Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » RADE TRAVAR » **Sveden biter(ili svedska grancica)** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Mo-beba Mo-beba is a Female
Momentalno na daljinskom




Poruka: 7485
Location: Trebinje-Mostar
pokretac teme Thread Started by Mo-beba

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pojacava apetit uzasno 21.gif Da ti pravo kazem ne znam koliko se to pije.Ja svako jutro prije jela jednu supenu kasiku popijem.Litar ipo sam toga napravila 04.gif .Ja mislim da mi to toliko nece skoditi 14.gif

___________________________________________________________________
Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


    33.gif

    05-16-2008 22:01 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
    cheri cheri is a Female
    moder u peMziji




    Poruka: 3806
    Location: Svizzera

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    10.gif
    Moja starija sestra je cula isto za to, pa je zainteresovana, pa da joj znam reci.
    Hvala.

    05-16-2008 22:58 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
    Mo-beba Mo-beba is a Female
    Momentalno na daljinskom




    Poruka: 7485
    Location: Trebinje-Mostar
    pokretac teme Thread Started by Mo-beba

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Samo joj reci u one dane da ga ne pije 33.gif

    ___________________________________________________________________
    Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


      33.gif

      05-16-2008 23:21 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7085
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Je li gorko, pa za poboljšanje apetita?

      Ne treba nam švedsko, ima ona naša stara izreka/trava:

      "Zaklela se trava Iva da od mrtva pravi živa."

      ___________________________________________________________________

        12-06-2011 14:59 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com