Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Mjesta, pojave il ljudi koje sam vidio po svijetu a podsjecaju me na Mostar » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Blinker Blinker is a Male
guster


Poruka: 75
Location: Australia
pokretac teme Thread Started by Blinker

olimpijsko selo Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

EVO DA PROBAM

07-10-2008 03:24 Blinker is offline Posalji email za Blinker Pregledaj poruke od Blinker Dodaj Blinker u listu prijatelja
Blinker Blinker is a Male
guster


Poruka: 75
Location: Australia
pokretac teme Thread Started by Blinker

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

CINI MI SE DA JE LAKSE SUSNUT NEKU LOVU PA POSLATI POSTENU SLIKU NEGO OVA ZEZA. 39 KB NE LICI NA NISTA! STETA SLIKE. CARMELA HVALA ZA INSTRUKCIJE I POMOC!

07-10-2008 03:31 Blinker is offline Posalji email za Blinker Pregledaj poruke od Blinker Dodaj Blinker u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

RE: Mjesta, pojave il ljudi koje sam vidio po svijetu a podsjecaju me na Mostar Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Blinker:

    Evo malo i mi stranci sto izgubljeno lutamo po raznim tribinama i stajanjima da dodamo nesto sto nas je podsjetilo na Mostar. Nesto smo nam je odmah trznulo poznatu mahalu u sjecanje. Neko rece miris vruceg asvalta poslije ljetnje kise. Ako se sjecate nekad je Mostar imao zute pustinjske kise ( navodno prasina iz Sahare) u Augustu. Uglavnom brze kisice pa odmah toplo sunce i isparavanje. Neko mjesto, dogadjaj, slike prirode ili arhiktekture. Kad sam bio u Spaniji vidio sam iste kuce, maursku arhiktekturu, iste ulice i prozore samo nije mirisalo na pecene paprike i sataras! Neka poznata rijeka bilo sta sto je okinulo trigger. Meni se svako malo desi da negdje budem i nesto vidim pa me odnese u Mostar. Svarno sam puko ko taraba!


Vidim nostalgija puca ovih dana.....evo jos jedna tema..trazi se Mostar po bijelome svijetu 01.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

04-16-2009 15:33 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
nedjo nedjo is a Male
avenija kruzno


Poruka: 113
Location: tamo daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zivio sam 20 mjeseci na Vancouver Island,gradic Duncan.Priroda i brda oko tog grada su me podsjecali na Mostar.60 km od Duncan je Nanaimo,gdje sam zapazio ulicu koja se zove Mostar Rd.

___________________________________________________________________
mostarac

04-16-2009 18:43 nedjo is offline Pregledaj poruke od nedjo Dodaj nedjo u listu prijatelja
Blinker Blinker is a Male
guster


Poruka: 75
Location: Australia
pokretac teme Thread Started by Blinker

Sjecanja na Mostar Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sjedim u vinogradu i lovim lisice nedavno kad me puce pogled i vratih se u Mostar. U Bare gdje su nekad bili lijepi vinogradi.

04-21-2009 02:12 Blinker is offline Posalji email za Blinker Pregledaj poruke od Blinker Dodaj Blinker u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif

    http://static.panoramio.com/photos/original/1507142.jpg

___________________________________________________________________

    08-24-2014 23:17 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    Boza Boza is a Male
    moforaja




    Poruka: 4600
    Location: ni na nebu ni na zemlji

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Fina tema 10.gif
    Blinker sretan ti rodzendan 10.gif 33.gif 33.gif 33.gif

    03-30-2015 11:40 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
    Vejzo
    SexNepoznat

    Poruka: 16

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Boza jesi bio u šeher Mostaru, ja nemogu prije ljeta,neznam dali si dobio moj imejl davno sam ti pisao.Veliki pozdrav tebi i tvojima.

    04-01-2015 08:30 Vejzo is offline Posalji Email za Vejzo Pregledaj poruke od Vejzo Dodaj Vejzo u listu prijatelja
    Boza Boza is a Male
    moforaja




    Poruka: 4600
    Location: ni na nebu ni na zemlji

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Idem krajem aprila
    Dobio sam,jesi li u vezi telefona mislio na Becinog ili Garu,G
    Pisao sam na in Memoriam da je umrla Nina,neznam dali si procito
    Pozdrav tebi i tvojima,javicu se cim dobijem telefonski broj

    04-01-2015 08:53 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Jerusalim, Bejrut i Belfast......svojevremeno i Berlin......

    04-01-2015 20:55 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17879
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    13.gif 13.gif 13.gif 10.gif

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    04-01-2015 21:10 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    Vejzo
    SexNepoznat

    Poruka: 16

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Telefon ima Beæin Garo,pa kada stigneš javi se, puno pozdrava.

    04-04-2015 08:10 Vejzo is offline Posalji Email za Vejzo Pregledaj poruke od Vejzo Dodaj Vejzo u listu prijatelja
    pravimostarac
    SexNepoznat

    Poruka: 3132
    Location: Zaluto

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    uðoh u jednu radnju nedavno i uèini mi se da sam ušo u radnju Mite Kociæa na Carini sa svim onim sodama za gemište i koktama

    ___________________________________________________________________
    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

    04-11-2015 01:46 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
    Boza Boza is a Male
    moforaja




    Poruka: 4600
    Location: ni na nebu ni na zemlji

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Dobar si ti,nisi jos puko
    Meni se ta Mitina radnja ukaze prilikom svake feste kad se nazdravlja sampanjcem,nisam puko nego propuko

    04-11-2015 02:58 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
    pravimostarac
    SexNepoznat

    Poruka: 3132
    Location: Zaluto

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Naciko 05.gif

    ___________________________________________________________________
    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

    04-11-2015 12:09 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Pijaca u Vrapèiæima danas... (snijeg još po vrhovima...)



    Malo "baca" na Dagestan, Perziju i tako te tepihe...

    ___________________________________________________________________

      04-11-2015 20:10 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      STECAK STECAK is a Male
      moforaja


      Poruka: 3604
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      "Danas u Afganistanu sutra u vasem stanu "













































      ne ne , ne misli se na talibane vec na rucno vezene tepihe

      04-11-2015 21:46 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
      pravimostarac
      SexNepoznat

      Poruka: 3132
      Location: Zaluto

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od green:

        Pijaca u Vrapèiæima danas... (snijeg još po vrhovima...)



        Malo "baca" na Dagestan, Perziju i tako te tepihe...



      okle pijaca brabonjak na nostalgiji
      ovo je više pod kurent afers ili ti taze iz magaze, pod ko nam je ovo kriv

      ___________________________________________________________________
      Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane pravimostarac dana 04-11-2015 u 23:43.

      04-11-2015 23:43 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7086
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      gledaj Turaka...

        http://www.panoramio.com/photo/97812047
      29.gif

      ___________________________________________________________________

        04-12-2015 00:43 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com