Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Lopovluk u Robotu!!!! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
metallica metallica is a Male
moforaja




Poruka: 8228
Location: CH.WILLA(uglavnom)

RE: Lopovluk u Robotu!!!! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od funkyg:

    Na otvaranju Robota u Mostaru 4.4.2008.desio se nemili incident jednoj djevojci koja ni kriva ni duzna je privukla paznju posjetiocima novootvorenog marketa.

    Usljed ogromne guzve i poslije razgledanja ponuda u Robotu djevojka je zabunom izasla na ULAZNA vrata sto i ne bi bio problem da zastitari nisu zaustavili curu i prebirali joj tasnu.
    Nasli su carape koje vjerujem svaka djevojka nosi u tasni u slucaju da puknu one koje nosi vec,optuze je da je to njihova roba i u svoj frci i blamu nije joj doteklo pameti da provuce oduzete carape kroz kasu.

    U jednom od momenata direktorica je rekla:"Kako mozes tudju robu unositi u nas objekat"

    Eh,da sam ja bila na njenom mjestu tada bi se skinula gola i obukla kod njih kako ne bi bila "upadna" u tudjoj robi.
    Ovo im je minus za sva vremena samo sto je cura bila sokirana i iznervirana,pa nije imala kada da ucini pametan potez!



zato se dovedu novinari i oderes im guzove 01.gif

___________________________________________________________________

    04-10-2008 20:48 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
    grozdana grozdana is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1047

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    koliko mi je poznat nas mentalitet bice robot dupke pun i svi ce tamo ici
    neme veze sto je skup i sto musterije tretiraju kao stoku 29.gif

    ___________________________________________________________________

      04-14-2008 10:16 grozdana is offline Posalji email za grozdana Pregledaj poruke od grozdana Dodaj grozdana u listu prijatelja
      MoStArKa23 MoStArKa23 is a Female
      nije mi vise 23 :)




      Poruka: 460
      Location: Mostar ;)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      [quote]

        citat od Carmela:

      ....ne znam koliko obilaziš prodavnice tog tipa, no niti jedna ovakva u Mostaru nema ormariæe da odložiš u njih i zakljuèaš ono što doneseš sa sobom. quote]

      u Megamarktu imas imas ormarice sa kljucem i lijepo odlozis svoje stvari... i meni je to super 10.gif

      A sto se tice cijena u Robotu 21.gif , vecina artikala je skuplja za 5KM nego jeftinija... Jucer se uvjerila da je djecija hrana 6KM skuplja nego u Super novoj, ili Interexu... nisam mogla da vjerujem.

      04-14-2008 10:51 MoStArKa23 is offline Posalji Email za MoStArKa23 Pregledaj poruke od MoStArKa23 Dodaj MoStArKa23 u listu prijatelja
      funkyg funkyg is a Female
      bazencic




      Poruka: 4040
      Location: starMo-Vela havle
      pokretac teme Thread Started by funkyg

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      meni je smijesno vidjeti sve one birine marke svega i svacega,a dobro znamo sta samo bira proizvodi!

      Uvukli se kinezi svugdje pomalo

      ___________________________________________________________________



          04-14-2008 10:59 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
          Carmela Carmela is a Female
          vjeciti optimist




          Poruka: 7603
          Location: ja nisam odavle

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od MoStArKa23:

            [quote]
              citat od Carmela:

            ....ne znam koliko obilaziš prodavnice tog tipa, no niti jedna ovakva u Mostaru nema ormariæe da odložiš u njih i zakljuèaš ono što doneseš sa sobom. quote]

            u Megamarktu imas imas ormarice sa kljucem i lijepo odlozis svoje stvari... i meni je to super 10.gif

            A sto se tice cijena u Robotu 21.gif , vecina artikala je skuplja za 5KM nego jeftinija... Jucer se uvjerila da je djecija hrana 6KM skuplja nego u Super novoj, ili Interexu... nisam mogla da vjerujem.


          Priznam, nisam bila u Megamarktu...no, izgleda da je izuzetak za ormariæe?

          ___________________________________________________________________

            Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

          04-14-2008 11:16 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
          tana tana is a Male
          rigorozni




          Poruka: 17884
          Location: na prinudnom radu :)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          vratise li joj ikad carape

          ___________________________________________________________________
          kad ce mostar mama?

          10-01-2009 21:49 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
          green green is a Male
          Super Moderator


          Poruka: 7086
          Location: BiH

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od MINIFINI:

            ja se uvjerila prije 2 dana.Mlijeko im je skuplje,vlazne maramice...i jos tako to.Slovenac je slovenac,ima kvalitet,nije smeco ko mi.Nemogu piti nase mlijeko sumnjivog porijekla kad mi je z'bregov zakon itd.


          Zbregov je hrvatsko mlijeko.

          ___________________________________________________________________

            10-01-2009 23:33 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
            Mostarka83 Mostarka83 is a Female
            Legally Blonde




            Poruka: 3490
            Location: U Cernici

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            A kakav robot, jest ima jeftine robe ali su nula 21.gif

            ___________________________________________________________________
            JaMojaTi.gif

            10-02-2009 21:32 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
            pravimostarac
            SexNepoznat

            Poruka: 3132
            Location: Zaluto

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Chuj i mokre maramice imaju
            shta ces Becka skola i u Mostar stigla

            Ja ih samo za sofersajbu koristim, nista bolje neskida ljeti padavce sa sofersajbe

            ___________________________________________________________________
            Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

            10-03-2009 04:19 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
            Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com