Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Bosanci na tv shou Cops » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tuzno jasta je........

12-01-2007 00:46 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
Baltazar Baltazar is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1255

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od glumica:

    ma kad skontas..
    tuzno...da tuznije biti ne moze
Kako nije tuzno...ode mu "GIRLFRIEND 04.gif " u zatvor,a on osta razbijen ko p38.gifka. 15.gif 02.gif
PS.Sreca osta mu svastika 05.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
Jaaa,moja ti sto se ispricasmo 04.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Baltazar dana 12-01-2007 u 00:54.

12-01-2007 00:53 Baltazar is offline Posalji Email za Baltazar Pregledaj poruke od Baltazar Dodaj Baltazar u listu prijatelja
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2022
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovo samo hablecina od covjeka moze sebi dozvolit.

Zalostno nego sta 21.gif

12-01-2007 06:09 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
narona narona is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1446
Location: tamo daleko....

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

30.gif

pa jakakvo nego tuzno i da se postide i oni ,a i mi koji smo odakle i oni 16.gif

Priinc napisa da je ovo davno bilo,nadam se da su dosli pameti dosad 01.gif ali ako jesu oni ,garant nisu opet neki drugi hehe 29.gif

___________________________________________________________________

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane narona dana 12-01-2007 u 09:49.

    12-01-2007 09:48 narona is offline Pregledaj poruke od narona Dodaj narona u listu prijatelja
    Dzani Dzani is a Male
    moforaja




    Poruka: 2022
    Location: Coming near You!!

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    lutko 01.gif

    neznam gdje je mjesto tvoga boravka
    ako si u Chamerici onda sigurno znas
    da se ovako nesto desava svaki dan
    ziva ludnica od sistema i zemlje
    ako mi nevjerujes onda uptiaj princa
    on je svakako u jednoj losoj regiji 19.gif 18.gif
    I ja sam prije zivijo u jednoj losoj regiji 18.gif

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Dzani dana 12-01-2007 u 09:56.

    12-01-2007 09:52 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
    RIO RIO is a Male
    bice nesto od mene




    Poruka: 452
    Location: Tamo gdje je sunce najljepse, i gdje protice zelena ljepotica...

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ja im demokracije djecki moji i djevojcice, pa valja Bosna ko 5 Amerika, to mi je potvrdio i kolega koji je bio tamo mjesec nesto poslovno, samo sto neoporezuju kad u wc odes, ono ima porez na dobit, a ovo bi bilo porez na gubitak kad se razrahatis 13.gif

    ___________________________________________________________________
    Gle, ko bi rek'o, ja sjedim sasvim sam ko zatocenik svoje sugestije, svjestan da bez nje ja propadam i nestajem brzinom svjetlosti....

    12-03-2007 09:33 RIO is offline Homepage of RIO Pregledaj poruke od RIO Dodaj RIO u listu prijatelja
    Fisek Fisek is a Male
    SB PRECJEDNIK




    Poruka: 195
    Location: London, ON Kanada

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Mozete vi pricat sta hocete, ali ovdje zenu ne smijes ni krivo pogledati, a kamoli tresnut.
    sreca, covjek je prvi zvao policiju, jer da je ona "ugrabila" prva - ode on u 3 PM.

    ___________________________________________________________________
    potpis obrisan od strane administratora

    Kako mama kaze

    12-04-2007 02:45 Fisek is offline Posalji Email za Fisek Pregledaj poruke od Fisek Dodaj Fisek u listu prijatelja
    Aleksandra Aleksandra is a Female
    moforaja




    Poruka: 10251
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    fiiiseeekeeeeeeeeee drago mi je sto i tebe vidim 01.gif 33.gif

    ___________________________________________________________________






            12-04-2007 02:49 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
            Gogi81 Gogi81 is a Male
            brato


            Poruka: 522
            Location: Atlanta

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Ma ovo nije ni strasno toliko 04.gif

            Bio je jedan slucaj gdje je gospodja dva tri mjeseca prije poroda govorila svom suprugu kako vec par noci sanja da je rodila crno djete. A to je trebalo da bude njihovo trece djete. 14.gif 13.gif

            Nakon poroda djeteta, mama je imala slomljenu vilicu, dva rebra i koju masnicu, dva doktora lakse povrjedjenja, jedna sestra je imala lakse ozljede i jednom od dva cuvara koji su doletili u sobu je razbijena glava. I nastradala je jedna video kamera koju je tata koristio da mlati mamu po glavi. Prilikom koristenja kamere kao tehnicko oruzije, na snimku su se cule psovke tate dok je koristio kameru"A sanjala si da si rodila crno jeli p*cka ti ma*erina BOOM jeli crno BOOM Jeli jeli jeli Boom" 17.gif 24.gif

            Tata je odlezao jedno kratko vrijeme u mentalnoj instituciji pa je pusten na slobodu. A za mamu se nezna gdje se nalazi.



            13.gif 13.gif 13.gif

            ___________________________________________________________________
            jope ti
            -----------------------------------------------------------------------------
            Gogi81:

            The penis mightier than the sword.
            ---------------------------------------------------------------------------
            kore mi Sahbaz 13.gif 13.gif

            12-04-2007 02:52 Gogi81 is offline Posalji email za Gogi81 Pregledaj poruke od Gogi81 Dodaj Gogi81 u listu prijatelja
            Fisek Fisek is a Male
            SB PRECJEDNIK




            Poruka: 195
            Location: London, ON Kanada

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Boga mi, Gogi, ja ovdje u Kanadi znam desetak slucajeva gdje su "muzeki" danas manji od makovog zrna, a "zenke" su zasluzile da se za sva vremena vrate u BiH (zajedno sa muzekima) i da im se "po starinski" sudi.
            Ne razumi me pogresno, protiv sam bilo kojeg vida nasilja (bilo to u porodici ili kako bilo), ali ove zenke su bas zasluzile ne batine, nego...

            ___________________________________________________________________
            potpis obrisan od strane administratora

            Kako mama kaze

            12-04-2007 03:06 Fisek is offline Posalji Email za Fisek Pregledaj poruke od Fisek Dodaj Fisek u listu prijatelja
            Gogi81 Gogi81 is a Male
            brato


            Poruka: 522
            Location: Atlanta

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Ama ima ih ovde svakakvi al ovaj mi je nekako naj smjesniji "CUJ SANJALA" 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

            ___________________________________________________________________
            jope ti
            -----------------------------------------------------------------------------
            Gogi81:

            The penis mightier than the sword.
            ---------------------------------------------------------------------------
            kore mi Sahbaz 13.gif 13.gif

            12-04-2007 20:35 Gogi81 is offline Posalji email za Gogi81 Pregledaj poruke od Gogi81 Dodaj Gogi81 u listu prijatelja
            Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com