Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Vazno Fabrika Soko » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
MoStArKa23 MoStArKa23 is a Female
nije mi vise 23 :)




Poruka: 460
Location: Mostar ;)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od putnik:

    ne znam ali mogu se raspitati.. znam da su ljudi masovno isli tamo u prostorije kod Bagata... Sta su radili ne znam ali mogu vidjeti


koliko se mogu prisjetiti, ljudi koji su radili u sokolu su prije rata uplacivali svake godine za dionice. Medjutim, te dionice su jednostavno nestale i nema ih nigdje ni na mapi.
Pojedini ljudi imaju papir iz 92 koliko su imali dionica i trazili su rjesenje da im se to isplati, ali navodno kad se Soko prodao i te dionice su otisle, a papire se izbrisali.
Medjutim, ima i druga strana gdje su pojedinim osobama isplacene te dionice. Malo veca politika!
E sad, bio je spisak da se prijave svi ljudi koji su radili u sokolu na bilo kojoj lokaciji, i da se sudski traze te dionice jer niko nije smio prodati firmu bez svakog potpisa radnika. Ljudi su se mogli prijaviti samo par dana na glavnoj ulici kod Bagata. Nije bilo nikakvog ni obavjestenja, sem rekla kazala.

Sta ce dalje biti, to niko ne zna.

04-10-2008 15:46 MoStArKa23 is offline Posalji Email za MoStArKa23 Pregledaj poruke od MoStArKa23 Dodaj MoStArKa23 u listu prijatelja
GRICKO GRICKO is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 438
Location: tu negdje
pokretac teme Thread Started by GRICKO

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od MoStArKa23:

        citat od putnik:

      ne znam ali mogu se raspitati.. znam da su ljudi masovno isli tamo u prostorije kod Bagata... Sta su radili ne znam ali mogu vidjeti


    koliko se mogu prisjetiti, ljudi koji su radili u sokolu su prije rata uplacivali svake godine za dionice. Medjutim, te dionice su jednostavno nestale i nema ih nigdje ni na mapi.
    Pojedini ljudi imaju papir iz 92 koliko su imali dionica i trazili su rjesenje da im se to isplati, ali navodno kad se Soko prodao i te dionice su otisle, a papire se izbrisali.
    Medjutim, ima i druga strana gdje su pojedinim osobama isplacene te dionice. Malo veca politika!
    E sad, bio je spisak da se prijave svi ljudi koji su radili u sokolu na bilo kojoj lokaciji, i da se sudski traze te dionice jer niko nije smio prodati firmu bez svakog potpisa radnika. Ljudi su se mogli prijaviti samo par dana na glavnoj ulici kod Bagata. Nije bilo nikakvog ni obavjestenja, sem rekla kazala.

    Sta ce dalje biti, to niko ne zna.


je li to nedavno bilo
mozda mi je to mama potpisala moram je pitati

___________________________________________________________________
ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez

04-10-2008 17:04 GRICKO is offline Pregledaj poruke od GRICKO Dodaj GRICKO u listu prijatelja
MoStArKa23 MoStArKa23 is a Female
nije mi vise 23 :)




Poruka: 460
Location: Mostar ;)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

mozda prije nekih dvaestak dana do mjesec... ne mogu se sjetiti tacno

04-11-2008 09:59 MoStArKa23 is offline Posalji Email za MoStArKa23 Pregledaj poruke od MoStArKa23 Dodaj MoStArKa23 u listu prijatelja
putnik putnik is a Male
brato




Poruka: 529
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pa eto ima mozda 15-20 dana da su ljudi dolazili...

___________________________________________________________________
"Rijeci su isto ko gomile ljudi, nije nuzno znati sve, odaberi za sebe samo one prave..."

Branimir J. Stulic, 2:30

04-11-2008 11:00 putnik is offline Pregledaj poruke od putnik Dodaj putnik u listu prijatelja
GRICKO GRICKO is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 438
Location: tu negdje
pokretac teme Thread Started by GRICKO

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I

___________________________________________________________________
ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez

04-14-2008 12:08 GRICKO is offline Pregledaj poruke od GRICKO Dodaj GRICKO u listu prijatelja
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com