Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Kozemeticko-sminkerske Prevare » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (12): « prva ... « prethodna 9 10 11 [12] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
zena zena is a Female
ne more meda


Poruka: 28
Location: tu sam

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Revlon,sam htjela reci.

08-19-2008 23:49 zena is offline Posalji Email za zena Pregledaj poruke od zena Dodaj zena u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hahaha

___________________________________________________________________
simply the best

08-20-2008 14:08 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
narona narona is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1446
Location: tamo daleko....

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e necete se pokajati za ovaj karmin,uvijek obecavaju da su dobri oni karmini sto se kao ne

skidaju, e ovaj je stvarno super- Loreal infallible duo, ali mu je i cijena super 32.gif ovdje su oko 15- 19 eura 21.gif

mislim da je u nas to dole jeftinije jer sam se ljetos uvjerila da su npr. mascare dosta jeftinije ,

by the way Master Piece od Max factor je odlicnaaaaaaaa 10.gif

___________________________________________________________________

    09-02-2008 17:42 narona is offline Pregledaj poruke od narona Dodaj narona u listu prijatelja
    zena zena is a Female
    ne more meda


    Poruka: 28
    Location: tu sam

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ovo sto kaze s "dole u Bosni malo jeftinije", ti znaci ovo: u Bosni kupis malo jeftiniju a bolju kopiju svega sto hoces.
    Evo jedan original (ne postoji mogucnost kopiranja) a ipak dosta jeftiniji.

      http://www.oriflame.ba/index.jhtml



    Neda mi se slika postaviti ovih Silky kiss ruzeva. Pa ko hoce neka pogleda na web siteu.

    broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane zena dana 09-24-2008 u 11:47.

    09-24-2008 11:36 zena is offline Posalji Email za zena Pregledaj poruke od zena Dodaj zena u listu prijatelja
    asataN asataN is a Female
    moforaja




    Poruka: 4110

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Sto sam starija sve manje sminke koristim ......eyeliner, maskara i sjajilo za usne i dosta.....

    I za te tri stvari mi onda nije zao ni dati malo vise love ....Nesto sam alergicna na onu bas "cheap" sminku ....podsjeti me na onaj karmin zelene boje sto kao mjenja boju kad ga stavis , donosili iz Turske 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________

      09-24-2008 11:43 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
      leylic leylic is a Female
      samo sto nisam


      Poruka: 1145

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      kakav bona zeleni 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

      09-24-2008 12:06 leylic is offline Pregledaj poruke od leylic Dodaj leylic u listu prijatelja
      asataN asataN is a Female
      moforaja




      Poruka: 4110

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      oanj fluroscentne boje ......a ZH kvalitete 13.gif


      Moze se stvarno naletiti na super kozmetike da je normalne cijene , ali se meni od onih svercerskih karmina i setova sjenila sve to nekako zgadilo i onda cu se nekako radije izvaliti malo vise love pa da znam sta na usne stavljam , nego ono ....fuj.....

      ___________________________________________________________________

        09-24-2008 12:10 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
        Kutljaca Kutljaca is a Female
        Kuharica ipo




        Poruka: 6617
        Location: V.I.P

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        a tek oni jeftini parfemi, razumijem da ima mnogo ljudi koji nemaju novce za kvalitetniju sminku, ali mislim da je puno vise onih koji nemaju ukus...
        jos kad se ujutro naflitaju.... 21.gif

        muski skoro svaki moze da se podnese, ali zenskih ima brate katastrofalnih 21.gif

        ___________________________________________________________________
        simply the best

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Kutljaca dana 09-24-2008 u 21:45.

        09-24-2008 21:45 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
        zena zena is a Female
        ne more meda


        Poruka: 28
        Location: tu sam

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Meni stvarno nije jasno,kako neko moze kupovati od svercera kozmetiku i parfeme?
        U starom gradu,tacnije na izlazu iz Onescukove prema Semovcu,citavo ljeto dvojica takvih prodaju lafo originalne parfeme,pun stand i bas gledam,fata one strance i kaze 20 Eura,original,da poslije fata iste za rukav i evo 2 za 20 itd. Interesantno da sve prodaju.

        A sto se tice kozmetike,prosla su vremena zelenih karmina,danas toliko toga ima u ponudi i dostupno je svima,samo je pitanje kako prepoznati kvalitet,ne gledajuci cijenu. Opste je poznato da cijena nije mjerilo kvalitete!

        09-24-2008 21:50 zena is offline Posalji Email za zena Pregledaj poruke od zena Dodaj zena u listu prijatelja
        Kutljaca Kutljaca is a Female
        Kuharica ipo




        Poruka: 6617
        Location: V.I.P

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        kolegica hoce deblje usne i hajde dobila iz SAD nakve plumpere,gori sve,ja joj govorim mislim da ti to nece nista pomoci,jer onda niko ne bi isao na operacije,jednom tecnoscu se namaze rub oko usna,drugom usne,kazem joj ja nemoj ti obrnuti,pa da ti se jos smanje usne 13.gif ,namazala ona,dosla kod mene,usne joj jos manje, 21.gif
        nidze veze 21.gif
        a nije bas ni jeftin taj preparat 01.gif
        13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________
        simply the best

        09-24-2008 21:56 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
        Kutljaca Kutljaca is a Female
        Kuharica ipo




        Poruka: 6617
        Location: V.I.P

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        a ta dvojica sto prodaju na izlascima iz Starog grada po cijelo ljeto tamo stoje, kakav je original za 20 eura, 21.gif , meni svaki put nude 13.gif ,nekad daju po 3 za 20 eura 21.gif a parfemi im mirisu ko prah pitroid 21.gif

        ___________________________________________________________________
        simply the best

        09-24-2008 21:58 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
        zena zena is a Female
        ne more meda


        Poruka: 28
        Location: tu sam

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od zena:

          Meni stvarno nije jasno,kako neko moze kupovati od svercera kozmetiku i parfeme?
          U starom gradu,tacnije na izlazu iz Onescukove prema Semovcu,citavo ljeto dvojica takvih prodaju LAFO originalne parfeme,pun stand i bas gledam,fata one strance i kaze 20 Eura,original,da poslije fata iste za rukav i evo 2 za 20 itd. Interesantno da sve prodaju.

          A sto se tice kozmetike,prosla su vremena zelenih karmina,danas toliko toga ima u ponudi i dostupno je svima,samo je pitanje kako prepoznati kvalitet,ne gledajuci cijenu. Opste je poznato da cijena nije mjerilo kvalitete!



        Ma kakav original, Chaj obicni u bocicama!!!! Stvarno mi nije zao ljudi koji nemaju pameti pa to kupuju!

        broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane zena dana 09-25-2008 u 23:22.

        09-25-2008 23:20 zena is offline Posalji Email za zena Pregledaj poruke od zena Dodaj zena u listu prijatelja
        Kutljaca Kutljaca is a Female
        Kuharica ipo




        Poruka: 6617
        Location: V.I.P

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        je li mazao iko trepavice ricinusovim uljem ?

        ___________________________________________________________________
        simply the best

        10-02-2008 21:27 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
        maci maci is a Female
        gusterica




        Poruka: 64
        Location: Paris

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Kutljaca:

          moja prva sminka 01.gif od maybelline ova...
          sinoc sam kupila najnoviju njihovu...super je...i pravo jednostavna...



        bila i moja prva maskara 01.gif

        ___________________________________________________________________

          10-10-2008 14:02 maci is offline Pregledaj poruke od maci Dodaj maci u listu prijatelja
          maci maci is a Female
          gusterica




          Poruka: 64
          Location: Paris

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od narona:

            e necete se pokajati za ovaj karmin,uvijek obecavaju da su dobri oni karmini sto se kao ne

            skidaju, e ovaj je stvarno super- Loreal infallible duo, ali mu je i cijena super 32.gif ovdje su oko 15- 19 eura 21.gif

            mislim da je u nas to dole jeftinije jer sam se ljetos uvjerila da su npr. mascare dosta jeftinije ,

            by the way Master Piece od Max factor je odlicnaaaaaaaa 10.gif



          Nedavno sam ovaj karmin kupila i prezadovoljna sam 10.gif

          ___________________________________________________________________

            10-10-2008 14:05 maci is offline Pregledaj poruke od maci Dodaj maci u listu prijatelja
            maci maci is a Female
            gusterica




            Poruka: 64
            Location: Paris

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od maci:

                  citat od narona:

                e necete se pokajati za ovaj karmin,uvijek obecavaju da su dobri oni karmini sto se kao ne

                skidaju, e ovaj je stvarno super- Loreal infallible duo, ali mu je i cijena super 32.gif ovdje su oko 15- 19 eura 21.gif

                mislim da je u nas to dole jeftinije jer sam se ljetos uvjerila da su npr. mascare dosta jeftinije ,

                by the way Master Piece od Max factor je odlicnaaaaaaaa 10.gif



              Nedavno sam ovaj karmin kupila i prezadovoljna sam 10.gif

            ___________________________________________________________________

              10-10-2008 14:07 maci is offline Pregledaj poruke od maci Dodaj maci u listu prijatelja
              maci maci is a Female
              gusterica




              Poruka: 64
              Location: Paris

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              sto se tice olovke za oci, koristim ima 2 godine "contour resist" od l'Oréal, i prezadovoljna sam, nema koju nisam probala dok nisam na tu olovku naisla, a tako isto i za mascare, jedva naidje na "pravu" sad koristim "Télescopic" isto od l'Oréal, i pravo mi odgovara, posto imam malo duze trepavice, to i pomaze 01.gif

              ___________________________________________________________________

                10-13-2008 10:50 maci is offline Pregledaj poruke od maci Dodaj maci u listu prijatelja
                Stranica (12): « prva ... « prethodna 9 10 11 [12] nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com