Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » TRADICIJE MOSTARA » KUHINJA » soja i integralne zitarice » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
lala lala is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1331
Location: dalekoooo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

funkice pa ti si dobre kilaze za svoje visinu!

___________________________________________________________________
rad je stvorio covjeka a nerad gospodina :)

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane lala dana 06-20-2008 u 20:34.

06-20-2008 20:07 lala is offline Pregledaj poruke od lala Dodaj lala u listu prijatelja
funkyg funkyg is a Female
bazencic




Poruka: 4040
Location: starMo-Vela havle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od lala:

    funkice pa ti su dobre kilaze za svoje visinu!

Ide mi na zivce donji stomacic malo je mlohavo,pa zato treniram i imam jake bokove,a guzica nidje tako da me i to malo provocira,a sprijeda iiiiiiiiii viskaaaaaaaaaaaa

___________________________________________________________________



      06-20-2008 20:09 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
      lala lala is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 1331
      Location: dalekoooo

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ona gore dijeta je super za stomacic, a za guzu...da ti bude prcasta..to samo vjezbe mogu! 10.gif

      ___________________________________________________________________
      rad je stvorio covjeka a nerad gospodina :)

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane lala dana 06-20-2008 u 20:35.

      06-20-2008 20:35 lala is offline Pregledaj poruke od lala Dodaj lala u listu prijatelja
      Amaryllis Amaryllis is a Female
      seka




      Poruka: 844

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      13.gif 13.gif 13.gif
      Cura trazila samo koji recept a dobila mali milion savjeta 17.gif 17.gif 17.gif

      Evo jedan recept:

      Ladjice od patlidzana sa sojinim ljuspicama.

      patlidzani se prerezu na dva dijele uzduzno, posole i nakon 20 minuta operu, posuse i izvadi im se utroba 35.gif sredina.
      Izrenda se sitno saransak, luk, mrkvia, sredina patlidzana i to se prodinsta kratko.
      dok se povrce dinsta skuhas sojine ljuspice u slanoj vodi. Procijediti i dodati povrcu, plus malo maslaca.
      u povrce i soju staviti veliku kasiku paradjaz pirea i kasiku ajvara, vode (ne puno) i zaciniti, sol, biber, malo chillija ili crvene paprike (kako ko voli). namastis vatrostalnu zdjelu poredas ”ladjice” i onda ih napunis smjesom tutnes sve u rernu jedno 45 minuta, pokrivene alufolijom, tek pred kraj pecenja skines foliju da se fino zapeku. na kraju, izvadis iz rerne stavih na povrce malo pavlake (ja volim), ili kolut paradajza ili nesto trece neki zelenis ili sl. (ovo je vise stvar dekoracije), ili nista (kako ovaj moj tabijat voli) i vratis ponovo malo u rernu.

      ...

      ja imam jednu na poslu koja ne jede meso vise od 16-17 godine, nebi se reklo da joj ista fali. zena ima liniju za 10 a ima oko 40 godina, lijepu kozu lica, ne izgleda uopste bolesno i nezdravo, pa ne kontam sto se to MORA jesti meso??? ona ima neke svoje specijalitete uglavnom tofu, tampuh(kako li se zove) koje joj nadomjescuju meso... 14.gif

      06-21-2008 11:34 Amaryllis is offline Pregledaj poruke od Amaryllis Dodaj Amaryllis u listu prijatelja
      Matija_tz Matija_tz is a Male
      trudim se




      Poruka: 213
      Location: rasttat

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od funkyg:

        Ne treba ti tu nikakav recept nego sve sto inace pravis sa ovim mesom i tim "zabranjenim"proizvodima samo ukljucis soju u prehranu,a to iskljucis i s obzirom da si se svezala te kilaze,kani se sjedenja,radi nesto,mantaj uz stepenice i niz stepenice,iskljuci hljeb ubija me to vec 7dana,a ne vjezbam ko i prije,zato cu sad nadomiriti sve.
        Bitna je volja ne treba ti soja i ovo ostalo sranje,samo se kreci i ne jedi puno tjestenine jos malo tjelovjezbe i ko suza da se zatezu misici da ne bude uzas poslije.

      kratko receno "bavi se malo vise sex-om" 13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      Frisko obrijan 19.gif

      06-21-2008 11:44 Matija_tz is offline Pregledaj poruke od Matija_tz Dodaj Matija_tz u listu prijatelja
      funkyg funkyg is a Female
      bazencic




      Poruka: 4040
      Location: starMo-Vela havle

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Moj Mate nije samo to aktiviranje.
      Nisam bosanka oni potrose u sexu 2000kalorija,a faleci se naokolo potrose 4000kalorija

      ___________________________________________________________________



          06-21-2008 11:49 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
          Matija_tz Matija_tz is a Male
          trudim se




          Poruka: 213
          Location: rasttat

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od funkyg:

            Moj Mate nije samo to aktiviranje.
            Nisam bosanka oni potrose u sexu 2000kalorija,a faleci se naokolo potrose 4000kalorija


          to ti mene sad ono malo mezis, e vratit cu ti ja to 10.gif 18.gif

          ___________________________________________________________________
          Frisko obrijan 19.gif

          06-21-2008 11:55 Matija_tz is offline Pregledaj poruke od Matija_tz Dodaj Matija_tz u listu prijatelja
          funkyg funkyg is a Female
          bazencic




          Poruka: 4040
          Location: starMo-Vela havle

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Nisam Mate zivota mi,znam to savrseno sa 2bosanke sam bila(pojedinacno),evo i sa trecom,znam kako je

          ___________________________________________________________________



              06-21-2008 12:27 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
              Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com