Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » NAUKA » ThE NeW IPhONe » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od R2-D2:

    ma nemoj mi sada Amirice hehehe....priznaj da si cheko u redu 3dni 35.gif i spavo u shastorima ko vovi ovamo geeks... 35.gif 35.gif I trehnuli po 6 7 stoja.....a sad brzi,bolji,efektivniji....i bolje roshtilja....za nekih sitnih 300 usd 16G 27.gif 27.gif 27.gif
    Plus bolja baterija... 01.gif
    A kakosh bola dobit free upgrade.....????vratish stari used phone i dobijesh vovi novi new ??
    I vovo te zaboravih upitati...s'kim ga koristish tu u Emgleskoj ?? shljakaju li ti sve features kod nas dole...???
buraz, stari zadrzim, i dobijem novi, e sad koje vi imate features pojma nemam, ali ove sto imamo su jako jako dobri...samo jos sto ne cuvaju sitnu djecu i ne peru ves, ostalo sve rade! 10.gif ugovor je sa O2, oni su jedini sa kojima mozez imati iPhone

06-10-2008 23:20 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
R2-D2 R2-D2 is a Male
BUKACHAAAAA


Poruka: 5594
Location: La La Land
pokretac teme Thread Started by R2-D2

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Znan ja da nekad u vaske(jaoj izraza) ima uzeti televona jeftino....pa ja san tu svoju mororolu razor uzejo kad je jos ovdje nije ni bilo...mozda godinu ranije... 11.gif
NIsan znajo da vam daju i ajfons djaba....znam da je bio negdje oko 8G model sa EDGE networkon....oko 269 funtetina...
Ma sve u svemu...uzmi jasta ces vovi novi....3G netowork chipset je mali sisavac baterije ali su i taj problem rjesili....
Brzi boji i bolje roshtilja....
27.gif 27.gif

___________________________________________________________________
I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
Sha-Shi is my name..and off course,

    I do piss excellence in the morning..

06-10-2008 23:27 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
Trimusa Trimusa is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 334
Location: Cosak-navika iz skole

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://www.htc.com/www/product.aspx?id=46278


Drug moj zajebi to,nego kupi ti ovaj aparat ako vec hoces da imas nesto 10.gif

___________________________________________________________________
kis_my_ass.gif

06-10-2008 23:30 Trimusa is offline Pregledaj poruke od Trimusa Dodaj Trimusa u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

u principu, trenutno placam 35 £ mjesecno, i da bi dobio taj novi ( free ) moram presaltat ugovor na 45 £ mjesecno, i to ti ga je deal..znaci nema ni u kraljice nista dzabalesku..Bless Her Majesty!!...

06-10-2008 23:32 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
R2-D2 R2-D2 is a Male
BUKACHAAAAA


Poruka: 5594
Location: La La Land
pokretac teme Thread Started by R2-D2

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

oli sto bi reko Sid...God save the queen... 05.gif 05.gif
I ovdje skacu planovi na 70usd mjesecno...oli ti nekih.35 pounds..
Ali sve zivo imas ukljuceno....A mashalah 16G mores i djete na njemu napravit sad...

___________________________________________________________________
I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
Sha-Shi is my name..and off course,

    I do piss excellence in the morning..

06-10-2008 23:34 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
Alibaba Alibaba is a Male
moforaja




Poruka: 5511
Location: Malo vamo malo dole

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

taman je toliki
po povrsini
more se razbacit na male
pa ja sad imam u ovom
mom crkavcu 8 giga
kupio kupio za 20 dolara i ubacio 19.gif

___________________________________________________________________
IMA SE, MORE SE 23.gif 18.gif

06-11-2008 21:15 Alibaba is offline Pregledaj poruke od Alibaba Dodaj Alibaba u listu prijatelja
R2-D2 R2-D2 is a Male
BUKACHAAAAA


Poruka: 5594
Location: La La Land
pokretac teme Thread Started by R2-D2

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

uh uh...dobro si stari .....
To ti je ko ono kad crni napucaju avuto od 500 dolara...i nabace nanj felge od dvi iljade....
01.gif

___________________________________________________________________
I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
Sha-Shi is my name..and off course,

    I do piss excellence in the morning..

06-11-2008 21:38 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com