit predstavu lutkara u 11am 28.12.2010. kao i paketièe
            prekosutra bi trebali kupiti i odnijeti u staraèke domove
            molim da me prièekate za video makar koji dan
            dok uhvatim vremena da ga postavim na onu jutube 02.gif
            bit èe još, ovo samo ugrubo


          odlicna akcija, svaka cast 10.gif

          ___________________________________________________________________
          kad ce mostar mama?

          01-04-2011 23:52 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
          mala A mala A is a Female
          trudim se




          Poruka: 190
          Location: peroni sudbine

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Mi smo krenuli opet u "nove radne pobjede".
          Posto je ova akcija od prve krenula saradnjom oba foruma, nadam se da ce biti odziva sa moforaje.
          Evo mogu uvodnog posta sa mostarskeraje:

          "Poceo je oktobar, bilo bi vrijeme i da se pocne s ovom akcijom.
          Posto je ovo vec 5 jubilarno kolo, mislim da vam ne moram objasnjavati koncept.
          Sve je isto kao i do sad, ideja vodilja, nacin skupljanja,
          pa i ono jako bitno da sam/ smo zainteresovani za vase ideje,
          razmisljanja, prijedloge, kritike...

          I kao sto rekoh prosle godine:
          "Mozemo mi puno toga dragi moji, s par ideja i otvrenog srca svih nas,
          sa nesto para od onog ko moze, sa rijecima podrske i dobrim zeljama onog ko ne moze,
          sa nesto truda i volje od par ljudi na terenu."

          Hocemo li? "

          ___________________________________________________________________

            10-16-2011 18:03 mala A is offline Pregledaj poruke od mala A Dodaj mala A u listu prijatelja
            Cernicka Cernicka is a Female
            bice nesto od mene


            Poruka: 257
            Location: cernica

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Hajmo raja ako nista onda radi Davora koji je do sada radio ovu temu.
            A da ne kazem da nas djeca i starci opet trebaju.

            10-24-2011 18:22 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
            mala A mala A is a Female
            trudim se




            Poruka: 190
            Location: peroni sudbine

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Par svjezih fakti:


              "Znaci do sad kod nas stiglo:

              Najbrza ruka foruma 155 €
              Stulicka i Stock 50 €
              Zvizdan i zena mu 500 NOK
              Sanela 100 €
              Nada 50 €
              Glorija 50 €
              Anonimna clanica I 129 €
              Anonimna clanica II 100 €


              Hvala svima puno! "


            Pa kod Aide:
            Gimi 100 AUD
            Ivan 100 AUD
            Hogar 50 $
            plus 60, 70 € koji su od prije ostali na njenom kontu.

            ___________________________________________________________________

              10-25-2011 09:08 mala A is offline Pregledaj poruke od mala A Dodaj mala A u listu prijatelja
              mala A mala A is a Female
              trudim se




              Poruka: 190
              Location: peroni sudbine

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Greska u koracima. 02.gif

              ___________________________________________________________________

                broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane mala A dana 10-25-2011 u 09:16.

                10-25-2011 09:10 mala A is offline Pregledaj poruke od mala A Dodaj mala A u listu prijatelja
                mala A mala A is a Female
                trudim se




                Poruka: 190
                Location: peroni sudbine

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                "... za puèku kuhinju sam kupio 20 kg junetine i ostatak soli vegafruita(isto ko i vegeta) i tjestenine".

                Imaju i slike sa racunima, al' su prevelike da bi ih mogla ovdje iskopirati.

                Eto, malo po malo - ipak se radi nesto.

                I za kraj jos kopija jednog od moijh zadnjih postova na ovoj temi na mostarskojraji :

                  "E i zbog ovakvih stvari vrijedi sve ovo raditi.
                  Nismo mi samo pogani, divlji, nacionalisti i ratoborni, im nas narod i dusu, onu toplu, milu, humanu, ljudsku ...

                  Hvala svima iz
                    puno, puno!

                    Takodje hvala i njima iz Narodne kuhinje, koji su bili spremni i sami da odrade isto.

                    A blago nama pa imamo Kantarevca!"

                  ___________________________________________________________________

                    10-25-2011 09:15 mala A is offline Pregledaj poruke od mala A Dodaj mala A u listu prijatelja
                    pasha pasha is a Male
                    Super Moderator




                    Poruka: 9495
                    Location: uh jebo te

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    hoce li ove godine biti paketici?

                    ___________________________________________________________________

                      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
                    Oscar Wilde

                    11-23-2014 11:42 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
                    berber berber is a Male
                    moforaja


                    Poruka: 4397
                    Location: Na Tepi

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Dajte adresu na koju se moze poslati novac za paketice!

                    ___________________________________________________________________
                    nema vise ni tepe

                    11-23-2014 16:30 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
                    Stranica (40): « prva ... « prethodna 37 38 39 [40] nove poruke | aktuelne teme | forum
                    Postavi novu temu Odgovori
                    Go to:
                    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com